Kapat

İp atlayarak vucudun heryerindeki yağları yakmak/eritmek mümkün mü?

İp atlayarak vucudun heryerindeki yağları yakmak/eritmek mümkün mü?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• İp atlamak genelde kondisyon geliştirir hani ama günde 500 tane ip atlayarak 3 ayda 10 kilo veren birini duymuştum sadece ip atlayarak bende günde 1500 tane atlayarak 3 ayda 22 kilo verdim yani işe yarıyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1 saat etkili ip atlamak 700-1000 kalori yakar. Bütün vücudun çalışır. Kardiyo amaçlı zaten ip atlama ısınma vs. Bir spor hocası olarak imkan vaktin yoksa yürüyebilirsin, koşabilirsin beslenmene dikkat ettinmi zaten zayıflarsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Öyle birsey varsa bende hemen başlayayım 😀

0|0
    0|0
  • Mümkün. Etkiyi arttırmak istiyorsan trambolin tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Hayir. Ip atlamak kilo vermek icin pek iyi bir yontem degil. Yuruyus ondan cok daha iyi

0|0
    0|0
    • Aslında ip atlamak en etkili kilo verdiren yöntemlerdendir. Ve tüm spor hocaları vb. Tarafından tavsiye edilir.

• @LilianaDavis ip atlamak cok sagliklidir. Spor yapmak isteyen insanlara da tavsiye edilir. Ama dusunuldugu kadar etkili degildir. Spor hocalari spor olarak onerir. Ve tabi ki etkisiz degildir. Ama sanildigi gibi kilo verdirmez

• Kardio. Evet.

0|0
    0|0
  • Belki

0|0
    0|0
  • Faydası olabilir

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum ayrıca bir süre sonra yorulursun.

0|0
    0|0
  • Evet ama zamanla

0|0
    0|0
  • sadece ip atlamakla olmaz. ağzını tutucan hobidigırtlak olmicak dünya güzeli :)

0|0
    0|0
    • Zaten fazla yemek yeyen biri değilim ki :D gunde iki öğün yemek yiyorum ben. Benim kilolarım genelde hareketsizlikten oluyor. Üstüne üşengeçlik olunca :D

• Bence sadece sıkılaştırır bacakları falan

0|0
    0|0
  • Evet etkilidir. Dengeli beslenmeyle tamamdır

0|0
    0|0
  • Değildir

0|0
    0|0
  • Yuzmeyle tum vucudunum kaslarini calistirabilirsin

0|0
    0|0