Sevgilinizle birlikte maç seyrettiniz mi hiç?

Erkek için özellikle çok farklı hisler içerir bu durum. Birlikte formalarınızı giyer, tutar elinden maçı izlemeye gidersiniz ama, ne rahat sövebilirsiniz yanında, ne başka bişey. bir de sizin deneyimlerinizi öğrenelim bakalım. Gittiniz mi ? Gittiyseniz neler yaşadınız ?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Gittik evet hep gidiyoruz. Ve ikimiz beraber bağırıp duruyoruz, küfür ediyoruz hatta bazen. Daha çok o ediyor. Gol atılınca beraber sarılıyoruz, o çok harika bir his :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben GS, Sevgilim FB. İkimizde koyu taraftarlarız. Forma giyer öyle seyrederiz özellikle derbileri. Diğerlerinde değilde, derbi maçlarında çok geriliyoruz. En son gs yendiğinde 2 gün forma giydim diye, bu akşamki maçı birlikte seyretmedik. Benim hoşuma gidiyor. Onun da gittiğini sanıyorum.

0|0
    0|0
  • Seyrettim klasikti.

0|0
    0|0
  • Gittik muhteşemdi.. Sövmesine de bişey demem bende içimden sövüyorum nolmuşş :D

0|0
    0|0
    • Bi bizimki mi kızıyodu acaba ya :D

• Biz denk gelemedik böylesine :D Hep bir ters bakışlar bişey :D

• haha :D dısarıdan bakınca cok tatlıymıssınız o zaman sen söverken bı ters bakıs atıyo ve sen susuyosun güzel ya bunlarda güzel :D

• Evet statda da izlemiştik cafe de :)

Sevgili ile maç izlemek paha biçilemez..Asla küfür etmem ama onun etmesne karışmamştım.Hatta benim yerimede et falan demistim :) Güzel oluyodu be..

Tavsiye edilir...

0|0
    0|1
  • Hayır ama bunu çok isterdim . Sanirim hiç mümkün olamayacak

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'lı bir sevgili bulaydım iyidi...

0|1
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• evet ama arkadaşlarla izlemeyi tercih ediyorum

1|1
    0|0
  • izledik küfür etmiyom diye kovdu beni stadtan

1|1
    0|0
  • yo izlemedimmmmmm

0|0
    0|0
  • küfürsüz maç ortamı olmadııgından evlenınce ewde ızlerız artık ounca tabi :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim maçı sever ama hiç izleyemedik daha :))

0|0
    0|0
  • Evde izlemiştik bir keresinde gayet zevkliydi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...