Zayıflamak için hırslandıgınız ve başardıgınız oldu mu?

Bugun 5.cı gunum. dıyetısyen kontrolunde yapıyorum.Şu an yoldayım bır baska sehre gıdıyorum.ve gun ıcınde yemem gerekenlerı bır posete koymustum.evde unuttum. otogara gıdecek servısın gelmesıne 4 dk kala bındım taksıye gıttım evden aldım. servısı kacırdım yolda karsılastım pesınden kostum servısın. ter ıcınde kaldım ama cok sukur yetıstım.bu sefer zayıflıcam buna ınanıyorum.otobusu kacırmayı bıle goze aldım sırf dıyet lıstemı alablmek ıcın :/

0|0
18|13

En İyi Kız Görüşü

• 3 ayda 15 kilo verdim çok olağanüstü değildi ama bana büyük yararı oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kardeşim 100 kilodan 70 e düştü 3 ayda :) ben sabit tutuyorum geneldede baya azmetti başardı. Yemeklerinde tek kısıtlaması kola oldu kolayı bıraktı ve şeker kullanmıyor kahve ve çaylarında öğünlerini ufalttı ilaveten hergün mekik ve şınav çekiyor evde verdi kiloyu.

0|0
    0|0
  • istediğim an kilo verdim diyetisyenede gittim başka türlüde denedim ciddi bir şekilde söylüyorum şu anda 6 günüm 4 kilo gitti :)

0|0
    0|0
  • 16,5kilo verdim daha da devam ediyorum vermeye..

0|0
    0|0
  • başardım ama kendim birşey yapmadan ...3 yıllık ilişkim bitti nişanlımdan ayrıldım ve iki haftada 10 kilo verdim...tığ gibi oldum valla...

0|1
    0|0
  • Kilo almak için heveslendim ve alıyorum :D

0|0
    0|0
  • Ekmek yemeyi bıraktım.Akşam 5 6 dan sonra yemeyi bıraktım.Spor da yapmadım.Tek yaptığım akşamları en az 150 200 mekik çekmekti.10 günde 4 kilo vermiştim

0|0
    0|0
  • Hafif bir göbek var bendede versem çok iyi olucak tam diyete başlıyorum arkadaşlar arıyo hadi kanka kokoreç yiyelim hadi çiğköfte söyledik içeçek alda gel gidsem bir türlü gitmesem bir türlü ondan başaramıyorum ama hırs yaparsam veririm :)

0|0
    0|0
  • Zayıflamak çok zor değil bende zayıfladım.

0|1
    0|0
  • ben kilo almak için hırslandım oldu da he :D

0|0
    0|0
  • evet 1 sene içinde 130 kg den 92 e düştüm :D

şu sıra sanki kilo aldım 95 çıktım asdasdsads

0|0
    0|0
  • zayıflamak için uğraşmadım zamanla verdim yememden kısmadım ama ekmeğe dikkat ettim üniversitede etkili oldu yemeklerde oranları küçülttüm spor yapmadım

107 kilodan 93 kiloya düştüm .

ama hiç + bişey yapmadım 85 olurum heralde sene

bu kiloları yaklaşık 8 ayda felan verdim

0|0
    0|0
  • bi kıza aşık oldum onun için 20-25 kilo verdim cesaretimi toplayıp açıldım reddedildim (ki kız bu sürede benim verdiğim kadar almıştır) şunu diyeceğim biri için yapıyorsan değmez ama kendin için yapıyorsan güzel bişey

3|1
    0|0
  • 110 - 85 DÜŞTÜM

nasıl becerdim ... irade il onemli olan o onu basardın geri kolay ..

az ve sık ye .. spor şart ..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• ilk gün uyarım,ikinci gün dayanamam pasta yerim,bu bir hataydı tekrarlamicam derim,on dk sonra da nasılsa pasta yemiştim diyet bugn bozuldu dondurmada yiyeblrm yarın devam ederim derim.sonra madem bugun diyet yok en iyisi ben sundanda yiyeyim derim,diyete baslayamam bide kilo alırıım

1|1
    0|0
  • Spor salonu ile tanışmadan önce 165 boy ile 70 kilodaydım göbek artık Anne karnı gibiydi. 1 ay sonra bu 66kiloya düştüm Bıraktım sporu ama yine başlayacağım hedefim 38 beden olmak... yememe dikkat ediyorum

0|1
    0|0
  • Oldu geçen sene hayatımda kilolarımla çok dalga geçen bir çocuk vardı bir hırslandırdı ki 3 ayda 12 kilo verdim 58 kiloya düştüm diyetisyene gitmemiştim ama ben az az sık sık ve sporla 3 ayda verdim ve vücudum sıkılaştı daha 6 kilo daha var vereceğim o da yavaş yavaş gidiyor o kadar dert etmiyorum onu hızlı verme açısından

0|0
    0|1
  • hiç olmadı şükürler olsun ama bir gün olursa veremem diye çok korkuyorum (:

ay düşünsenize canınızın istediği şeyleri yiyemiyorsunuz çok acı bir durum ben yapamam heralde :(((

0|1
    1|0
  • ben son 40 günde 4,5 kg verdim müthiş oldum

0|1
    0|0
  • helal olsun bn her pazartesiden pazartesiye tekrar baslıyorum sözde

0|1
    0|0
  • evet verdim 3 ay sanırım 15 kilodan fazla verdim :) 3 beden düşüş yaşadım :) diet falan gibi sıkıntım olmadı hergün sıkı bir spor yürüyüşle sadece yiyecek miktarını ayarladım şekerden vazgeçtim ;)

0|0
    0|0
  • hırslanmadım hiç başarmak için uğraşmadım :D

0|2
    0|0
  • dıyetsyen ile birlkte bılınclı yapıyorsan kesn sonuca ulasabılırsn bı arkadasm bılıncsz seklde kendı cabalaryla spor yapmadan sırf aç kalarak kılo verdı , verdı vermesıne ama vucudu cok kötü durumda .

0|0
    0|0
  • bende diyete başliyim dedim yarıda bıraktım gardaş 2 hafta zor dayandım:D

0|1
    0|0
  • 55i aşmadığım sürece öyle bir hırsım olmaz.

0|1
    0|0
  • yediklerime dikkat etttiğim sürece sıkıntı olmuyor

0|0
    0|0
  • helal olsun :D inşallah amacını ulaşırsın :D

0|0
    0|0
  • evet fakat gerçekten istemelisin hergün dans edip 1 ayda 3.5 kilo verdim :)

0|0
    0|0
  • Bende ayni sekilde zayiflamaya karar verdim. Ama diyet yaparak degil, fark ettimki her diyet yapacagim dedigimde basaramiyor, yarim birakiyordum. Bu defa zayiflayacagim, ve düzenlice beslenecegimi söylüyorum kendi kendime. Hem bol haraket hemde 6'dan sonra agir seyler yemiyorum. Bol sanslar. :)

0|0
    0|0
  • bende yarn başlıyorum.her gün 6da kalkıp yürüyüş yapıcam bu sefer azmetttim :)

0|1
    0|0
  • 1 aydır yapıyorum 8 kg verdim.

109 kiloyum 174 boyum 44 kilo daha vermeliyim.

Berbat bir şey umarım verirsin/veririz

0|1
    0|0
Yükleniyor...