Bi insanın en iyi arkadaşı...

Herkes sırtını dönüp gitse de,bi yerde ipler kopsa da,sizin yanınızda kalacak en iyi dostunuz eşiniz midir? bir insanın en iyi arkadaşı eşi midir?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın her zaman dostu ailesinden çıkar, ben babam olacak adamı sevmem çok zararı dokunduğu için ciddi anlamda ama çok şükür annem hep beni düşünür, eşinde ailendir ama eşten eşe değişir işte, iyi bir eş ise her zaman arkadaşından daha iyi bir dosttur yalnız iyi bir anne kadar kimse dost olamaz :) benim görüşüm bu, bu arada arkadaşını kıyaslama bile, belki çok ileride aile dostu olabileceğiniz insanlar çıkar ama bu yaşlarda hele ki bu devirde dostluk filan kalmadı, bunu da belirteyim... Sana tavsiye arkadaşlarına fazla güvenme :)

1|0
    0|0
    • Aynen güvenmiyorum zaten,ama annem hiç arkadaşım gibi olmadı,çok farklıyız,beni evladı olarak çok benimsemiyor.Babam zaten nefretlik.

• Bizimkiler ayrı olduğundan zaten hep annemle kaldım, öbürküsü her fırsatta zarar vermeye çalıştı birde lafta ondan iyisi yok, annem hep benden önce üzülmüştür ama herkes aynı değil sonuçta evladını sokağa atanlarda var, senin içinde kötüymüş böyle olması, inşallah sen çocuğun olursa onlara sana verilmeyen saygı ve sevgiyi verirsin...

• İnş.

Erkekler Ne Diyor 10

• annedir canım..hadi bakalım..

1|0
    0|0
  • eşte iyidir ama bir anne olamaz heralde :))

1|0
    0|0

• Hayatta neyı cok ıstersen o senı terk eder.. Hayatın kendısıde oyledır..

1|0
    0|0
  • En iyi arkadaşı eşimidir Bilmem ama En iyi arkadaşı eşi olmalıdır

1|0
    0|0
  • soruna net bir cevap vereyim : annedir

0|0
    0|0
  • ilerde ne olur bilmem ama benim eşim en iyi arkadaşım değil bitane can arkadaşım varr o benim en iyi arkadaşım

0|0
    0|0
  • tabiki eşidir.eşi olmalıdır.zaten olamıyorsa eş seciminde bir hata vardır.

0|0
    0|0
  • bu dünyaya yalnız geldik yalnız gidicez insana kendisinden başka dost yok velhasılı kelam...

0|0
    0|0
  • annemden daha iyi bir arkadaşım olmadı

0|0
    0|0
  • Herkesten önce aile..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Eş var, eş var... Kimi yanında kalır, kimi sırtından vurur.

1|0
    0|0
  • Öyle olmalı ama değildir..

1|0
    0|0
  • bekarlar ne yapsın

annemdir...

0|0
    0|0
  • en iyi dost insanın kendisi

0|0
    0|0