Spordan anlayan biri bakabilirmi?

Popo büyütmek bel inceltmek ve gögüş sıkılaştırma hafif karın kası kaç ayda olur? Zaten belim ince minyonum fizigim Şu an bile iy spor yapmayanlara göre

0|0
0|21

En İyi Erkek Görüşü

• teknık olarak belı ınce bırakıp popoyu büyütmek senı zorlar. kadınlar zaten basenden hemen kılo alır ancak belı ınce bırakmak ıcın bol bol egzersız yapman lazım mekık ve karın egzerszlerı. ama kalça kısmın cokmu kucuk byutmek ıstıyorsun. buyuk kalça çok ılgı cekıcı falan sanmayın yanı orantı önemlı ınce bel ve ust kısım ırı popo çok hoş durmaz

0|0
    0|0
    • Yo o kadar kucuk degılde :D

• Ya işte ben ona adamıştım kendimi baya karışık olaylar :(

• boşver o şimdi ekndı dumenındedır salla gıtsın. gecmısı düşünenler geleceğe ulaşamaz hayat kısa kimseye kafa yormaya degmez

Erkekler Ne Diyor 20

• disiplinine antrenman kalitene beslenme düzenine supplement kullanımına genetiğine uyku düzenine vs s bin tane şeye bağlı bu. Kimse süre veremez verenlere de inanma

0|0
    0|0
  • Dediğin şeyler çok uç noktalar, hem bel inceltmek istiyorsun hem de popo büyütmek yani bu demek oluyor ki hem kilo vereyim hem de kilo alayım. Önce protein ağırlıklı beslenerek ve spor eşliğinde kas kazan sonra fazlaları yakarsın.

0|0
    0|0
  • 6 ay

0|0
    0|0
  • Belli süre vermek zor ama olmayacak bişey değil tabi. Orantılı olmanı tavsiye ederim. Beslenmene dikkat et.

0|0
    0|0
  • Squat yap mekik çek sırt üstü uzanıp iki ayağını birleştirip hafif havaya kaldır 2-3 aya gözle görünür değişim olur

0|0
    0|0
  • hahahah herkes personal trainer olmuş hepsi sporcu hiçbirinde göt göbek yok harikasınız beyler :DDD

0|0
    0|0
  • Yaptığın antremana senin vücudundaki yağ oranına beslenmeme gore değişir bu süreç

0|0
    0|0
  • ortlama söyeleyecek olursak 5 ayı bulur

0|0
    0|0
  • 2 ayda gözle görülebilir farklılıklar olur.

0|0
    0|0
  • En az 8 ay

0|0
    0|0
  • Kaç ay diye bişey yok. Düzgün çalış. Düzgün ye. Düzgün dinlen.. Minumum sürede sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • En az 8 ay

0|0
    0|0
  • Sana bagli

0|0
    0|0
    • Ya belim ince ama göğüslerim sarkık sıkı degilim her gün yaptıgımıda dusunursek kac ayı bulurkı

• 3 ayda gosterir kndisini

• işin zor kaç yaşındasın

0|0
    0|0
    • 18 ya hani fizigim illede spor yapmam lazım denilcdk tipten degil ama sıkılaşmam lazım sarkan yerlerim oldu kiloluydum birden verdim hiç bişey yapmadan 1.53 boy 48 kilo

• Gögüste var

• bana yaz orada devam edelim olurmu

• Merdiven çık

0|0
    0|0
  • 6 ayda fark görmeye başlar 1 senede düzene kavuşursun

0|0
    0|0
  • Resim boydan?

0|0
    0|0
  • Popo büyütmek için az oturmalısınız zira küçüklükten beri oturan kızlarda dümdüz olur.

0|0
    0|0
  • Desene tam taş gibi bişi olucaksın hafif sporla :)

0|0
    0|0
  • Fiziğini görmeden yorum yapanlara pek aldırma derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...