Biri şu adamı öldürsün artık !!!!!

biri lütfen artık öldürsün babamı yoksa ben katil olucam.bir insan ne kadar pislik,iğrenç olabilir yaa.karısını eve temizliğe gönderir ama adam sırf arkadaşlarına hava atacam diye altında 50 milyarlık araba oda kredi sayesinde .şimdi ölüp gitse borç benle kardeşime kalacak.yazık değil mi bize.biz aç kalalım evde o dışarda arkadaşlarıyla içki içip hava atsın.ben ne yapıim artık.beni dövemsini geçtim içtikten sonra kardeşime aileme zarar veriyor bu pislik adam.artık yettti Allaha hergün dua ediyorum bir gün ölsün diye al yanına diye.yoksa ben bu 19 yaşımda katil olucam.bide şerefsiz pislik kendisine benim yaşımda metres tutmuş.biz yemeyilem içmiyelim o o*suna yedirsin .

admin lütfen sorumu kaldırma artık birileriyel paylaşma gerekiyo .

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• al anneni kardeşini çık başka eve .işe de gir.yaşın 19 diyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Annenide kardesinide al git , gitmeden önce evi tutun sizi bulamasin kendi hayatiniza bakin

0|0
    0|0
  • bir gün mutlu olacaksın geçte olsa herkesin hayatı mükemmel değil ama sadece zaman gerekiyor sabretmelisin..

0|0
    0|0
  • burda yapacağın şey şu oku mesleğini al kimseye muhtaç olma alırsın annenle kardeşini yanına ama babana mahkum olursan çekmek zorunda kalırsın

0|0
    0|0
  • Neden anneni alip cikmiosun o evden..baban nasi olsa size bakmio..bence bir gun sessiz sessiz cikin..Bide metres he :(

Allah annene ve size yardimci olsun

0|0
    0|0
  • allah sabır versin çok zor ya

0|0
    0|0
  • boşansın annen ciddiyim siz ayrı yaşayın ne de olsa kazancı yok zararı var

0|0
    0|0
  • eğer boşanma imkanı yoksa annenin direk annen ve sen psikolojik tedavi görün. sorunu engelleyemiyorsan kendini koruma altına almak zorundasın

0|0
    0|0
  • :(hepsi geçer,üzülme lütfen

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Aileni al baska şehre taşının , annen de boşansın borçlar size kalmasın

0|0
    0|0
  • kızın ailesinin telefonunu bul bir arkadasına arattır işte ben sizin kızınızı seviyorum ama o 50 yasında biriyle takılıyor felan desin .kızı gambazlayın.belki ailesi babanın basına bela olur.

0|0
    0|0
  • çok kötü bir durum yardımcı olabilecek akraban dayın deden vs yokmu

0|0
    0|0
  • babana hiç olmadığınız kadar iyi davranın uzun bir süre bu şekilde yapmaya çalışın sevgi ile sanki hiç bir kötü huyu yokmuş gibi, eğer kalbine Rahman hidayet vermişse düzelecektir bu şoke edici ortamın sonunda, ama kısa zamanda bir sonuç ile değil sabır ile yapın bunları.

öyle değişin ki ona karşı öyle sevgi ve merhamet dolu olun ki biliyorum ki bu çok ama çokkkkkk zor sizin için. ama dua ile beraber deneyin annen ile kardeşine de bunu anlat. birlik olmanız şart. ALLAH içimize vicdan duygusunu bu gibi durumlar içinde koymuştur.

okuyunca belki kızacaksın belki hadi ya ne biliyosun ki sen diceksin. haklısında bilmiyorum yaşamadım böyle bişi. babanı dövmek dayak delisi etmek korkutmak zor bir iş değil, ancak bunun çözüm olmadığını tecrübe ile gördüm bir kaç kez. bazı insanlar için dayaktan daha iyisi bu tür bir vicdan azabına sürüklemektir. ama zor bir iş ve sabır azim gerektirir. burada desteğinizi de din den ilimden alacaksınız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...