Galatasaray nasıl olur yeni sezonda?

Leiva, Eren derdiyok, Emrah bassan ve Serdar Aziz yeni sezon icin yeterli mi? Galatasarayı nasil bir erzon bekliyor?

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Alır.

2|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece lig için mücadele edeceksin geçen sezonki gibi bir sonuç beklemiyorum açıkcası şampiyonluğa oynarız inşda oluruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cenk Tosun bile Erenden daha iyi. Beşiktaş Cenk in önüne adam almaya çalışıyor gs ereni alıyor ilginç strateji

0|1
    0|2
    • Ben cenkin erenden iyi oldugu konusuna katilmiyorum

• @ScreamofTheNight kusura bakmada gs bu mali tabloyla umut bulut tarzı oyuncu alsa öpde başına koy. ayrıca mali tablonun yanında yönetim zihniyetiniz 0 ve takımın yaş ortalaması 32+ neredeyse. geçen gün manu gs maçındaki kadronun yaşına bakaym dedim hakan baltadan sekçuğa musleradan checjuya herkes 32+ ? leverkusen demişsin leverkusen iyi olsa kasımpaşa yamı verir oyuncuyu? ya da o kadar iyiyse Türkiye ye geldiinde neden kasımpaşa almışda 3 büyük kulüp almamış hatta 3 ü geçtim Trabzıon ve Bursa bile dikkatini çekmemiş almamış Kasimpaşa gibi orta seviyeli kulüp almış. şimdi de eren cenkten iyi diyosn. eren kaç dk oynamş kaç gol atmış cenk kaç dk oynamş kaç gol atmış? erenle mustafa pektemeği kıyaslarım anca.. serdar azize 3 futbolcu +4.5 m veren takım zihniyeti yıllarca şampiyon olamayacak. Fikret orman lı Beşiktaş ve Fener önümüzdeki 10 sene şampiyonlukları paylaşır. birde bony demişsinde. bony i önce Beşiktaş istedi zaten adam cl de oynayan takıma mı gelsin size mi gelsin?

• @ScreamofTheNight kusura bakmada bu ülkede fener ve beşiktaş ın isteyipde alamadığı oyuncu şu dakkadan itibaren gs ye gitmez. eskiden evet tam tersiydi ama artık kulüp yönetim zihniyetleri değişti. fikret ve aziz birer adım önde. mario gomez 9 milyonmuş muşda alamamışmışsınız adamlar bir formülünü bulup getirdi bak sizde anca serdar aziz gibi çöplere 5 milyon + 3 futbolcu verin.

• eksiğimiz var ulan

0|0
    0|0
  • Fetonun parasıyla mı transfer yapacak gs sporun içindeki fetocular temizlenmedikçe türk futbolunda bir bok olmaz

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• gümbür gümbür bir kadro yok kadro sanki biraz yetersiz ya da diger takımların biraz gerisinde ama bu dezavantajını uyumla avantaja çevirebilir sonuç olarak herkesinde sandığı gibi bu sene çok kötü işler yapacağınıda düşünmüyorum üstelik lig dışında odaklanması gereken başka bir konuda yok bu da avantajı bence

0|0
    0|1
  • Gömeriz bence bu sezon herkesi :D

0|1
    0|0
  • Başarı sabır istiyor, hocaya zaman verilmeli.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katiliyorum bir kac puan kaybina ustu cizilmemeli hocanin zamana yaymalilar basariyi

• ilk 2 ama 1. cilik kesın dıyemem

0|1
    0|0
  • Ilk 6ya girebilirsiniz belki 😂

0|1
    1|4
  • Sportif başarılı olur da bu kadar para harcıyorlar ceza kapıda olacak yine.

0|0
    0|0
    • Hayir Şu an maas konusunda guzel bir azalma oldu ve Şu an gelen para harcanandan daha fazla bu yaz

• Hadi bakalım, yine ceza yemeyin de. Bu dursun yakacak sizi

• Umarim yanmayiz

• yeterli değil ama riekerink is yapıcak gibi duruyo

0|0
    0|0
  • Eksigimiz var ama bruma vr hamitide yeni transfer sayarsak avrupada yok sadece lig odakli iyi olabiliriz riekrinke guveniom o. adam. basarili olcak

0|0
    0|0
  • Ben başarılı olacağına inanıyorum. Ama 3 transfer daha şart. İlk 11 için forvet yedek orta saha bir de ilk 11 e sol bek.

0|0
    0|0
    • Acikcasi bende sol icin carole guvenmiyorum

• Oguzhani kotu diyemi verdi arsenal ya da kerim iyi olsa ingilizler niye size versin quaresma iyi olsa porto niye versin gomez iyi olsa fiorentina niye versin diye gider bu uzar anlatabiliyormuyum. Ve Galatasaray buyuk bir marka degeri oluoluturmussturmus durumda bony icin daha buyuk avantaj. Ve 10 yil sampiyonluk olayini unutun. cunku bir seyi unutuyorsunuz bu takim bu senede basariz olursa gelecek yil Fatih Terim gibi bir bela ile karsi karsiyasiniz.

• Seliin35 tek tek okusun cevaplarımı. Bir Bjk'li nasıl utanmadan yapıyor bu yorumları?😂Son 21 sene 3 şampiyonluk.😂

• Kadıköy de yine galibiyet göremez

0|0
    0|0
  • Şampiyonluk hayal belki ilk 4 olabilir

0|0
    0|1
  • Leiva ve eren imza atsın bu yönetim e güven olmaz
    Eren ve Serdar lig de alınacak en iyi oyuncular
    Lucas leiva istikrarlı başarılı bir oyuncu
    Emrah tan bir yol olmaz.
    2. Forvet lazım eren yetmez

0|0