Stadda yaşadığınız unutulmaz anılarınız var mı ?

Mesela hiç bbiber gazı yediniz mi ? Suyunuzu hiç tanımadığınız biriyle paylaştınız mı ? Hiç polis kovaladımı stad girişi ya da çıkışı ? Biber gazından boğulmak üzereyken kendinizi unutup diğer taraftarlar iyi mi diye düşünüp yardımlarına koştunuz mu ? Hepsini yaşadım TEŞEKKÜRLER BEŞIKTAŞIM...

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş-Kayseri maçında biber gazı yemiştim evet ve o zaman 16-17 yaşlarındaydım, hiç hoş değildi. Beynimdeki acıyı hala hatırlarım. Suyu da paylaştık yemeği de. Ancak bir gün Kocaeli-Sakarya maçında farkı ikiye çıkardık ve hiç tanımadığım adam bana sarılıp en az 20 kere öpmüştü. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim o an. İşte onu hiç unutmuyorum :)

Diğer taraftarları hiç düşünmedim, çünkü deplasmana gelenler her şeyi aslında bizden iyi bilirler, en az 10 senesi geçmiştir yollarda, yardıma ihtiyaçları yoktur genelde :)

Bir de Kocaelisporumuzun şampiyonluk maçında İzmir'e gitmiştik Altay'la maçımız vardı. Türkiye deplasman rekorlarından birini kırmıştık. 20.000e yakın kişi gitmiştik. Unutulmaz bir gündü..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• deplasmana gittiğimde istanbuldan gelen bir bayanın başına isabet eden cisimden dolayı maç öncesi onu hastaneye götürmüştük.maçın son 20 dakikasına yetiştim

0|0
    0|0
  • gazi antep -fenerbahçe maçındaydık ilk yarının bitimine 3-4 dk var kalabalık olmasın diye arkadaşla erken gidelim dedik stadın özel güvenlikçisi burdan geçme taaa şu ilerden geç dedi.2 kişilerdi 1 tanesi elini kaldırdı bağırdı filan bende ne bağırıyonlan dedim elimide kaldırdım. beni birden geriye ve yukarı doğru çekti 7-8 el felan bir baktım Büyük Fenerbahçe Tarafatarı arkamda, güvenlikçiye sövdüler işte burda bilmemkaç kişiyiz dediler kaç bin seyirciydi hatırlamıyom , senin ananı babanı şöyle yaparız felan dedi baktım adam zoruna gide gide kafasını eyip gitit bizde ordan geçtik tuvalaete

0|0
    0|0
  • hepsini yaşattılar malesef

deplasmanlarda taş yağmurlarına tutulmak...

her zaman her yerde en büyük KARTAL!

0|0
    0|0
  • vayy kartalicem benim helal olsun sana.. bjk bursa macı 2011 yılı bursalıların attığı taşlarda yaralanan diğer taraftarları ambulansa yetiştirmek icin ter döktük. ve şmdi inönü yok artık.. yılların hatıraları vardı. umarım yeni satadyumumz da inönü gibi heycan ve sevgi dolu olur.

0|0
    0|0
  • Atkı şov yaparken yanımdaki taraftarın atkısı yoksa benim ona uzatıp beraber atkıyı ileri geri sallamamız. Benim atkım yoksa yanımdaki taraftarın bana öyle yapması. Stadda kavga çıktığında herşeyi unutup taraftarımız iyimi diye kavganın içine dalıp o hırsla rakip taraftarları dövmek :) Gol olduğunda hiç tanımadığın yüzünü hiç görmediğin ve belkide daha hiç görmeyeceğin birisiyle sarılıp zıplamak sarılınca resmen sevinçten ağlamak... Daha nicesi var ...

0|0
    0|0
  • Hayatımda bir kere gittim, o da çocukken. Amatör küme maçıydı. Maçla ilgilenmiyordum ama. Arkadaşımla ellerimizde leblebi tozu ve kola, taso oynuyorduk.

Abilerden birinden siz niye bağırmıyorsunuz diye azar yemiştik. :D Karşı takımla kavga da olmuştu hatta.

İyi arada kaynamamışız düşündükçe gülüyorum hala. Millet neyin derdindeydi biz neyin :D

0|0
    0|1
  • beşiktaşlı olupta bunları yaşamayan yoktur herhalde:))bambaşka bir tribün beşiktaş tribünleri o atmosferi yaşayan bir daha kopamaz...

0|0
    0|0
  • Dün söylediklerinin çoğun yaşadım. Ama herşeye ragmen değerdi.

link

0|0
    0|0
    • Yaşadıklarım İnönü ye vade gecesinde, kimse beni FB-GS lilerle karıştırmasın, biz gerçekten mazlımduk, O (yunus Polisi) ateş açmazsa olay çıkmazdı. bizde biber gazı yemezdik ortada boşuna.

• Polislerin yaptigi iş degildi adilikti adamin kucaginda b�begı vardi gordukleri halde dayadilar biber gazını çok kötü olduk maça başlamadan su falanda püskürttüler ama genede engel olamadılar bize stadımızı layigina yakisir bir şekilde kapattik.

• soruya 5 yıldız.

• Deplasmana biletsiz gidip turnike patlatmak, biber gazı yemek (stadın dışında sıkıdı içeriye geldi), hiç tanımadığın birine sevinçten sarılmak, stad içi-dışı kavgalar..Keşke kötü senaryolar olmasa ama Beşiktaş için hepsine değer.

0|0
    0|0
  • Stadda çok olaya karıştımda hiç böyle bişi yaşamadım. Stadda değil de eylemlerde biber gazıydı suydu falan cok yemişliğim var :)

0|0
    0|0
  • Yok hiç başımdan geçmedi dünkü olaylarda bir fenerbahçeliyi öldürdüler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Uzun bir yorum kusura bakmayın ve belki hoşunuza gitmez ama yine yazmak istedim.

Benim babam en koyusundan beşiktaşlı ve biz yıllar önce beşiktaş fenerbahçe maçına gittik.Babam ayrı bir girişten maça girdi ve ben abim Fenerbahçeli olduğu için onunla başka bir girişten girdik.Bir tane arabayla gittiğimiz için biz beşiktaşlıların bölgesinde fenerbahçe formalarıyla indik ama nasıl indik.Adamlar bize öyle ana avrat küfür ediyorki ve yemin ediyorumki abim yalnız olsaydi onu döverlerdi ama yanında ben bir kadın oldugum için paçasını çok zor kurtardı.Biz oradan uzaklaşırken bize hayatımızda duymadığımız küfürleri ettiler ama fener bölgesindede durumlar hiç farkli değildi.Ve bu üzücü bir olay.Aslında ben Galatali olarak fener maçına kendi formalarini saygı için giydim.Babamla beşiktaşlı bölümüne gitseydim oradada beşiktaş forması giyecektim.Kardeş takım olduğumuzu neden unutuyoruz ve neden sporu zevk için yapmıyoruz ve izlemiyoruz? Ne gerek var anneme babama küfür etmeye, ne gerek var kebab bıçağıyla bizi tehdit etmeye? ve neden? Renklerimiz farkli diyemi? Bence bu kadar fanatık olmak insanlara zararlı.Her şeyin fazlası zararlı.

0|0
    0|0
  • hiçbirini yaşamadım :) maç izlemeyi sevmiyorum çünkü :)

0|0
    0|0
  • Hiç maça gitmedim ama 1 mayıs yüzünden biber gazının evimde otururken tadına bakmış oldum

0|1
    0|0
  • Yurtdışında giderdim maçlara. Kafama birşeyler atmışlardı.ama özür dilediler. Para cezası verdiler polisler. Öyle büyük şeyle yaşamadım.

0|0
    0|0
  • sakarın teki üzeriem meyve suyu dökmüşdü

0|0
    0|0
  • Biber gazi yemiştim bir kere :P ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...