Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel´in Futboldan men edilmelerinin vakti gelmedi mi sizce?

İkiside her Gs maçında Çirkeflik yapıyorlar Emre Dün Melo´yu attırmak için çok uğraştı ama beceremedi bence bu iki futbolcu men edilmemeliler Çirkeflik yapmaktan Futbol oynamayı unuttular sizce bu iki Futbolcu Futboldan men edilmelimi?

0|0
1115

En İyi Kız Görüşü

• Onların amacı top oynamak değildi zaten..

Şampiyon takımın oyuncularını çileden çıkarmak için çok uğraştılar.. link Bu pozisyonda hiç etmediğim kadar küfür ettim Emre'ye.. Lan nerden geldiğini unutmuş şeref yoksunu..

Volkan da amacına uğraştı zaten.. Helal Olsun Sabri Reyiz... <3

2|3
    0|2

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• emre ve volkan gibilerin yüzünden futbol değerini kaybettikçe ediyor böylelerine forma falan vermiycen insan denemez bunlara

0|5
    1|1
    • futbolun değer kayıplarını yalnızca sevmediğin kişilere yükleyemezsin ayrıca onları insan olmamaklada suçlayamazsın seni ofsaytı öğrenmeye davet ediyorum

• bnde seni susmaya davet ediyom böyle şahsiyetsizler gidick artk futbol oynansın

• ırkçı ayrımı yapan bir i*neden ne beklenebilirdi ki ? şerefsiz ..

• gerçekten çok terbiyesiz insanlar.. emre hayatının hatasını yaptı tepinip duruyor şimdi.

volkan desen bu adamı sırf bu yüzden tutuyorlar zaten takımda, çok terbiyesiz bir çocuk.. hiç Rüştü abisinde adamlık öğrenememiş!

0|4
    0|2
  • Amannnn boşverin şampiyonuz nasılsa <3

1|4
    0|1
  • Emre Beleşoğlu pardon Belözoğlu zaten tuhaf bir tip... Ama men edilmesinler ki onlara gelene kadar milyon tane abuk sabuk adam var...

0|1
    0|0
  • men edilmeli mi falan bilmiyorum da iksi de nefret uyandırıcı tipler.gözlerinden her nevi şey çıkıyor.

0|3
    0|0
  • Men edilmeli, özellikle de Emre'yi.

0|3
    0|1
  • zaten takımı belli oyuncuyu bırak

0|2
    0|0
  • kırmızı kart ilk önce emreye çıkmalıydı zaten

0|2
    0|0
  • Aykut hocanın keyfi bilecek.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu ikisinin forma giydiği bir milli takımı bile desteklemek gelmeyecek artık içimden

başka söze gerek var mı

0|2
    0|0
  • Emrenin gs düşmanlığı hat safhada

0|0
    0|0
  • valla futboldan soğutuyo şerefsizler.

0|3
    0|0
  • fenerbahçenin böyle adi futbolculara ihtiyacı var. baksana emreyi koşa koşa gidip geri aldılar.

0|3
    0|1
  • bence canerde aralarına katılmalı

0|3
    0|1
  • ikisi de çirkefliğin kitabını yazacak adamlar özellikle emre kadar çirkef her maçı geren bir adam yok..Çıkmasaydı daha bir çok şey yapardı..

0|1
    0|1
  • riera sabri ve melo ile birlikte men edilirlerse olur tabi neden olmasın

0|0
    1|2
    • Melodaki adamlığın onda biri Irkçı Emrede yok

• O zaman Aykut Kocamanda Alexi gönderdi onun yerine Baroniyi oynatıyor o zaman Baroni Alexten daha iyi oyuncu Aykut Kötü hoca olabilir ama iki oyuncuv arasındaki farkı görebilecek kadar Futbolu biliyordur

• kimi oynatsın volkanı koyacak hali yok. alex kulübede olsa alexi koyar yoksa baroni oynar.

neyse kardeş fazla uzatmaya gerek yok sizde eğlenin bizde eğlenelim bu rekabet bitmez senide gömer benide gömer

• Kopla yandas basin melonun yaptiklarini teshir ederken belesoglunun yaptiklari konusulmuyor bile bu 1 değil 2 değil her defasinda ayni volkani zaten saymiyorum adamin durusu uavsak gibi bu arada sabri oyundan cikarken yedek kulubesonden meireles denen o.c nin yaptigi hareketi yandas kurulus lig tv gostermedi bile dakikalarca kufur eden taraftarin sesini kismadi gs stadinda normal tezahuratlarin bile sesini kisiolar

0|1
    0|0
  • emre belezoğlu galatasarayda kalsaydı bu yaptıklarıyla övünecektiniz ben emre suçsuz demiyorum ama daha önce gs futbolcusu olduğu halde en çok gs liler tarafından hançerlenmiştir bu adam volkana gelince gs nin transfer listesinde olsaydı acaba böle yakıştırmalar yapılacakmıydı bence oyuna sonradan giren futbolcu olduğunu düşünmediğim takımın maskotu ve futbol camiasında devamlı alay edilen sabrinin volkana yaptığı bu haraketten sonra futbolla ilişiği kesilmelidir

0|0
    0|4
    • Bırak bu işleri Drogba gibi sakin bir adam bile dün tahrik oldu link Volkan bizim transfer listemizde falan olamaz

• haliyle olucak adam chelsiede oynarkende yenildi fnerbahçeye galatasaray yönetim kurulunda gibi konuştun yukarda neler dönüyor biz bilmiyoruz sadece konuşuyoruz ve birbirimize laf söylüyoruz adamlar maçtan sonra bu yaşananları unuttu bile ama kimbilir daha ne kadar konuşuulacak başkaları tarafından

• bizim söylememizle olmuyor ne yazıkki

0|0
    0|0
  • volkanının men edilme zamanı gelmedi sabriyi men etmek lazım

0|0
    0|0
  • emreyi bilmemde volkaınn dün yaptığı harekterldensonra iyice uyuzoldum avukatlığı bırakp işnie baksın jhep taraftara oynuyor provaksoyn yapıyor hem sonra saha atılan yabancı maddeleri çaktırmadan dışarı atıp kısacası tam bir i*ne

0|0
    0|0
  • Böylelerine lisans verilmemeli ki men edilsinler ...

0|0
    0|0
  • Fb'de bu kadar camur adam olmasa,nasıl derbi kazanacak ?

0|0
    0|3
  • sabriye ne demeli tirnak uzatmis herif

0|1
    1|4
Yükleniyor...