Erkek arkadaşınıza hamile olduğunuzu söylediniz ve siz birşey demeden hakaret etmeye başladı

Erkek arkadaşınıza hamile olduğunuzu söylediniz ve siz bir şey demeden size ve namusunuza hakaret etmeye başladı, hatta size bu işi kendi başınıza hallediceğinizi ve sizin suçunuz olduğunuzu söyledi...Naparsınız:(((

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

• odunsever halkım benim..Çocuğu doğurmayı çok istiyormuş gibi görün, tutuşsun bir tarafları... sonra onun senin etrafında pervane olup bişeyler için seni ikna etme çabalarını, yalvarışlarını izle

1|1
    0|0
    • Nasıl olacak o?

• Dedim, benki bir sineği öldüremem nasıl cana kıyarım...''naparsna yap, dna bile yaptırsan ne sana nede p...ine bakarım dedi'' ve konuyu kapadı.. ne aradı ne sordu..

• Allah belasını versin ne diyim, hayvan herif... Aldır çocuğu yoluna devam et, yapacak bişey kalmamış.. adam hayvanlıkta sınır tanımıyor

Erkekler Ne Diyor 16

• 1 Kisilik

2 Sorumluluk

3 Sana Baglilik

4 Ask , Sevgi ``Bu Saydiklarim Yokmus.``

Seni kullaniyormus.

kac kurtar kendini cocuguda aldir.

0|0
    0|0
  • Tek kelime ile yazık... Böyle bir adamın sevgilisi olman. Hadi sevgiliyi geç birde çocuğunu taşıyorsun onun istemediği halde. Madem istemedi neden seninle birlikte oldu. Böyle adamların hadım edilmesi lazım...

0|0
    0|0
    • İstememesinide geçtim...Bana hakaretler ve sanki benim suçummuş gibi olayı kabullenmesi..tüm sorumluluğu atması... ne aradı ne sordu..ne ararım nede sorarım.. merak edermi.. edeceğini sanmıyorum..allah'a havale ediyorum:(

• Üzülme bir çaresi bulunur elbet. ALLAH'A bol bol dua et...

• Aptallıktan başka bir şey değil. Prezervatif diye bir şey de vardı...

0|0
    0|0
  • ben değil sen bakacaksın bunun çaresıne uçkuruna sahıp cıkamıyorsan cezasını cekeceksın ben gayet mutluyum boyle sen halletmezsen kucagına verırım cocugu dıyeceksın hallettıkten sonra sıktıredeceksın o puştu

0|0
    0|0
  • böyle bir hayvanla neden beraber olduğumu kendime sorardım ilk etapta sonrası...bilemem ne olur sakat bir durum

1|0
    0|0
  • Kızım TUZLUK un önerilerini uygula. Diğer taraftan kararını ver ve o insanla evlenmeyeceksen çocuğunu aldır. Zor bir durum.

0|0
    0|0
  • cytotec = %95 düşük..

0|0
    0|0
  • Cocugu dogurmak ıstemıyordan assadakı gızlıbayanın dedgını ona tehdıt et. Bolebole yaparım bende gıbısınden.. Eger dusundugumden daha salaksa sınırlenıp dahada sacmalamaya devam eder. Bıraz aklı varsa kendıne gelır..

0|0
    0|0
  • Böyle bir y... adama ne yapılır

0|0
    0|0
  • Zor bir durum allah kolaylik versin

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşla hamilelik olurmu

normal bağırması hakaret etmesi

çoçuk babaya eşe söylehnr

0|0
    0|0
    • Nasıl normal bağırması

• erkek arkadaştan hamile kalınmamalı

eşin mi bu erkek arkadaş kocansa tamam

• yuh derim adamını tanımış olursun

0|0
    0|0
  • kızların işi çok zor

0|0
    0|0
  • Aynısı benım basıma gelmişti doğur çocuga ben bakarım demiştim doğuramadı;)

0|0
    0|0
  • Bu soruların cevabını o işi hallketme den bulmak gerekmez mi geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • erkeklere güven olmaz akılsız başın cezasını yine o küçük yavrucak çekecek bari diğer kızlarımız bu soruyu görüp aklını başına alsınlar böyle bir hataya düşmesinler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben yandıysam o da yancak madem öyle bir hata yaptım o da işin işindeyse eşşek gibi yanımda olmak zorunda aşağıda okuduklarım doğruysa eğer karşıma çıkan ilk düzgün kızla evlencem demiş ya , kendi gibi sütü bozuk birine denk gelir altına alırken iyi hamile olunca kötü, o cocuğu doğur ortlalğı ververeye ver sen yanıyosan o da yansın, hayatım kararır diye düşünme bu saatten sonra daha kötüsü ne olabilir ?

0|0
    0|0
    • Çok haklısın...Arkadaşım aradı bana mesaj çekiyor millete neden soyluyorsun hastasın sen napılacağı belli ortalığı verveleye verme, ben senınle evlenmem imkansız...diye

• git ailesine söyle,ben ne kadar hatalıysam oğlunuz da o kadar hatalı ve bu duruma hemen bır çözum bulunmalı de.

0|0
    0|0
    • Değermi..Rezilliğe değermi

• Niyetim boyun eğmek değil:(((((evlenmekkkk ama beni istemedikten sonra ben napabilrim:(

• o cocugu aldır bence,zaten dunyada yeterı kadar mutsuz,tek gece kurbanı v vs cocuk var.bırı de senın cocugun olmasın.senı ve yaptıgı olayı kabul etmeyen bırısı degısıp kabul etse bıle hayır gelmez o adamdan.

• kendime malım derim böyle birini sevip değer verdiğim için ayrıca bunları diyen bir çocukda korkağın tekidir.yediği naneyi kabul edip sonçlarına katlanamayn bir korkak.bütün suçu ve sorumluluğu karşısındakine atacak kadr güvenilmez ve aciz.

0|0
    0|0
    • Ben onunla halbuki sadece paylaşmıştım:(( birşey demeden ben, hakaretleri sıraladı

• 4 haftalık:(

• iyi düşün ama bu çocuk bir kişiyle olmadıgı gibi bir kişiylede büyütülmüo.sevgilini iyi korkut derim sana ben

• keşke baştan iyi tanısaydınsa bu hataya düşmeseydin

0|0
    0|0
  • Aldırma cocuğu.cok pişman olursun ilerde.kendi evladının katili olmak istemezsin herhalde? Doğur,ve kendi başında kimseye muhtac kalmadan,goğsünü gere gere büyüt evladını.babasınada göstermesin cocuğunu:)).

0|0
    0|0
  • Kendisi çok namusluysa niue öyle bir şeyi yaptı hoş tek başına hamile kalmadın aciz insanmış ben olsam suratına bile bakmam erkek dediğin erkek gibi yaptığının arkasında olacak

0|0
    0|0
    • Sildim heryerden...herşeyden

• inş babasına çekmez oğluşum derim.

0|0
    0|0
  • cocugu katil yetiştiririm tek cevap

0|0
    0|0
  • zor durum aldırcan mecburr

0|0
    0|0
  • cocugu doguruyum ne deme oyle adamdan sana hıc bı ıyılık gelmez aldır gtsın onlada ırtıbatını kes sonra canın cok yanar o adamdan bı halt olmaz

0|0
    0|0
  • o insan degil

0|0
    0|0
  • ben senin yerinde olsam o çocuğu aldırmam doğururum. sonra mahkemeye dava açarım dna testinden sonra paşa paşa o çocuğa bakmak zorunda kalır.

0|1
    0|0
    • Bana olan olmazmı:(((

• Aslında benimde aklıma gelen buydu ama dediği gibi olan yine o na olacak... :(((

• Oluyor fakat ailem var itibarlarıvar :(((( ben bilemiyorum:(( okadar şaşırdımki

Yükleniyor...