Beşiktaş geliyor yükselen şekilde

Beşiktaş önümüzdeki yılların iskelet kadrosunu kurdu genç oyuncularımız var Cenk ,İsmail , Olcay, Mustafa, Veli, Necip, Oğuzhan özellikle Oğuzhan çok iyi futbolcu Fernandes yokken maç kazanamaz diyenler Oğuzhan'ın inisiyatif alıp nasıl takıma katkı yaptığını gördüler futbol takım oyunudur bizim yerli genç kaliteli bir iskeletimiz var önümüzdeki yıllarda daha iyi takviyelerle şampiyonluklar çok yakın güzel günler göreceğiz Beşiktaşlı kardeşlerim, siz de benim gibi takımımızın geleceğini parlak görüyor musunuz?

NOT: Galatasaray'ı tebrik ediyorum futbol dostluk kardeşlik olmalı şampiyon olunur yeri gelir ikinci hatta üçüncü olunur yıllardır rekabet devam ediyor ve devam edecektir birbirimizi üzmeye gerek yok başarılı olanı da tebrik etmeyi bilmeliyiz.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• gümbür gümbür şerefimizle sahadaydık bu sene.genç yüreklerini kutluyorum hepsinin

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Beşiktaşımızın geleceği tabiki de parlak Türkiye de ki en büyük , yalansız dolansız hakkıyla büyümüş tek takımdır beşiktaş sadece bazı talihsizlikler üst üste geldi o kadar . Yeni stadımızla gümbür gümbür geleceğiz inşallah .

0|4
    0|1
    • bir kaç iyi takviye ile seneye çok iyi olucak takımımız :) bak savunma da rayına oturdu son 4-5 maçtır az gol yiyoruz Escude ve Sivok ikilisi çok iyi anlaşıyorlar.

• aynen öyle

• Beşiktaş bu sezon çok zor günler geçirdi ona rağmen çok iyidi.. Ve resmen o kadroyla şampiyonluğa oynadı.. Helal Olsun ..

Not : İyi ki Galatasaraylıyım be..

Teşekkürler 5 Yıldız :)

0|4
    0|0
    • evet yerli iskeletimiz genç iskeletimiz çok iyi inşallah önümüzdeki yıllarda başarılar izlettirir biz Beşiktaşlılara :) ben de iyiki Beşiktaşlıyım o zaman :) yaa şaka bir yana fanatizmi sevmiyorum aşırı fanatizm iyi değil Galatasaray iyi oynuyordu 2 senedir Fatih hocayla birlikte çok iyi futbol oynuyor Galatasaray.

• evet iyi kadronuz var özellikle Eboue çok iyi bir sağ bek ilk Eboue Galatasaray'a gelcek haberlerini duyduğumda demiştim Galatasaray Eboue'yi alırsa çok iyi bir transfere imza atar dediğim gibi oldu Premier ligden oyuncu geliyorsa Arsenal'dan oyuncu geliyorsa kalitesi var demektir.

• güzel yorumun için teşekkür

• Çok teşekkür ederiz Fair play arkadaş:) Bjk'ye başarılar.

0|3
    0|0
  • Gelsin artık .. özletti kendini KARA KARTAL YAVVV

0|2
    0|1
  • beşiktaş toparlanamaz

0|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 14

• Beşiktaş belki bu sezon kupa alamadı ama gelecek sezon için iyi genç oyuncuları hazırladı önümüzdeki senelerdede bu oyuncuların katkısını alacaktır

0|1
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak ben bu kadar açık göremiyorum nedense. özellikle de takımın başında samet aybaba olduğu sürece. 35. dakikada oyuncu çıkartarak sen o oyuncuyu kazanamazsın tam tersi kaybedersin. daha bunun bilincinde değil. ya da her mağlubiyetten sonra suçu oyunculara atarak bir yere varılmaz. bu yıl iyi gitti takım ama objektif olarak bakınca şunu çok rahat söyleyebilirim. bizim formamız bu yıl ilk 4e girdi. takımın adı kayserispor olsaydı ligden düşmüştük kesin. herşeye rağman böyle canla başla oynayan gençleri takımda görmek gerçekten güzel. inşallah takım daha iyiye gider ama dediğim gibi benim pek ümidim yok gibi.

bu arada şampiyon olan galatasarayı da tebrik etmek lazım.

0|0
    0|2
  • gençler iyi de bizim muhammed demirci ne oldu, barça istedi vermedik sözde ne oldu o çocuğa, o kadar övdüler forma bile vermiyorlar ona? messi bile 16-17 yaşında sahaya çıktı bizim muhammed nerde ?

seneye kadar kimse kalmaz bu takımda her sene başka hoca geliyor, böyle olunca ben başarı bekleyemiyorum.

şimdi iyi ya da kötü samet gidecek, bir çok oyuncu gidecek, yeni hoca gelecek o da birilerini gönderecek birilerini getirecek, seneye yeniden takım kurulacak yine 3. lüğe oynayacağız...

bir teknik direktöre 2-3 sene zaman vermiyoruz , yöneticiler kendileri alıyor oyuncuları teknik direktör değil...

hal böyle olunca ben maalesef karamsarım... yoksa oğuzhan, olcay, necip, sivok cenk, toraman iyi oyuncular

0|0
    0|2
  • Genç genç de biyere kadar.Avrupa maçlarında tecrübe en iyisidir.O yüzden sıkıntılı günler sizi bekler.Gençler Sezon sonuna kadar aynı performansı veremez.Gençler büyük maçları her zaman kaldıramaz.Genç dediğin ancak 2-3 tane tuz diye ekersin yemeğe :) Arada tat versinler. :)

0|1
    0|0
    • genç ileriki yılların iskeleti bunlar bunların yanında tecrübelilerde var tabiki sivok escude tormana gibi tecrübeliler Almeida da tecrübeli tecrübeli oyuncualrımız da var zaten.

• Beşiktaş çok iyi bir iskelet kurdu ama Avrupa için yetersiz. Yani bence Beşiktaş bir 3 sene flan avrupada başarı beklemesin. Sizin başınızı yakan Yıldırım Demirören ve şuanda aynı şekilde Türk futbolunu yakıyor.

Bu arada Galatasaraylı olarak teşekkür ederim ...

0|1
    0|0
    • evet Avrupa da başarı kolay gelmiyor biraz zor Avrupa da başarı bizim için şu an.

• beşiktaş daha iyi olcak

0|2
    0|0
  • Fenerbahçeliyim ama beşiktaşın bu kadrosu bana güven vermiyor oğuzhan haricinde bir yaratıcı oyuncu yok türkiyede yine ilg 3 ü kovalar ama avrupada sok sıkıntı yaşar bu kadroyla.mali yönden biraz iyi olsa bir kaç takviye ile daha iyi olabilir

0|0
    0|1
    • sene başı ilk 10'a giremez dediğiniz Beşiktaş şampiyonluğu kovaladı az daha 2. olucaktık Fernandessiz oynayamaz maç alamaz dediler çatır çatır da oynadık demekki takım oyunu oynarsan her türlü başarı gelir

• Beşiktaşın avrupada en başarılı oldugu sene ne zamandı hatırlıyormusn o zaman kı kadro şuankı kadroyu harcar zaten şuan 3. oldu die bu kadroya guvenıosunuz. gs ya da fener gibi ligin ortası ve ya sonuna kadar 3 kulvarda da mücadele etseydi beşiktaş sence ligde 3.olabilirmiydi bu ufacık kadroyla. objektif ol biraz k.bkma ama olamazdı tek kulvarda mücadele ettiği halde bu kadar olr

• Beşiktaşı kutluyorum feda yılında şampiyonluğu kovaladılar son iki maça kadar ikinciliği kovaladılar. Galatasaray iki sezon önce beşiktaşın durumundaydı kümede kalmaya oynuyorlardı. Beşiktaş gerçekten fenerbahçe gibi güçlü bir kulüpmüş.

0|2
    0|1
    • sistem iyi işledi bide aldığımz oyunculardan iyi verim aldık Olcay'ı çok az bonservis ödeyerek aldık adam gerçektende çok çok büyük katkı verdi ligde en çok gol atan Beşiktaşlı konumunda 11 golü var çok büyük katkı sağladı Fernandessiz maç kazanamaz diyolardı ama onsuzda çok maç oynadık ve kazandıkta yani futbol takım oyunu takımdaşlığı sağlarsan takım oyununu oturtursn yine üst sıralara oynarsın ama tabi yıldız oyuncular deneymli oyuncular da şampiyonluğa götürür takımı bir de öyle bir durum var

• güzel yorumun için teşekkür

• önemli değil doğruya doğru

• bence beşiktaş daha iyi yerlere gelicek dün fenerbahçeyi gördünüz biz galatasaray tebrik ettik fenerbahçelilerdeki çekemezliği ben anladım niye kimse fenerbahçeyi sevmiyor inş 10 yıl daha şampiyon olamazlar

0|1
    0|0
  • Cenk Gönenle falan bi' halt olmaz.Fernandessiz maç kazanmamız deplasmanda zor.

Seneye bu takıma kaliteli, teknik kapasitesi yüksek oyuncular alınmalı.

0|1
    0|0
    • ben iskeletimizden bahsettim iyi bir iskeletimiz var takım oyununu iyi oynuyoruz Fernandessiz deplasmanda çok maç kazandık Oğuzhan çok iyi futbolcu iyiki Arsenal'dan almışız.

• Holmen gelicek diyorlar gelir mi sence?

• Gelmesin, gerek yok..

• yükselsin yükselsin lige heyecan gelsin.

genel anlamda oyun kalitesi de yükselirse dadından yenmez

0|2
    0|0
    • Beşiktaşın bu sene maçlarını izlediysen keyif veren bir futbol sergilediğini görmüşsündür şu an Galatasarayla birlikte ligde en çok gol atan 2 takımdan biriyiz defansif sorunlar hallolursa ve istikrar sağlanırsa takımımız iş yapar.

• anca özetlerden izlersem görüyorum :D

• okey anlaşıldı :)

• fernandesi fener alacak. bjk birşey yapamaz seneye de fb-gs arasında geçer yarış.

0|0
    0|2
  • Aynen öyle.. Türkiyedeki belki de en iyi genç oyuncular Beşiktaş' ta. Bu oyuncular 2-3 sene sonra sadece Beşiktaşın değil Türkiye milli takımının da yıldızları olacaklar. 2016 Avrupa Şampiyonasında Türkiye 'nin kadrosu bu senenin genç oyuncularından oluşacak..

0|0
    0|0
  • Galatasarayla baş edeceğini sanmam

0|0
    0|3
Yükleniyor...