Yağ yakıcı almayı düşünüyorum önerir misiniz?

Arkadaşlar 90 kiloyum vücut yağım 23 kilo acil 4 ayda 20 kilo vermem lazım, yağlarımı nasıl eritebilirim, diyetisyene başvuran arkadaşlarınında önerilerini bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• günde en az yarım saat tempolu yürüyüşe çık ve sabah akşam yemekten sonra 1 fincan yeşil çay iç akşamları içtiğin yeşil çayı kiraz saplı çayla karıştırabilirsin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanma öyle şeyler öyle bir yerden zarar verirki yani tedavisini de yapamazsın sonra. Yağ eritiyor diye sattıkları şey kalbindeki beyaz kaslara zarar verse kalp yetmezliği falan çok şeyler var böyle zayıflatıcı haplar ilaçlar onlar bunlar kas yapan ilaçlar yeme içme boş suyla yaşa ama ilacı katma

0|1
    0|0
    • Dostum mülakatlarım var itfaiyeciliğe hazırlanıyorum 4 aya kadar 20 kg vermem lazım ne önerebilirsin, bende korkuyorum dediğin gibi yan etki göstere bilirler.

• 4 ayda 20 kg ayda 5 kg denk gelir ve gerçekten yapılması çok mümkün bir şey çünkü ayda 10 kilo vermek sağlıksız olsada onu bile yapanlar var. En iyisi yani bir diyetisyene git diyeceğim ama bir tanede yetmez artık günümüz doktorları yeterince iyi olamayabiliyorlar 2 farklı diyetisyene git iyi yerlere gidersen test falanda yapıyorlar vücudun hakkında bilgi sahibi oluyorlar ona göre sana bir yiyecek listesi çıkartırlar bunu uygularsın fitnessa spora gidersin hem kilo verir hem güçlenirsin güçlü bir iradeylede bomba gibi olursun inşallah

Kızlar Ne Diyor 1

• Boyle seyler kullanmayin ya sakıncalı. Bogazini tut yuruyus yap bol su ic vs verirsin dene.

0|1
    0|0
    • Vücut ısısını yükseltiyormuş diye duydum, yağ yakımını hızlandırıyormuş benimde cok acil 20 kg vermem lazım mülakatlarım var , tafsiyen için teşekkürler bu arada.

• Rica ederim😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Ekmeği kes verirsin zaten protein agırlıklı beslen doyana kadar ye herseyden ekmek yeme yeterki

0|1
    0|0
    • Dostum kepek ekmek yiyorum da daha hızlı verebilmem için başka öneriniz varmıdır yorumun içinde çok teşekkürler bu arada ;)

• Ekmeği kestikten sonra kardiyo yapıyormuydun dostm kpss ye hazırlanıyorumda.

• Aslında yapmak gerekiyo ama ben yapmıyodum günde 50 şinav 50 mekik çekiyodum sadece yayarak gün içine

• Yemene dikkat et. gece yemek yeme. Mümkünse fitnessa git gidemiyosan evde squat yap çok işe yarar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...