Futbolcu olsaydınız mevkiniz neresi olurdu.. ??

Futbolcu olsaydınız mevkiniz neresi olurdu..

Hangi mevkide oynamak isterdiniz.. ? Veya halı saha da hangi mevkide oynuyorsunuz.. ?

0|0
19|73

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 72

• Kaleciyim.

Yalnız adam derler kalecilere.

Forvetler 1 kere gol atar kral olur. Kaleci bir kere hata yapar yerin dibine sokarlar.

Maça hiç dahil olmazsın. Top geldi mi oynarsın. Konsantrasyon sorunu var. Sakatlık riski en yüksek mevki. Çarpışma, sakatlanması sık sık olur. Yüzüne, ters bir yerine top gelir.

En pis mevkidir kale.

1|2
    0|0
  • Halı sahalarda defans oynadım(zorunluluktan) Forvet oynadım azda olsa sol bek oynadım. Ama genelde halada oynadığımızda böle oynarım orta sahanın ortasında top dağıtırım arkadaşlarım bu konuda iyi olduğumu sölerler kanatarda oynamayı sevmiyorum en iyi olduğum yer orta sahanın ortası ama duruma göre forvet veya defansta olabilir :)

1|0
    0|0
  • iyi oynadığım 2 mevki var,kaleci ya da forvet...ortalarda gezmek bana göre değil

1|0
    0|0
  • orta sahanın göbeği

1|0
    0|0
  • Yedek Klübesi :)

7 tane menisküs yırtığıyla anca orda takıma girerdim heralde :D

1|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri forvet oynuyorum

1|1
    0|0
  • Genelde sol açık oynuyorum ama bazı maçlarda santrafor oynadığımda oluyo

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kadro dışı kalırdım en iyi ihtimalle joker olarak yedekte beklerdim.

1|0
    0|0
  • Allahını seven biri burağın yerinde oynasın attığı gollerin yanında kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok :/

1|0
    0|0
  • köşedeki bayrak olsam gol atan gelip bana sarılsa ağlasak ter koksak :(((

1|0
    0|0
  • sağ ve sol kanat sağ bekte oynarım salında kale hariç her yerde oynayabilirim ama en sevdiğim kanatlardan bindirmek ashhahaha :DD

1|0
    0|0
  • Defans

kimseyi gecirtmem

1|0
    0|0
  • Ben sol açık diye ısrar ederdim ^^

Kesin yine defansa koyarlardı

1|0
    0|0
  • Forvet arkası. Arkaları severım. sdadsa

1|0
    0|0
  • hakemlik yapıyorum daha rahat :)

1|0
    0|0
  • olmak istedğim futbolcu tipi rıdvan dilmen'di. Halı sahada takımın kazanması için nerde oynamam takıma daha yararlı olacaksa orada oynarım. kendimi ön liberoda (gerrard, xavi tarzı) daha çok beğenirim. Şu an dünyada en çok ihtiyaç duyulan mevkii sol bektir. sol ayaklı gençlere duyurulur: kendinizi o mevkide geliştirin.. prim yaparsınız

1|0
    0|0
  • Kaleci ..

I'm kova :(

1|0
    0|0
  • yedek kulübesi olurdu.

1|0
    0|0
  • Ben kaleci olayım hiç yorülmayan kişi kaleci .

arada bir gerilim macera aksiyonda var

ohh ne güzel:))

2|0
    0|0
  • Sırtı kaleye dönük,kollektif futbol oynayan,bloklar arası boşlukları zamanında dolduran bir sağ bek olurdum...

1|1
    0|0
  • Hayırdır sende mi bizim takımla oynayacan :D gerçek mevkim Sol açık halısaha maçlarındada sol açık oynarım bir ara profesyonel klübe giderkende sol açık oynuyodum :D

1|1
    0|0
  • Bir ara hakemlik yaptım. Ama kaleci olurdum heralde. :)

1|0
    0|0
  • kaleciliğim çok iyi muhtemelen kaleci olurum

1|0
    0|0
  • Halı sahada sağ bek veya kaleci olarak oynuyorum. Valla 2sinden birini olmak isterdim ikisindede oynarken çok zevk alıyorum ve iyi oynuyorum :)

1|0
    0|0
    • Sağ bekte oynamayı seviyorum çünkü ileri geri dparlar atmayı oyuncu çalımlamayı :D bir de atmaktan çok attırmayı seviorum :D Özendiğim oyuncu Gökhan Gönül.

Kalede oynamayı seviyorum çünkü reflekslerim kuvvetli topu iyi takip ediyorum uçmayı atlamayı seviyorum :D Özendiğim oyuncu ise FERNANDO N�STOR MUSLERA

• playmaker pozisyonu

1|0
    0|0
  • yılların kasabıyız .. stoperr doğdum stoper ölcem heralde

1|0
    0|0
  • kale ve forvet hariç her yer olabilir... bir de stoper zor olurum 1 70 boyla :)

1|0
    0|0
  • Ofansif Ortasaha - Oyun kurucu..

- Futbol'da da o mevkide oynarım, en iyi oynadığım, kendimi en rahat hissediğim mevkidir.. Bİ' 10 numarayı giydim mi, ayrı bi' özgüven gelmiş oluyor bana..

1|0
    0|2
  • Taraftar olmak en zevklisi galiba ne koşup yorulcam

1|0
    0|0
  • 14 yaşından 17 yaşına kadar Gençlerbirliğinde top sektirdim u17 de oynuyorum Babam milletvekili ayarlamıştı torpilli olayım diye.. sonra kendi aptallığımla bıraktım futbolu.

SAĞ AÇIK OYUNCUSUYDUM.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...