Baylar hayalinizin kadını nasıl biri ( Adriana Lima vs cevaplar olmasın )

Yani ilk gördüğünüz anda aşık olacağınız bir ömür onunla yaşayacağınız kızı nasıl hayal ediyorsunuz

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

• anlayışlı, yeri geldiğinde çılgın, kesinlikle güzel olmasına gerek yok ama kesinlikle tatlı olsun, fiziğine ömür boyu iyi baksın, cesur, zor anlarda kolay kolay pes etmeyen, bana ne kadar sinirli olsa da yanlış bir şey yapmayan, kıskandığını belli eden, muhalif tarafının olması, her şeye tamam canım demesin, nereye diye sormasın, sadece yanımda olarak mutlu olsun, bir sıkıntısı olduğunda anlatsın, yalan söylese bile yakalandığında inkar etmesin, kız arkadaşlarıma gıcık olan, her şeyiyle samimi içten olan bir kız hayal ediyorum. var mı? yok. evde kaldık.

0|0
    0|0
    • Benım karakterım bunlar ama bende evde kaldım onu napcaz

• Zaten bu çağda koca yerine pc ile evlenirim .

• ahaha :) nikahınızı da ben kıyarım. :)

Erkekler Ne Diyor 21

• kabarık saç olacak abi, siyah ve kabarık saçlı hatuna direk gidiyorum. Benim galiba kabarık saç fetişim var.

örnek : link

link

gerçekten deli gibi sevdiğim kızlara dikkat ettimde kabarık saçlı hepsi.

0|0
    0|0
  • fotoşopla yukardan floresan efekti birisi kesinlikle değil onu biliyorum..ama nasıl biri olduğunu düşünmedim hiç..

0|0
    1|0
  • güzel olacak( eşi güzel olursa kişinin gözü dışarda olmaz. istisna erkekler hariç), giyimi şık olsun ama aşırı açık olmasın, yani vücut hatları belli olmasın. ben kıskancım. eşine sadık olsun, gözü dışarda olmasın. ben onu alıp eğlenmelerede götürürüm. alkol kullanmasın, sevgisini göstersin. daha cok varda bunlar örnek işte :D

0|0
    0|0
  • hayalımdekı kadın sade olucak 0 makyaj boyle hele bulusucaz dıye makyaj yapan kızlara cıldırıyorum kız bana gore bı bayanda ıtıcı ozellıkdır :) yapmasın demıyorum ama abartıyonuz vur dedık oldur yanı :D sonracıma oturmasını kalkmasını bılıcek kız oldugunu unutmayacak ( evlenmeden salakca sacma sapan hareketi olan kızlar 1 -0 yenıktır)

0|0
    0|0
  • ilk görüşte aşk var mıdır yoksa onun adı beğenmek, etkilenmek vs midir bilmem. ama her erkek fiziksel olarak çekici bulduğu, en azından çirkin demeyeceği, birlikte vakit geçirmekten, arkadaşlık etmekten keyif alacağı ve en önemlisi onun yanında zamanı unutacağı bir kız ister.

0|0
    0|0
  • link şu kız gibi sevimli Tatlı olsun yeter :)

0|0
    0|0
  • öncelikle kalbi güzel olsun güzellik geçicidir sonra ağır başlı şımarık olmasın neşeli iyi niyetli olsun yeter

1|0
    0|0
  • sarışın mavi gözlü alman rus

0|0
    1|0
  • hergün bir başkasını hayal ediyoz bea :D

0|0
    0|0
  • 3bin karakter yetmez bana :) o yüzden yazmıycam

0|0
    0|0
  • Hayalinde olduğum birisi olsun. Güzel olmasa da olur :/

1|0
    0|0
  • Yeri geldiginde espiri yapip konusabilen , yeri geldigindede adabiyle oturup susmasini bilcek tabi kültürlü olmasi cok onemli cahil karıyı npim anca dır dır

0|0
    0|0
    • aa bide fiziksel olarak beyaz tenli kızıl saçlı bayanlara zaafm var nedense :)

• güzellik elbette şart ama bir onun kadar önemli olan birşey daha varki benim için oda konuşmak evet onunla uzun uzun konuşabilmeliyim sıkılmadan

0|0
    0|0
  • O tarz hayal etmiyorum. Kimse etmez heralde öyle. Ama etkileyecek insan tipi dersen ayrı.

0|0
    0|0
  • kagney linn karter <3333

0|1
    0|0
  • Adriana lima yoksa ben de yokum.

0|1
    0|0
  • sınırsız kuralsız sadece beni sevsin yeter

0|0
    0|0
  • sporcu, iyi yemek yapabilen, fazla trip atmayan kıskanan ama kıskançlığı abartmayan vs .

0|0
    0|0
  • Beni sevebiliyorsa duygu,düşünce,hayat görüşü,kültür ortakdır.hayale gerek yok

0|0
    0|0
    • 5 s=sevgi,saygı,samimiyet,sadakat,sabır bunlar varsa başımın tacı kalbimin sahihi evimin kraliçesi olur

• 125 kilo olsun basenleri merdivene benzesin

0|0
    0|0
  • lindsay lohan tam benim kalemimde bir hatun onunla suç örgütü kurardık :P kadın ağa yapardım onu beyin o olurdu ben organizatör olurdum mutlu mesut yaşayıp giderdik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kısaca nasl olmalı biliyormusun. dudakları çok ince olamayak. gögüsleri cok büyük olmayak . dik olması için . dışarı da güzsel alımlı şık ama kaşar tipli olmayacak. yatak da da . tam bir :d

0|0
    0|1
  • bana tabikide bütün erkeklerin aşık olacağı kız tipiyim :d

0|0
    0|1
Yükleniyor...