Sınıfta sigara içen bir insanın amacı nedir?

Bir çocuk var. Ve maaalesef ki ben bu çocuktan çok hoşlanıyorum. Malesef dememin sebebi beni hayatımdan bezdirdi. Lise son sınıfız biz yaş olmuş 18 hani belirli bir olgunluğa yetişmiş olmamız gerek. Bu beyefendi normalde sigarasını gider okulun tuvaletinde içerdi.Ama hoca olduğundan falan herhalde gidemedi. Bugün boş derslerden birinde aldı pencerenin önüne geçti sigarasını yaktı bir güzel de içti. Neden böyle yaptı? Dayanamıyor mu o an sigara içmezse? Yoksa bu yaptığı çocukluktan başka bir şey değil mi?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ergen detected.

1|1
    0|0
    • çok haklısın.Gerçekten sevdim ama beni sevgiden de bezdirdi. Bir de tam arka sıramda içiyor ya.

Erkekler Ne Diyor 6

• böyle tipler özenle seçiliyor kızlar tarafından.seni ona çeken şey ne sorabilr myim.umursamaz ve yakışıklı olması mı ? nerede nasıl davranacağını bilen insanlarla muhattap olmalısın bence

1|0
    0|0
    • valla ondan hoşlanmaya başladığımda onu hiç tanımıyordum bile. Böyle biri olduğunu bilmiyordum. Her allahın günü üzülüyorum onun yüzünden.. Bilmiyor nerede nasıl davranacağını, konuşacağını.. Of çok yordu beni çok. Ama bu aptal gönlüme bir de söz geçirebilsem

• yok ya benim kafamda o çocuğu bitirmem gerek. Yoksa asla kimseye ilgi duyamam.

• kesinlikle.dediğim gibi hayatı yaşamasını bilen insanlarla sohbet et anlıycaksın zamanla ve gülüceksin bu günlere

• sorun değil bizim lisedeki erkek ve kızların yaşları 18 ama akıl yaşı 14-15 geriden geliyorlar yani akıllı olanlara saygım sonsuz

1|0
    0|0
    • Ya ben onu çok seviyorum ama bazı hareketleri beni cidden çileden çıkartıyor. Düşünüyorum düşünüyorum amaç bulamıyorum. Çokta kafaya takılacak bir konu değil belki. Ama ne bileyim iişte

• ekledim :)

• peki.d

• kendini gösterme çabası.

0|0
    0|0
  • o* cocugudur ne olacak annesıne sovdurmekten zevk alan bırıdır

0|0
    0|0
    • of of

• en çok ben sevinirim herhalde bu duruma

• umarım cıkar oyle bırı

• kendince hava atmaya çalışıyor

0|0
    0|0
    • Böyle hava mı olur ya? Çok saçma

• off nefret ediyorum kızların bu iğrenç erkek tiplemelerinden hoşlanmasından

0|0
    0|0
    • ama ben ondan hoşlanmaya başladığımda böyle birisi olduğunu bilmiyordum bile. Şimdi hergün deli oluyorum hergün vazgeç diyorum kendime.Bir türlü olmuyor. Bende nefret ediyorum kendimden emin olabilirsin. Onun gibi birisini sevebilmekte zor.

Kızlar Ne Diyor 2

• ERGENLİK... :)

1|0
    0|0
  • yav 18 yaşındaki bir kişiden ne olgunluk bekliyon ki takılma salla nasılsa o da unutlcak bir gün

0|0
    0|0
    • Ya ama beni sinirlendiriyor:D Unutulacak biliyorum da.. Bu kadar çocuksu birisini sevmek gerçekten zor

Yükleniyor...