GS-FB maçında sabrinin volkana yaptıgı hareket ???

link ben bir GS li olarak yakıştıramadım yazıklar olsun ki sen bu takımın altayapısından beri kaptanısın . ayrıca dün bir fenerliyi öldürmüşler link rahatladınız mı daha kaç kişi ölecek ? sizin yorumlarınızı alayım arkdaslar...

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Burak için gerçekten üzüldüm. Helede öyle bir günde, anneler gününde. Allah Rahmet eylesin, mekâni Cennet olsun. Ne diyebilirim ki Fakat Volkan konusunda Sabri gerçekten haklı. Belkide bukadarını yapmaması gerekirdi fakat Volkanın yaptıgı hareketlerde hiç hoş degildi.

0|0
    0|0
    • olabilir ama ben saçma buluyorum ikisinide sonuçta profesyonel oyuncusunuz

Kızlar Ne Diyor 5

• Pozisyonun öncesini izlemedin mi.. ?

Volkan hiç bişi yapmadan mı böyle yaptı sence Sabri.. ?

0|5
    0|1
    • var bir sebep ama ikiside adam olmayı beceremedi gerdiler ortamı dışarıya sıçradı bir fenerlinin ölümüne...

• Sabri oyuna sonradan girdi tamam yapmaması gerekirdi ama Volkan en başından beri belliydi bişiler yapıcağı

Kulüp başkanları çok hatalı ortamı gerip durdular olacağı buydu..

Allah rahmet etsin..

• işte bunlar malların önde gideni örnek değil ördeğin ta kendileri...

• Öldürme olayına üzüldüm. Volkan suçluydu iyi yaptı Sabrim.

1|2
    0|0
    • :) gülüyorum sadce size elinize geçmeyen bir şey için neden böyle düşünüyorsnz ?

• Tabiki bu yaptıkları hoş değil 2si içinde. Dalga takılıyorum. Elime geçmeyen ne:)

• Öldürme olayını kınıyorum kesinlikle ama volkan konusu az bile yapmış.

0|2
    0|0
  • ikiside kaptan . ikisine de yakıştıramadım

0|2
    0|0
  • hayır yani volkan bıraksa da sabri o topa yetişip oyuna döndremezdi amacı ortalığı germekti.. bir umut kalecisiz 15 yıllık geleneği bozarız diye dşündüler o da olmadı üstüne gittiler 19 yaşında gencecik çocuğu öldürdüler şimdi tebrik ediyoruz 6s yı evet şampiyosunuz

0|0
    0|0
    • olaya fenevli olarak yorum yaptıgınız için tebrik ederim :)

• ben öyle tartışıpta elime bir şey geçmeyeceğinden dolayı saçma buuluyorum senin gibi fanatik fenerlilerle muhatap olmayı

• fanatik olduğumu anladıysan ne mutlu bana ;))

Erkekler Ne Diyor 13

• Volkan her maç böyle dünyanın en sakin Futbolcusu Drogba´yı bile kızdırdı Emre ve Volkan adam değiller

0|3
    0|1
  • utanç vericiydi

0|0
    0|0
  • Kusura bakma ama neden emrenin canerin meirelesin volkanın yaptıklarını yedek kulübesini sahadaki oyuncularımız galeyana getirmeye çalıştıklarını görmüyorsun ? Sen topunu oynarken sana küfretseler ırkçılık yapsalar o kadar saberedebilir misin ?

O ölen adama da Allah rahmet eylesin. İnsanlarımız bir türlü akıllanamadılar o genci öldürdüler de elerine bişi geçti sanki.. Ancak bunu tüm Galatasaraylılara mal edilmesi yanlış. Düşün bir tane seri katil var ben Beşiktaşlıyım diyo. Bütün beşiktaş taraftarımı katil oluyor ? Bunu yapan kişinin en ağır cezayı alması gerekir ...

0|0
    0|0
  • Sabri kadar Volkan'ı da orda bahsetmen lazım. Sabri hızla giderken kendini durdurmak için hafif bir temas etti Volkan öyle afra tafra yapınca da kollarını açtı ne yapıyorsun diye direk boğazladı Sabri'yi...

Koskoca Drogba'ya muz atmışlar ırkçılık için bütün avrupa spor gazeteleri bundan bahsediyor 7enerbahçe diye lanse etseler içim yanmayacak hem fener hem Türk diyorlar adımızı çıkarıyorlar hep böle pis işlerle...

0|0
    0|0
  • volkanın sabriye yaptığı hareket ve hakaret diye başlamalıydın soruya artı ben bir galatasaraylı biri olarak diye başlayan yorumlar hep maksatlıdır belkide galatasarayla uzaktan yakından alakan yok samimi bulmadım düşünceleriniz ölen arkadaşada allahtan rahmet ailesine başsağlığı diliyorum üzücü bir olay bu gün onlara yarın bize ama bu ülkede futbolu bu hale getiren aziz yıldırım ve söylemleridir onuda belirtmeden geçemiyeceğim

0|0
    0|0
  • Futbol değil ki oynanan. Brezilya dizisi mk

O ona ne hareket çekti.. az sonnnraa..

Maçtan sonra kim bıçaklanacak..

Maçta hakeme ne küfür edecekler..

Arkadaşım böyle sporun ta mına koyim.

0|0
    0|0
  • sabridir ne yapsa yeridir link

0|0
    0|1
    • ben ciddyim ortada bir ölü var olmak ister midin ailenden biri olsun ?

• Bunlar tahrik eden demeçler verdikten sonra viskilerini yudumlarken, bunların laflarıyla dolduruşa gelen o.ç'ları gidiyor bir gencin hayatına kıyıyor.Mühendis Oktay yetmemiş Burak Yıldırım'ı da aldı hayvan oğlu hayvanlar

0|1
    0|0
  • link sabri bunun için oyuna girdi amacı volkanı attırmaktı başardı

0|1
    1|2
  • hiç yakıştıramadım bende sabri reyizeeeee

0|0
    0|0
  • Volkan'ın yıllarca Gs derbilerinde yaptıgı harekler ?

Netice olarak Sabri'de,Volkan'da itin teki.

0|1
    0|2
  • link iyice bir bak.

0|1
    0|0
    • gerek var mı maçı izledim .

• Maçı iyice izleseydin böyle yazmazdın be bro !

• dün sabrinin volkana yaptığından çok emrenin meloya volkanın drogbaya yaptıkları vardı dün o genç ölmüş Allah rahmet etsin suçlular en ağır cezayı alsın ama ya geçen seneki fb taraftarının polisle çatışmasına ne demeli bunu kim yapar teröristler yapar

0|4
    0|0
    • nereye kadar sürecek bu diğer ülkelerde iki rakip takımın taraftarları beraber maç izliyorlar bizimkilere gelince gözlerin dönüyo..

• barca-madrid derbisi dünyanın 1 numarası seyirciler el el kol kola beraber maç izliyorlar birinin dur demesi lazım doğru ama kusura bakma kimse çıkıp ben hatalıyım demez dün emre meloya sataşmasaydı volkan drogbaya sataşmasaydı belki sabri öyle yapmıcaktı sabride haklı tahrik oldu

• :) neyse anlaşılan anlaşamayacagız :)

Yükleniyor...