Lucas Levia Ve Eren Derdiyok Transferleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Ben Lucası dört gözle bekliyorum böyle bir orta saha oyuncusunu Turkiyede izlemek keyifli olacaktır. Eren Derdiyok ise bu sene çok başarılıydı

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evet özellikle lucas transferi ve tabiki yaninda Derdiyok gibi belli kalitedeki oyuncular iyi olacaktır. Lucas top teknigi yüksek bir oyuncu Derdiyok ligi taniyan golü koklayan bir oyuncu hayirlisi olsun.

1|0
    0|1
    • Erene çok iyi oyuncu diyemem ama Lucas bize seviye atlatacak.

• Bnde cok iyi diyemem ama ligi taniyor umuttanda iyidir.

En İyi Kız Görüşü

• ikiside orta seviye oyuncular bu oyuncularla mı başarı sağlayacakmış gs. yine 5. zor olurlar.

0|3
    1|1
    • Lucas Leviaya orta seviye oyuncusu dedikten sonra seni kaale almıyorum

• @Heredotjr gs ye herzaman saygı duyarım ama böyle boş taraftarları varya orta seviye trasnferi bile yücelten. geçen sene mario gomezi kötüleyen niasseyi kötüleyen ama şimdi eren derdiyoku yücelten taraftar. donk gelirkende yeni melo diyorlardı şimdi sövüyorlar. levia ya da on numara 5 yıldız diyorlar yine sövecekler:D işte bu taraftar bunu hakediyor. gs haketmiyor diyorm ama bu taraftarı görünce hakediyor diyorum. vizyon farkı çok bariz artık. fener gökhanı veriyor vander vielı alıyor. beşiktaş ismaili veriyor barca dan adrianoyu alıyor 600 bine hemde. gs de gidiyor serdar azize 4.5 m ve 3 futbolcu veriyor bakar mısın vizyona ya ahahaha:D

• Rvp ve Naniye paralar döken takımın Kupa finalinde ne hale düştüğünü gorduk 😀😀3 Yildizli bir takim hakkında konuşmak ne kadar doğru bilemiyorum ama De Souza ve Topal gibi orta saha oyuncularina sahip olan takımın Lucasa çamur atmasi tam bir kıskançlık😀Bizde Sneijder gibi Podolski gibi maç kazandıracak oyuncular var peki sizde kim var? Yuhaladiginiz Emenikemi maç kazandıracak yoksa sakatliktan çıkamayan Van Persie mi kazandiracak yoksa Atifmi maç kazandiracak😀😀
      Biz hazırlik maçlarını Manchaster gibi takimlarla oynuyoruz öyle 5 . lig takinlarini secmiyoruz 😀Artik susmalisin çünkü kıskanç olduğun her halinden belli oluyor😀😀

Erkekler Ne Diyor 3

• Eren süper oldu leiva bilmiyorum bizim ağlayandefansa çare olurmu

0|0
    0|0
    • Levia Premier Ligde son 6 yilin 5 inde Ligin en iyi top kapan oyuncusu seçildi. Ayrica top tekniği çok yuksek.

• Tekniği yüksek kapıyorda bziim ligde top yere inecekte leiva alaca
      Hava topları sıkıntılı ki duran toplar filan yine güle oynaya gol olur

• İyi transferler.

0|0
    0|0
  • Bony varken kasımpaşadan almak basiretsizliktir vizyonsuzluktur

0|1
    0|1
    • Aynen Bony ve Dzeko alinmaliydi haklisin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...