Bu seneki Galatasaray ve transferleri hakkında yorumlarınız neler ?

Öncelikle teknik direktörümüz Riekerink sempatik disiplinli iyi iletişimi olan sevilen birisi hem ucuz hemde kendini kanıtlamak isteyen bir hoca. Gs kötü iken geldi biraz düzeldik ve kupayı aldık. Bence bu sene iyi bir seçim yapıldı teknik direktör olarak. Bireysel gençlerle ilgileniyor. Futboldan anladığını düşünüyorum geçen seneki frikik organizasyonu ufak bir detay mesela.
Serdar Aziz kendini bursada kanıtladı milli takıma seçildi ve düzgün bir insan çalışacağından eminim bence Gs defansı için iyi. Emrah Başsan ı yakından tanırım iyi vuruşları vardır tekniği yüksektir ama bazen bencil ve akılsızca davranır. Eğer hoca bu sorunu çözerse gayet iyi futbolcu. Lucas Leiva hakkında çok yorum yapamıyorum çok bilgim yok açıkçası ama bence is yapar. Eren Derdiyok ise bence çok güzel transfer iyi bir oyuncu olduğunu düşünüyorum. Ama bence gs nin 2 ana bir iki tanede yedek transferi yapmaya ihtiyacı var. Ayrıca gelelim Brumaya adam adeta yeni bir transfer gibi müthiş geliyor umarım nazar değmez. Zaten podolski sneijder gibi isimleri tuttuk kadroda sinanda bu sene daha çok şans bulacak. Dzemaili umarım kalır o ne oldu bilmiyorum. Ben bu sene hocadan ve takımdan umutluyum siz ne düşünüyorsunuz? ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi yerli yerinde ve iyi transferler. Ücretlerde gayet normal.
    Bu sene Galatasaray çok başarılı olacak bence

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1:Serdar Aziz o kadar para etmez.
    2:Emrah başsan vasatın üstüne çıkamaz Anadolu takımında çatır çatır top oynayıp 3 büyüklere gelince nal toplayan çok örnek var.
    3:Lucas leiva tanımıyorum.
    4:Eren derdiyok 6 milyon euro gibi rakamlar dolanıyor sağda solda resmi açıklama eğer bu yönde olursa tamamen iş bilmezlik o paraya daha iyi transferler yapılır.

0|1
    0|1
    • Emrah işi ne olur bilemiyorum ama Tarık camdal veysel ya da salih dursun gibi olmaz. Eren Derdiyok bence sağlam forvet ama umut +donk+ 2 milyon verildi diye duydum

• Donk'a daha 7 ay önce bu yönetim 2.5milyon euro verdi bu fail. +2 milyon euro 4.5 yine çok :)

• Donk büyük umutlarla alındı başarılı olamadı maalesef. Bu işler böyle

Kızlar Ne Diyor 1

• Hepsi çöp

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Genel olarak katılıyorum söylediklerine bende umutsuz değilim Lucas gelirse çok iyi olur Derdiyokta ligi tanıyan bir golcü Aziz ise tam hazır olmasada toparlayackatır inş güzel noktalarda olucaz bu sezon özellikle ileri uçta forma rekabeti güzel olacaktır Derdiyok gelirse şayet, Sinan Sneijder Bruma Yasin Poldi ön orta alan rekabeti olarak görülsede daha çok Bruma ve Sinan'dan Derdiyok durumuna göre forvettede yararlanabilir.

0|0
    0|0
  • Hamit sabri umut gibi ikinci sınıf oyuncular gönderilmeli

0|0
    0|1
    • Sabri zamanında bence iyiydi. şu an ise alternatif kıyıda köşede dursun kullanılır Gs ruhu ile oynayan oyuncudur. Hamit normalde cidden iyi ama sakatlık bırakmadı bu sene denenecek ben arkasındayım. Umut ise bence görevini tamamladı gitmesi gerekiyor artık

Yükleniyor...