Sitede fitnes hocası var mı?

Merhaba arkadaşlar. Sitede fitnes hocası var mı? Kadın erkek fark etmez. Lütfen yalancılar ben diye atlamasınlar

0|1
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi her 2 dambıl kaldıran ben hocayım der :)))

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Hoca değilim ablacığım.
    Ama 2 yıllık gym deneyimim var.
    Tecrübelerimle ve bildiklerimle yardımcı olabilirim elimden geldiğince.

Gelmişken şunu da söyleyeyim, gym'de uzun süre zaman geçirmiş olanlar bilirler. Personal training olayı gerçekten emek ve zaman isteyen bi' iş. Trainer olan bir insanın bu siteye ayıracak zamanı olmasını beklemek saçma olur. Demek istediğim, sahte spor hocalarına fırsat verme.

0|0
    0|0
    • Yok zaten. Sordum kimse yok. Instigramdan takip edip bakmak isteyecektim zaten. Erkek bayan fark etmez

• Biliyorum. Benim bildiklerimi tekrarlıyorsun

• Pardon ablacığım

• :-D ergen dolu sitede hoca aramak saçmalik

0|0
    0|0
  • Antrenör değilim ama uzun süredir yaptığımdan bilgim var. Sorun varsa yardımcı olayım. Ama illa hoca istersen, malesef :/

0|0
    0|0
    • Danışman lazım program yazacak ve çalıştıracak. Bizde buradan bilgi aktaracaz yönlendirecek yani. Whatsapptan. Buranın Spor yerine gittim hoca mezuniyette

• Hoca zaten hangi makineyle ne kadar çalışmamı önerecek. Bende önerdiği makinelerdeki kalori ve başka hesapları çekip ona atacam. Öncelikle de salondakı makineleri vido ile atacam tabi.

• Uzun vadede ilgilenemem ama öneri istiyorsan başlangıç icin sonucları gönderebilirsin.

• sen gitmemişmiydin daha önce bildiklerinle devamet işte eksigide internetten tamamla ama burdan deyil 😂

0|0
    0|0
  • Ben varim ama yardimci olmam

0|0
    0|0
    • Hayır asla bu kızın ve başka fitnesçilerin hakkını yiyemem. Fitnesçi olsam bile bir zaman bu kızla kendimi kıyaslamam bile, o benim favorim❤️ Number 1

• Senin favorin benm degil😊

• valla kardeşim hoca ama vakit bulamaz sanırım. :)

0|0
    0|0
  • Fitness tranierim spor akedemisi okuyorum

0|0
    0|0
  • Yardımcı olabilirim ama hoca değilim

0|0
    0|0
  • Ondan cok ne var :D

0|0
    0|0
    • Nasılsın? Görmeyeli çok oldu?

• Artık spor +diyet icin musaitsin ozaman :D

• Evet bir aya daha da müsait olucam

• cami hocası ve fikretin kocası var

0|0
    0|0
  • bence olduğun yerde ara

0|0
    0|0
    • Gittim antreman mezuniyette dediler. Bekliycem artık

• Ben sağlıklı besleniyorum zaten. Ama vucut geliştirme bir sanatdır. Içimizi geliştirdiğimiz gibi dışımızı da önemsemeliyiz.
      Tabi erkeksi görünüme kaçarak abartmamak şartıyla

• teşekkürler

• Yazarmsn bana

0|0
    0|0
  • Herkes hoca olur senin icin

0|0
    0|0
  • Ben :D (ama yalanım )

0|0
    0|0
  • Masör var olmaz mı?

0|0
    0|0
  • Abazalarin dolustugu spor salonlarinda size bakarlarken rahatsz olmuyormusunuz

0|0
    0|0
    • Ben yurt dışındayım ve burada bayan erkek salonu aynı. Ayrıca bir erkek bir kadına kesinlikle bakmaz. Hele bakanın görmedim

• Vay mk medeniyet burda olsa icine duserler

• bence

0|0
    0|0
  • buyur

0|0
    0|0
    • Fitnes hocası mısın?

• Al bir yalancı daha

• olabilir

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...