Göğüs Dikleştirmek?

Arkadaşlar Merhaba. Ben 80beden sütyen takıyorum. Göğüslerim pek büyük değil. Uçları vs dik karşıya bakıyor. Ama hafif sarkıklık var gibi daha önce c*nsel açıdanda hiçbir deneyimim olmadı. Dediğim gibi o hafif sarkıklığı giderebilmem için egzersiz vs önerileriniz nedir? Lütfen edepli yorumlar yapınız. Tavsiyeleriniz için şimdiden sağolun.

0|4
1|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Krem ilaç ve bitkiler bir işe yaramıyor maalesef, internet ve tv'lerde bu reklamlar kol geziyor ama hepsi para tuzağı.. göğüsler süt bezeleri, yağ dokusu ve biraz da kas dokusundan oluşur. Yağ dokusu kas tabakasının üstüne geçip göğsü kapladığı için büyüme bir noktada durur. Önemli olan işte o az olan kas dokusunu harekete geçirip biraz daha büyütmektir. Bunun için sana kendi kendine yapabileceğin bazı masaj yöntemleri tarif edebilirim..

0|0
    0|0
  • göğüs hareketleri çalış

normal şınav zor gelebilir dizlerin üstünde şınav çekebilirsin, pilates lastiği kullanabilirsin

0|0
    0|0
  • Elleri yumruk yap birbirine değdir iyice geriye çek. Bir sürü egzersiz var. Birde bitkisel yağlarla masaj yap ısırgan yağı, biberiye yağı, kakao yağı v. s.

0|0
    0|0
  • 80 az en az 85 olmalı ilk onu yap

0|0
    0|0
    • 80 azmı

• İşe yarıyor diyorlar herhalde yarıyordur onun dışında estetik filan var birde hamilelik mi çocuk doğururken mi ne büyüyormuş öyle duydum

• Bakalım insallah

• eminim sarkık falan değildir ve bunlar tamamen senin kuruntundur.

0|0
    0|0
    • Modum biraz öyleymiş galiba :D

• yaş aralığına bakarsak ve söylediğin bedeni düşünürsek, tarif ettiğin şekil de göz önünde bulundurulduğunda göğüslerinin sarkık olmadığına adım gibi eminim. bence hiç dert etme ve kaliteli sutyen kullan.

• Aşşada bir arkadaş durumu çok güzel acıklayıp tarif etti aynen bu deyince yağ oranın yüksektir dedi boy ve kilomu acıkladım bana 10 kilo ver dedi :D 🙈

• 80 bence en harıka olcu... nasıl kı bır bmw ye modıfıye yakısmaz kendı estetıgı yeter 80 de oyle bırseydır bence mudehaaleye gerek yok

0|0
    0|0
  • Takıntı yapmanıza gerek yok bence. Olduğu gibi sevin vücudunuzu. Bedeninin 1/3'ü göğüsten oluşup ortada gezen bir sürü hatun da size gıpta ile bakıyordur bence.

0|0
    0|0
    • Hiçbir sorunu yok kötü görüntü yok ben dikleştirmek istedim sadece

• çok kurcalma iyice sarkar

0|0
    0|0
  • Duştayken soguk su tut

0|0
    0|0
    • Süt damarlarına zarar veriyomuş

• Estetik olmadan gitmez tatlım ekzersizle falan çok şütyen kullanmamaktan olmuştur sürekli tak sütyen toparlar belki ileride

0|0
    0|0
    • Sürekli sütyen takıyorum zaten

• Yok sağolun

• İyi bakalım hoşçakal

• 80 beden uçları dik ve bu durumdan rahatsızsın ne istersiniz daha anlamadım ki

0|0
    0|0
    • Göğüsün kendisi çok azcık asagıda dik olmasını istiyorum

• Soru benımse avukatım evet

• dur engelliyim de kendi kendine takıl sen çocum

• Göğüs için estetik ve rekonsütüf cerrahiye gitmenizi öneririm. Egzersizler fayda sağlayamazsınız.

0|0
    0|0
  • canım sıkıldığı icin hesabımı kapattım sen dinlemeyeceksin diye... sonra aklım kaldı yeni hesap açıp geri geldim... ama bir kere dinle... zaten zor birisin.. uzatmıcam.. donus yapmak istersen mesaj at lutfen

0|0
    0|0
  • Vinç varsa sorun çözülür

0|0
    0|0
  • toparlayıcı sütyenler işe yarıyor diye duydum

0|0
    0|0
    • Sütyenin aslında sarkıtma durumu varmış egzersiz sordum oyüzden

• buz sür :D

0|0
    0|0
    • Süt damarlarına zarar veriyormuş

• Edepli yorum yapın demiştim. Buraya kötü amaçlı birşey yazmadım. İşinize bakın.

• eee cevabın neresinde edepsizlik var desene bir :D :D küfür yok saldırı yok :D türk edebiyatı öğrencisine diyosun

• Soğuk su ile yıka

0|0
    0|0
  • Ben tamir ederim gel banaaa

0|0
    0|0
  • Seey diğerlerinin uçları aya mi bakiyor uçları kardiya bakio demissin de 😎

0|0
    0|0
    • Uç'ları ikisinide kapsayan bir kelime var olmuş ortada. Anlayamadıysan bu benim sorunum değil. İşine bak

• Digerlerinin derken baska kadin kiz demistim ama neyse s. ktit et..

• Ellet ☺

0|0
    0|0
  • Fitness her zaman işe yarıyor bu konularda fitnessa başlayabilirsin 😊

0|0
    0|0
    • Evde yaptıgım egzersiz iyi gelirmi

• Bir arkadaşına gidebilirsin

• Bilmiyorum ya. Oyüzden ne eksiğim varsa alıp evde yapmaya karar verdim

• mast yaparken memelerini sömürmekten vazgeç

0|0
    1|1
    • Öyle bir sorunum ya da derdim yok. Basit şeylerle ilgilenmiyorum

• kardeş s*x iyi geliyor tecrübe ettik

0|0
    0|1
    • O Sizin sorununuz iyi Gunler.

• Doğal yolla dikleştirmen mümkün değil sadece büyümesini sağlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • Egzersiz diyorlar

• Haha afiyet olsun

• Sağol :)

• Iyide seninkiler baya baya dik zaten..

0|0
    0|0
    • Annemde onu diyor

• inanman icin ne yapayım bilemedim ki...

• mesaj attım ama.. burdamısın

• kafana takma gerçekten malesef toplum meselesi buda gencecik kızlarımızın kafalarını bu şekilde bozuyorlar oysa ki kimse mukemmel değil ve olamaz

0|0
    0|0
    • Gençlikle alakası yok ben o tür bir kız değilim merak etmeyin. Sadece vücuduma bakmak istiyorum bu dikkatimi cekmişti. Kendimi bu yaşta salmak istemem

• tamam. umarım doğru cevabı burdan alırsın

• İnşaallah

• Göğüs bölgesini çalıştırıcı egzersizler yap.

0|0
    0|0
    • Faydasını görürüm değilmi

• O halde sorun olmaz bayanların göğüs, kalça ve bacak çalışması birçok vücut bölgelerini toparlar sadece o kısımları değil.

• Anladım teşekkürler sağolun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...