Bunun sebebi nedir sizce, Futbol terörü 1 can aldı?

Fenerbahçe taraftarı olan 19 yaşındaki Burak Yıldırım, derbi mücadelesi sonrası uğradığı saldırının ardından yaşamını yitirdi.

Derbi sonrası geç saatlerde yürekleri dağlayan bir haber geldi. Fenerbahçe taraftarı 19 yaşındaki Burak Yıldırım, Edirnekapı metrobüs istasyonunda uğradığı bıçaklı saldırı sonrası hayata gözlerini yumdu. Galatasaray forması giymiş iki kişinin saldırısına uğrayan genç futbolsever, arkadaşları tarafından kaldırıldığı Vakıf Gureba Hastanesi’nde son nefesini verdi. FANATİK ailesi olarak Burak Yıldırım’a Allah’tan rahmet, Fenerbahçe camiasına başsağlığı dileriz.

Kaynak: Fanatik

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de bir fenerbahçeliyim gerçekten üzüldüm ama cocugun resmindeki atkıda yazan gözümden kaçmadı . ''Futbol şiddettir holiganlıktır'' böyle atkı takıyosan böyle düşünüyosundur . bugun sen ölmeseydin yarın belki baskasını öldürecektin

1|0
    0|0
    • o küçücük yazıyı nasıl gördün ya ben hiç dikkat etmemiştim

• sadece gslilerin değil, tüm futbolcuların bu olaya katkısı var yaptıklarıyla . maç bu kadar gergin geçmeseydi 2 kırmızı kart olmasaydı . hakem düzgün yönetebilseydi belki bunlar olmayacaktı . ne yazık ki oldu başımız sağolsun umarım ders çıkarabiliriz

• aynen başımız sağolsun inşallah dediğin gibi olur

Kızlar Ne Diyor 8

• Hakemin üstüne yürüyen bir teknik direktörün taraftarının bu kadar çirkinleşmesini anormal bulmuyorum

0|1
    0|0
  • fenerbahçeli değilim ama bu duruma gerçekten üzüldüm bu bir futbol sonuçta bir spor bu kadar şiddete insan öldürmeye yaralamaya hiç gerek yok dostça kardeşçe bir maç olabilirdi tamam bizde taraftarız ama sonuçta kazansalarda kaybetselerde bize bir faydası olmuyo daha çok zararı oldu bir can gitti

0|0
    0|0
  • Hangi takımdan olduğunun bir önemi yok.Oğlunu maç izlemeye gönderen sonra cenazesini alan annenin yüreğindeki acıyı duymak yeterli.

0|0
    0|0
  • Yazık oldu. Gerek yok böyle şeylere,üzülüyorum gerçekten.

0|0
    0|0
  • İnsanca eğlenmeyi bilmiyoruz illa ki bir bokluk çıkartırız biz.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin... Yakışıyor mu hiç bize. Takımımız hiçbir önemi yok. Hepimiz insanız. Gerek var mı takım için bunlara?

0|0
    0|0
  • Köpekler. Fanatizm gibi bir eşşeklik yok.

0|0
    0|0
  • böyle olaylar oldukça keşke futbol olmasaydı diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mühendis Oktayı öldüren zihniyet yine caniliğini göstermiş yazık.Allah rahmet eylesin

2|1
    0|0
  • sokaklar maganda dolu.birinin sizi bıçaklaması için herhangi bir takımın taraftarı olmanıza gerek yok.tek suçunuz o anda o yolu kullanmak olabilir.memlekette bunlardan çok var malesef.alışın artık.

0|0
    0|0
  • yenilgiyi hazmedemeyen ... çocukları ( boşluğu siz doldurun) şampiyon olmuşsunuz ne diye kavga cıkartıyon hadi çıkarttın ne dıye bıçaklıyosun adam öldürüyosun

0|1
    0|0
  • İnsan oğlu ne diyebilirsinki karşısında o çocuk olmayıpta elinde silah terör saçan maganda biri olsaydı bö dediklerinde kaçmasını iyi bilirlerdi ama :)

1|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • bunun adı kibar bir dille hayvan oğlu hayvanlıktır

0|1
    0|0
  • Satanizmi, fanatizme tercih ederim..

0|0
    0|0
  • link

Bu ölen arkadaşın resmi yinede Allah rahmet eylesin...

2|1
    0|1
Yükleniyor...