Fenerbahce galatasaray hakkında :?

dünkü maç için neler diyeceksiniz , içinizden neler söylemek gerekiyor... saha içi olayları golleri hakemi , provekosyonları drogbası volkanı sabrisi , neler geliyor aklınıza ...( tuttugunuz takımı sonunda yazarsanız sevinirim teşekkür )

link

Güncellemeler:
tipik bir galatasaylının fenerbahce maçına hazırlık

link

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• dün bir çocuk öldürülmüş değermii bir futbol içinn:/

0|2
    0|0
    • katılıyorum sana sonuna kadar:):)

• hırslarımızı bir kenara bırakmalıyız lütfen kimse bir anlık gaflete kapılmasın futbol bu ya spor yenmekte var yenilmekte ne bu öfke şiddet abartmıyalım yani..

• spor ama büyük kluplerimiz holiganizim şeklinde yapıyorlar , bunada futbolcular yöneticiler ve digerleride çanak tutuyorlar

Kızlar Ne Diyor 2

• değil 2-1 , 6-0 da yenseydiniz onu bırak 30- 0 da yenseydiniz, onu bırak biz maça centilmenlik gösterip çıkmasaydık

ŞAMPİYON GELDİK ŞAMPİYON GİDİYORUZ :D:D:D

1|0
    0|0
    • en son sahanın ortasında oynayan neydi öyle

• kız beni sesli güldürdün allah seni cinconlu yapsın ..pardon zaten cinconlusun :D

• dediğim gibi .. İYİ EĞLENCELER FENERBAHÇE :D:D:D

ha bu arada dün timsah yürüyüşü bekledik sizden :D

• Büyük Takımlar Aldıkları "Kupalarla", Küçük Takımlar ise "Büyük Takımları" yenmesiyle övünür..

Söylicek bişi yok..

Teşekkürler Galatasaray'ım..

1|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• bir can gitti ne konuşalım

0|0
    0|0
  • 2side türkiyenin en mağdur takımı

hep ezileni oynuyorlar ironik bir şekilde!

0|1
    0|0
  • Bİr taraftarımız öldü öldüreni kınıyorum , drogbaya yapılan hareketi yapanıda kınıyorum sabiri volkan atışmasında sabri haksızdı ama volkan kendini tutmalıydı Fenerbaahçeliyim

0|0
    0|0
  • Aklımda kalan tek sey;2012-2013 Şampiyonu Galatasaray.

Provekosyoncu birisi varsa oda Cumartesi günü 1 saat Galatasaray hakkında konusan aziz yıldırım'dır.

1|1
    0|0
    • digerleri futbolcular :D akşam sabriye cok güldüm tıfacık boyu ile koca volkana kafa tutmaya calışıyor bide manyak yahuu..ezilecek buldozeerin altında kırmızı karttan sonra iyi galayladı sabriyi volkan ama

• sabri akılsız bir insan.

volkan'ında cok camur bir insan,

• Galatasaray kötü oynadı. fenerbahçe şerefsizce oynadı..

0|0
    0|0
Yükleniyor...