Galatasaray-Fenerbahçe maçının ardından yapılan en güzel yorum bu mu?

Yıllardır bu futbol fanatizmliğinden bıkmış biri olarak, dün geceki GS-FB maçının ardından olayın futbolculara kadar yansıması (ki bunu FB'li Selçuk başlattı tweeter'da). beni ilk kez yanlı konuşmaya yöneterek şu soruyu sordurttu; "Büyük takımlar aldıkları kupa ile övünürler, küçük takımlar ise büyük takımları yendikleri zaman övünürler" yorumu yapılacak en güzel yorum değil mi?

FB'li arkadaşların buna kesinlikle itiraz edeceklerini biliyorum ama bence de artık biraz daha olgun düşünmeliler, taraftarından futbolcusuna...

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kadiköyde bir taraf Şampiyonluğu bir taraf 2.liği kutladı buda takımlar arasındaki farktır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben Fenerbahçe taraftarına hastayım...

Sevince gözün kara olur, samanlık seyran olurun en canlı örnekleri kendileri,

açık söylüyorum ben ligi en yakın rakibinin 10 puan gerisinde bitirmiş GS yi alkışlamazdım! bu ne la bütün yıl yat yat, sonra alkışı hak edecek ne yaptın! kızmazdım olur böyle şeyler ama AL KIŞ LA MAZ DIM!

1|1
    0|2
    • şuan 7 kaldı ama haftaya 10 olur yine. :)

• Ahahahha bende çook güldüm canım :D

• sizde sevinin bizde sevinelim :d bitsede gitsek :D:D:D derbi resmen kim daha çok sevinecek derbisi oldu ha :D:D:D

koskoca adamların düştüğü hala bak :D:D:D

• Kesinlikle ...

''Büyük takımlar aldıkları kupa ile övünürler, küçük takımlar ise büyük takımları yendikleri zaman övünürler" ...

Herşey ortada ... Teşekkürler Galatasaray'ım.. <3

0|3
    1|2
  • şu bir gerçek fb taraftarları kimi tandıysam hepsi havalı artis gönlü büyük oluyorlar.gs de her zmn mutavizlik var .selçuk doğru demiş helal olsun...

0|1
    0|0
  • evet güzel bir yorum olmuş

0|1
    0|0
  • güzel bir yorum olmuş..ne denilebilir ki.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bırakın bu işleri. Her fb - gs maçından sonra bir cana kıyılıyor. Bunu kınayacağınız yerde gelip burda üstünlük kurmaktan bahsediyorsunuz. Senin ve senin gibilerin duyarsızlığı yüzünden bu hale geldi futbol. Dünya derbisiymiş. Pabucumun derbisi. Ama hakkınızı vermek lazım çirkeflikte ilk 5 e girersiniz.

0|1
    1|1
    • Yorumunu kime yapmışsın bilmiyorum ama, her kelimesinde "nefret" var, ne gariptir ki nefreti ve kini kınayan bir yorum yazmak isterken. Sadece GS-FB değil Beşiktaş ve diğer Anadolu derbilerinde de ölümler oldu yıllar yılı. Ama nefrete nefretle yaklaşmalar yüzünden bitmedi bu cana kıymalar maalesef. Futbolcusu,yöneticisi böyle çocukça mesajlar verirse taraftarı kınamıyorum artık.

• Nefretle , kınamayı ayıracak yaştayım. Ayrıca kendimden de eminim ki şu an duygularım nefret değil şiddetli kınamadır. Dediğin gibi birbirimizi tanımayız . Nefret duymam imkansız. Sadece kınarım ve yorumumda onu yaptım.

• "Senin gibiler yüzünden" diye başlayan her yazı yanlıştır bence sanal alemde. Dediğim gibi karşımızdakini hiç bir şekilde tanımıyoruz ki onun hakkında bu denli kesin yargılara varalım. Ben FB'den asla nefret etmeyen, onu yurtdışı maçlarında gözü kapalı destekleyen bir GS taraftarıyım. Ama son yıllarda yöneticiler, teknik direktörler hatta şimdi futbolcular FB'yi öylesine ayrıştırdı ki Türk toplumundan, ben bile tepkili oldum. Elbette bu tepkim asla nefret değil, eleştiri ve soğuma anlamında.

• görüş farklılığı

0|0
    0|0
  • adamlar hala bizi yendikleri için seviniyorlar.bunlara biz size yenilelim ama şampiyon olalım şampiyonlar ligi şampiyonu olaım desek kabul ederler

0|1
    0|0
  • Netice olarak bugün tüm kupalarda Gs,fb'yi gecmis bulunmakta.

Suda bir gercekki Gs galibiyet sayısı bazında artık fb'yi gecemez ve bundan sonra fb'yi kadıköyde yenemez,ancak berabere kalır ama;

Bundan sonra fb'de Gs'ye Arena'da zor yener.

Bundan sonra 2 takımda kendi evlerinde birbirlerini ezecektir.

0|0
    0|0
  • kupayı 3 büyüklerden biri mutlaka alıyor Şampiyonluk bu yıl olmasa öbür yıl olur. peki 14 yıllık galibiyet ezikliği nasıl diner

0|0
    0|0
    • Siz 100 yıl bizi yenin biz 100 yıl sizin sahanıza şampiyon olarak gelelim veyya sizin stadınızda şampiyon olalım. Valla bak. Bizim için sorun yok

• oldu canım başka isteğin. üzerine kahvede istermisin

• FB '' Geçen sene beraberliğe sevindiler, Bu sene mağlubiyete seviniyorlar''

Anlamadıysanız '' Şampiyonluğu kutluyoruz ''

1|0
    0|0
    • öyle böyle Şampitonluk değil! 10 puan farkla, 3 hafta önce, 19. ve 2 sene üst üste :)

• Gs yi yenmek güzel bir zevk biz ona seviniyoruz yoksa büyük takım onu yendik diye övünmüyoruz

0|0
    0|0
    • Elbette sevineceksiniz, benim buna en küçük bir itirazım yok. Ama futbolcuya da yönetici olarak verilen beyanlar daha profesyonelce olması gerek bence, küçümseyici değil. Bunu her takım için söylüyorum kimseyi ayırt etmeden.

Yükleniyor...