Johan Elmander 2007'deki sulu derbi videosunu izlemis midir?

Johan Elmander'in açiklamasi:

"Taraftarlar sahaya birçok yabancı madde attılar. Bugün Galatasaray taraftarının ne kadar kaliteli olduğunu bir kez daha gördüm. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. Ciddi provokasyonlar vardı. Bizim stadımızda böyle şeylerin olduğun görmedim, burada fazlasını gördük."

Fenerbahcenin Ali Samiyene sampiyon olarak geldigi Sulu derbi

link

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• izlememiştir bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o zaten ali samiyen zamanını demediki tt arena yapıldığı dönemden itibaren konuşuyo GS kurulduğundan beri böyle bişey yapmamıştır demiyo lütfen adamı tercüme ediyolar yine anlıyamıyorsunuz gerçekten GALATASARAY TARAFTARININ KALİTESİ anlaşıldı

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• onu izlememiş ama aynı sezon Galatasaray teknik direktörü geretsin kafasının yarıldığı kadıköydeki maçı izlemiştir belki

0|0
    0|0
  • Ondan once kadikoydeki maci izlememissin sen heralde kafasi gozu yarilanlar falan filan oda ona karsiyapilan biseydi

0|1
    0|0
  • Bence Kuyt' ın söyledikleri daha güzel. ilk defa maçı kaybettikten sonra kutlama yapan takım görüyorum dedi.

0|1
    0|3
    • yo orda maçı kaybeden takım sevinmedi ki ŞAMPİYON bir takım sevindi kuyt yanlış bir yere bakmış olmalı

• taraftarlar cimboma böyle koyarlar anam şarkısı söylüyorlardı sizin oyuncularda eşlik edip göbek atıyordu. özeti bu

• izlememis kendi taraftarini tanimiyor, Fenerbahce 2007'de cok centilmence davranmisti

0|1
    0|1
Yükleniyor...