Turkiyede futbol nereye gidiyor ?

Derbi sonrasi bicaklanan ve olen 19 yasinda bir genc anneler gununde aglayan bir ana sahada trilyon alan futbolcular yineticiler ortami geriyorken taraftar birbirini olduruyor kac derbi ya da kac galibiyet geri getirecek nereye gidiyor bu is hangi takim taraftari olursa olsun bunu yapan Allahindan bulaun insan diyemiyorum

Güncellemeler:
Aslinda burda ortami geren aciklamalar yapam yoneticiler futbolcular ve basinda kabahatli bizde fanatigiz ama bir evladin canina kasteden her kim ve her ne olursa olsun insan bile olamaz

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ! Cok uzuldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• işte bu yüzden sevmiyorum bu futbolu.. yazık ya :(

0|0
    0|0
  • Aklını kullansın artık şu insanlar.Fanatizmlerine zıçıyım..

0|0
    0|0
  • Üzüldüm..

Türkiye de neyin ayarı var ki futbolun olsun..

0|0
    0|0
  • Fanatizm vicdansızlık mıdır?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Türk futbolu dibe vurmaya mahkum

0|0
    0|0
  • Türkiye'de fair play tarzında futbol yok ve olmayacak da. işte bunun kanıtı yine bu olayla sağlanmış oldu. bunu yapan ister gs taraftarı olsun ister fb taraftarı.. bir gs taraftarı ile bir fb taraftarı kol kola omuz omuza staddan çıkmadıkları sürece ben o futbola futbol demem. nerede kardeşlik. sonuçta ikiniz de Türk takımısınız.. bu söylediğim sadece bu iki takım için değil ister 1.lig ister 2. lig hiç farketmez çoğu takımlar böyle. benim düşüncem taraftar dediğin tribünlerde esip gürlemeli takımını gaza getirmeli ama maç bittiği anda sakin bir şekilde dağılmalı herkes işine gücüne devam etmeli..

0|0
    0|0
  • aşırı fanatizim işte sonuçları bu

0|0
    0|0
  • Bir top içi cinayet işleniyorsa. Vay vay vay... Ne insanlar var yahuuu

0|0
    0|0
Yükleniyor...