Bunlardan fenerbahçe ne bekliyor

aziz yıldırım

aykut kocaman

volkan ve emre

bunların amaçlarını anlayan var mıarkadaşlar

fenerbahçe şampiyonu yendi tebrik ederim ama

bu dörtlüyü diil

bu ne kadar tahrik ediyorlar sonuç ortada

lütfen yanlış anlamayın tekrar izleyin

hak verirsiniz

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Maç bitince sevindiler birde.. Ahh... :) Haa birde Kuyt; "hayatımda ilk defa kaybettikten sonra kutlama yapan bir takım gördüm" demiş.. Vallaha biz Şampiyon Omadan şampiyonluk kutlayanını gördükte bir sey demedik. Bu arada her sene evinde şampiyonluğumuza ev sahipliği yapan Fenerbahçeye teşekkür ediyor, bu ilginin önumüzdeki yıllarda da sürmesini temenni ediyoruz. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tatlı tatlı yemenin acı acı geğişmesi olur :D:D

ben bir gün bir fenerliden duymadım ki kötü oynadık , kendimizi toplayalım.. ne yapacan işte bunlarda bu cins :)

3 kupa dediler teke kaldılar o bile kesin değil,

ben adriana Lima dan daha GÜZELİM diyen akadına ne diyecen oğlum :D

0|1
    0|1
  • drogbayla sabri de rahat durmadi simdi dogruya dogru.. tamam sampiyonsunuz ama sirf fb tarftarlari karsisinda bunu kutlayip arbede cikarmaya calisip tararftari kiskirtip fb nin ceza almasini saglamaya calistilar..

bjk liyim bu arada..

0|1
    0|2
    • Balımm çook gerginim geçmedi hala kötü kelimeler kullanmamak için özen gösteriyorum..

• her zaman ilk başlatan önemlidir fenev bize bunu hep yapıyor . Biz Arena'da onları alkışladık ama onlar 15 senedir kadıköyde dövüyorlar resmen bizi hakemle beraber...

• haklısın dünde oynamadık ama

hakemler aldılar maçı bizden

hediye ettiler

• Rezillik !

0|2
    0|0
  • Amacsız. Sabrim iyi yaptı ama Volkana.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ben de bir fenerbahçe taraftarı olarak söylüyorum. emrenin de volkanın da yaptıkları tamamen çirkeflik. fenerbahçe sevgisiyle alakası yok. bu egolarıyla hareket eden küçük insanların yapacağı hareketler. volkanın o kadar sabriye dayılanacağı bir pozisyon yoktu orda. ayrıca sen sabriyi tanımıyo musun, yıllarca aynı sahalarda oynadınız. noluyo yani, emrenin melo ya tavırları. noluyo yani amaç kavga çıkarmak. profesyonelliğe yakışmayacak hareketler.

bunların dışında söyleyeceğim bişey daha var: bu olayları tırmandıran ve böyle olaylardan beslenen tek bir kurum var o da spor basınıdır. bu olayların suçlusu futbol medyasıdır. aykuta o garip soruyu soran da futbol medyasıdır. sosyal medyada garip garip enryler uyduran da futbol medyasıdır. bizim ülkenin spor yazarları futbol yorumcuları, hepimizi üzen böyle olaylardan besleniyorlar.

0|2
    0|0
  • 2 takımda da bu tip tahrikler olması üzücü

0|0
    0|0
  • Sabrinin oyuna girişndeki tek amaç olay çıkarmak. yan hakemlere saramadılar ya ondan böyle oldu. Nasıl koydu ama fenerbahçem. ayrıca sabri ile volkanın atışmalarınıda dikkatli izlerseniz volkan topu almaya gidiyo sabri ellerini açmış kışkırtıyo. 5 yasındaki çocuga izletip burada kavgayı kim çıkarmış die sorsanız yine sabriyi gösterir.

1|0
    0|1
    • ben sabri diil

volkan drogba olayını kastetmiştim

birde emre ile melo

• 1 : 30'da ne var lan p**evenk adamlar çarpışmış sonra Volkan arkası dönük sabriye küfür etti sabride ne küfür ediyon ne ar artist dedi...sanki Volkanı tanımıyoruz Milli takım taraftarlarına küfreden bir şerefsiz...ayrıca ben de dün sabri haksız sanmıştım ama öyle değilmiş !

• yanındamıydın lan omk küfür ederken. sk kafalı japon askeri seni sanki kendi kulagınla duymuş gibi yazıyon skik. dötünden senaryo uydurma.

sktr git şimdi kendi dengin olan insanlarla kapış.

• Başkanları Hapis cezası almış bir takımın Futbolcularından ne beklersin

0|1
    0|1
  • Amaçları sadece Galatasaraylıları tahrik etmek ...

0|1
    0|0
  • aykut hoca tahrik etmediki zaten volkanın pozisyonunuda tarafsız izlersen sabrinin suçu olduğnu asnlarsın

0|0
    0|0
    • sabride suçlu tamamda

drogba ile başlattı volkan

ordada drogba suçu diyemeyiz

• tabikide drogba suçlu değil araya giriyo olayları yatıştırmak için ama volkan bunada sinirleniyor

• edirne kapıda bıçaklanarak öldürülen kardeşimizin hesabını verin önce aslan

1|1
    0|2
    • oda bunların kışkırtmasından kaynaklanıyoraykut ne dedi

bunlar onların sahadada oluyor biz olmasın istiyoruz o veya bu saha farketmez

• çoçuk senin gibiyse öldüren suçsuzdur p**evenk

karektersiz soytarı

• Çok çirkef insanlar Volkan+Emre Karekter denilen Hiçbir sey yok yazık Drogba Gbii Adamı Nasıl itti ! kınıyorum

0|1
    0|1
  • bunların iki takım taraftarını da kışkırtmaları yüzünden bir genç öldü. katilden farkları yok gözümde.

0|0
    0|1
  • Bence 10 sene daha kalsınlar,10 sene daha Gs Şampiyon Olsun:)

varsın fb'de bizi kadıköyde yensin:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...