Galatasaray takımı sizce Diego Rolan'ı transfer etmeli mi?

Güçlü fiziğiyle dikkat çeken 22 yaşındaki Diego Rolan, Bordeaux formasıyla 78 maçta 18 gol atarken, 9 da asist yaptı.
Bonservis bedeli 8 milyon euro.
Santrafor mevkiinde oynuyor ve aynı zamanda sağ ve sol kanatta da oynayabiliyor.

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Etmeli.

3|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Eren Derdiyok transferi bitme aşamasında tabi 1 tane daha forvet alsak fena olmaz ama maliyet yüksek.

1|0
    0|0
  • Anlamıyorum geçen sene fairplay yüzünden ceza aldı akıllanmadı mı bu gs yönetimi? 10 snee men mi yemek istiyor? Yazık ediyorlar valla kulübe

1|0
    0|0
  • Sen istiyosan alsın kank :D

1|0
    0|0
  • Muhtemelen biten Eren Derdiyok transferinden sonra dinamik bir oyuncu olarak Rolan iyi seçim olur. Yaşıda genç.

1|0
    0|0
  • buna paramız yetmez

1|0
    0|0
  • bu yönetim olduğu sürece r. madrid komple transfer edilse tırt

1|0
    0|0
  • alacak gücü var mı 8 milyon az değil ben galatasaraylıyım ama o kadar para veremez zannedersem

1|0
    0|0
    • Bonservis konusunda belki indirime gidilebilir. Sporcu çok gelmek istiyormuş Galatasaray'a.

• yok bizimkiler alamaz indir indir 1 milyon indir yine alamayız ayrıca gelmez gs ye neden gelsinki avrupaya gitmiyoz takım iyi değil. adam genc atletico falan ister nebilim o tarz takımlara gider

• Galatasaray'ın kimi aldığı umrumda bile değil :D Tek umrumda olan Fenerbahçe ^^

1|0
    0|1
  • Eren geldi gibi sezona sadece erenle başlamak hata olur bence bir tane iyi bir forvet şart rolanı alırlarsa iyi olur

1|0
    0|0
  • iş yapmaz

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...