Bu zamanın Kızları....

Bu zamanın kızları neden böyle arkadaslar?Genelleme yapmıyorum ancak hemen hemen hepsi aynı tip giyiniyor,alkol ve sigarayı marifet sanıyor,onları gercekten sevecek koruyacak insanlar yerine küpeli,alkolik,kız yalaması,kasını aldıran erkekleri tercih ediyorlar.Gercek aşkın kalmadıgını düşünüyorum ben.Çiftler genelde 1 ya cıktıktan sonra yatakta işi bitirip ayrılıyorlar.Kalmadı mı gercek ask?Küpe takmak mı adamlık,kasını aldırmak mı yoksa çizdirmek mi?Dövme yapmak mı marifet?Ya da altında arabası olması mı?Herkeste bir kasarlık almıs basını gidiyor.Ne olacak sonumuz?

Güncellemeler:
Küpesi olanlar,kaşını aldıranlar ayrıca bu tip erkeklere bakan kızlar yorum yapanları eksileyeme baslamıs:)Acınız büyük eksileyin:)

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum küpeyi filan bilmem, takan çok tanıdığım var, benim işim olmuyor ama bunları geç direk ana maddeye gelelim... Eskiden kızlar daha edepliydi, utanma duygusu vardı şimdi öyle değil, tabi 100 kişinin 100'ü böyle değil ama ileride azda olsa bulunan efendi kızlar olmayacak zaten orası tartışılmaz, artık gerçek ve karşılıksız sevgi, dostluk, samimiyet uzak kaldı bu devirde, insanlar kardeşine bile menfaat için selam veriyor... Eğer paran varsa her türlü işi götürürsün, yeter ki para denen şey olsun, gerisi hikaye, kim ne derse desin, bir kız gerçekten sevdiği erkeğin parası olmazsa bir süre sonra zaten bıkacak, isterse evlensin tartışmalar olur ve ayrılır, şimdi kızı korumayı bırak, birisi sevgiline laf söyledi diye gidip konuşmaya kalksan, kız sana kaçıncı devirde yaşıyoruz alt tarafı iltifat etti ya bu kadar abartma diyecektir, yine söylüyorum herkes değil ama çok büyük bir kesim böyle, her şey değişti yani o güzel günler eskide kaldı, artık başka bir hayat yaşıyor millet.

2|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Böyle genellemeler yapmak yanlış bence. Küpe takan adamlar ya da dövmesi adamlar sevmiyor mu? Koruyup kollamıyor mu? Ona bakarsan efendi görünüp tam tersi karakterde olanlar da var. Dış görünüşe göre yorumlaman hoş değil.

0|1
    0|0
    • Sevenıde koruyanıda elbette vardır ancak %1 lik kısmını olusturyor.Benım sorum o değil zaten kızların karsıdakının ne mal oldugunu bile bile yine öylelerinden hoslanması.

• Bence yanlış. Yani olayı dış görünüşe bağlaman yanlış. Kimse dış görünüşüyle yargılanmamalı. Ona bakarsan sana göre farklı giyinen bir kız,senin hanımhanımcık dediğin kızlara göre çok daha sadık olabilir,çok daha dürüst olabilir ilişkide. Tam tersi erkekler için de geçerli. Bunu %1 diye de söyleyemezsin bence. Kim biliyor bunu. Dış görünüşe göre genelleme yapmayın. Ne mal olduğunu bile bile kısmına gelirsem evet haklısın ama bu da karakter ve olgunluk meselesi.Neyse :)

• Her dusunceye saygı duyarım

• bencede öyle aynen katılıyorum sana inanırmısın bence bizim gibi düşünenlerin nesli tükeniyor :) zaten öyle olmayıncada alay konusu oluyorsun denen ad ise belli KEZBAN :D

0|3
    2|0
    • aynen dediğin gibi bizim gibi düşünen erkelere amele kro kızlara kezban diyorlar.

• Benim düşüncelerin bir kısmına ayna tuttuğu için +1 vermiştim, eksi atanlar buse herhalde.

• versinler mühim değil özgür düşünce ben onlara saygı duyarım da onları bilemiyorum :) gerçekler acı olur sadece :)

• Kıskanma Niyazi dediğin şeyleri yapınca kimse erkeklikten istifa etmiyo merak etme.

1|1
    0|3
    • +1.. küpe takanlara laf atan çoğu erkeklerin aile baskısı yüzünden takmak isteyip takamadığı gerçeği söz konusu :)

• Küpe takmayı bile marifet olarak görüyorsun ya en büyük adam sensindir küpeliler içinde.Bahanenizde hazır yavuz sultan selim de takardı:)

• Yakışıyosa takar Niyazi

• amaç dikkat çekmek başarıyorlarda !

0|1
    0|0
  • hiç bilmiyorum geldık gıdıoz

1|1
    0|0
  • bunları seçen kız,diğerlerini hak etmiyordur zaten,üzülme artık..

0|1
    0|0
  • hilmi abi sıkma canını bu da geçer :((

0|1
    0|0
  • sen bosver kendin gibi ol kendin gibi olanıda bulursun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Küpe takıyorum diye adam sınıfından ayrı tutulacaksam tutulayım arkadaş ufacık bir aksesuarı bu kadar büyütmenize anlam veremiyorum .

3|1
    0|0
  • O kadar doğru bir yazı ki kardeşim. Şimdinin kızları niye böyle neden gerçekten seveni değil de ağzına edeni sever niye gerçek sevginin değil de yalan sözlerin peşinden gider bilmiyorum.

0|1
    0|0
  • öncelikle ergenlik dönemlerinde falan böyle çok takılıyorlar lise bitince yavas yavas farkına varıyor bazıalrı boş kişilerle ugrastıgının bazıları ünide de devam üni bitince anlıyor bazılarysa hiç anlayamıyor yazık :D

0|1
    0|0
    • Anlamaya basladıgında da butun ahlaki degerlerini lise ve üniversitede bırakmıs oluyor zaten.Artık kendini gariban birine kakalamaya kalıyor iş

• ne yazık ki öyle dönem çok kötü daha da kötüye gidiyor sonumuz hayrolsun

Yükleniyor...