Saçlarım kalkmıyor..

Merhabalar saçlarımı kestirdim aynı arkadaşımınki gibi arkadaşımın yaptırdıgı gibi kestirdim ara makas felan yaptırdık herneyse , saçlarımın önünü kaldırdıgımda 3-4 dakika sonra iniyor , 30 dakika booyunca fön çektim 5 dakika sonra tekrar indi ama arkadaşımın saçlarını fön çekip kaldırınca inmiyor aşagıya

ikimizin kafa yapısı yuvarlak , top gibi

sizce nasıl güzel şekilde kaldırabilirim ?

Not : jöle sürsem bile iniyor.

Güncellemeler:
Not2 : Saçlarım ince.
Yardımlarınızı bekliyorumm.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim ilk önce saçlarını en az iki kere aynı şekilde kestirmen gerekiyor sonra duştan çıkınca kafan nemliyken saçlarını geri yatır ve şapka tak böyle 20 dk dur etkisini göreceksin.

0|0
    0|0
    • ''ilk önce saçlarını en az iki kere aynı şekilde kestirmen gerekiyor'' Derken bunu anlamadım ben ...

• yani aynı şekli yap ikidebir farklı yapmaki saç o şekli alsın alışsın ve ilk kestirişinde şöyle birşey yap uzadıkça o dik şeklini alır link

• tamam abi deniyeyim .

Kızlar Ne Diyor 1

• Saçla yüzün ne alakası var:D senin saçların çok ince tellidir falandır filandır yapısı arkadaşınkinden farklıysa elinden bir şey gelmez.. Şekillendiriciler falan alıcan paraya kıyıpta:D

0|0
    0|0
    • Dedigim gibi harcama yapamam şuan :D 1 hafta sonra okul yıl sonu balosu var ozamana kadar yeni kıyafet alcam para biriktiriyorum yani , paraya kıyıp alamam şekillendirici , evet ince tel saçlarım

• Umarım hallolr ne desem bilemedim:D

• Teşekkürler ama yapmam lazım bunu ya yoksa olmaz :D

Erkekler Ne Diyor 3

• ben onuda yapamıom bu saçla dikmeye kalksam olmuo :)

0|0
    0|0
    • Hacı senin fotoya baktım ama olmaz seninki sanırım . Ama ben yapmazsam mal gibi duruyom

• uzat benim gibi ozaman yapcak bişi yok ::)yanlız 1-2 yıl beklemen lazım :)

• 1-2 yıl beklesem bile yapmaama anam babam izin vermz :D

• benim saçımın önü kendi kendine kalkıyor istesem de istemesem de kıskanman için yazayım dedim :/

0|0
    0|0
  • yıkamadan naparsan yap olmaz birader önce yıka fırçayla fön çek fonex sert sür 2 gün öyle kalır :D

0|0
    0|0
    • kardeşim aynen bende öyle yapıyorum saçlarımı yıkıyorum tarakla sonra , fönümü çekiyorum dedigim gibi 21 dakika bile çektiğimi hatırladım şimdi. fonex alcak param yok yani şuan alamam çünkü , 2-3 gün sonra 80 liralık alışveriş yapıcaıgm öğrenci adamız para yok alamam .Ç(

Yükleniyor...