Ah şu basenler?

Aslında etrafımdaki herkes basenim olmadığını iyi bir fiziğim olduğunu söyleyip duruyor ama ben vücudumun kıvrımlı oluşunu beğenmiyorum ve bacağımın üst kısmında çıkıntı olduğunu düşünüyorum. Eritmek için de yaklaşık iki haftadır 5-6 km hızlı tempo yürüyorum. Zaten genel olarak çok hareketli bir insanım ve her gün yüzüyorum. Beslenme açısından zaten çok az yemek yiyen bir insanım ama çikolatayı fazla kaçırıyor olabilirim. Bu arada boyum 172, kilom 50. Ölçüler 80-58-88. Sizce yürümeye devam etmeli miyim basenlerde incelme olur mu? (Aslında daha önce sormuştum ama yanlışlıkla kapatmışım.)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Basenlerini eritip şekle sokmak istiyorsan en etkili yöntem , Ağırlık çalış hafif ağırlık ile çok tekrar yoğunluk articak ve diyet protein ağırlıklı beslenmek şekerden uzak dur , ve cardio yuruyus bisikiklet

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• He basen var biraz askım ama yuruyus en etkilisi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 172 cm ve 50 kilo olan birinin nasıl basenleri olabilir Allah aşkına? Bence durum psikolojik, beden algınla alakalı. Hem dümdüz tahta gibi bir vücudun neresi çekici kuzum?

0|0
    0|0
  • Basenler itici değildir. Çok çekici aslında kadınsı ve çekici gösterir.

0|0
    0|0
  • ne güzel işte zayıf olduğun halde kıvrımların var

0|0
    0|0
  • yanlıs dusunuyosun

0|0
    0|0
    • ne konuda

• bilemiyorumm

• ben hoslandıgım basene bakarımmm

• Et et

0|0
    0|0
  • çok severim

0|0
    0|0
  • Bnce ideal vucudun boydan foto atsnaa

0|0
    0|0
  • Hani nerede basen ler

0|0
    0|0
    • burda

• saçmalama o kadar değil

• Ayva göbeğin ne olduğunu biliyor musun? Bence sen sacmalama 15 yaşında sin galiba

Kızlar Ne Diyor 2

• Yurumeyle basen erimez onun için farklı hareketler var onları araştır

0|0
    0|0
  • Ooo cikolata olmaz simdi birak cikolatayi canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...