Kızların erkeklere karşı bir güven sorunumu var siz ne düşünüyorsunuz?

sanki her erkek potansiyel bir yalancı bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlara karşı güven sorunu varken, kızların erkeklere karşı güvensizlik yaşaması oldukça normal :)

(Tabi abartmamak lazım)

0|2
    0|0
    • elbette abartmamak lazım. kendisi gibi olduğunu düşünürse insan karşısındakinin abartmasıda normal olabilir kimi zaman kimi kişiler için.

• elbette aynı durum kızlar içinde geçerli..sanırım insan olmanın farkındalığı önemli.

• Evet, farkındalık önemli :)

Kızlar Ne Diyor 7

• fazlasıyla güven sorunu var

0|1
    0|0
  • Vala benden iyisini çevresinde bulamayacağından pek sıkıntı çekmiyorum o konularda =))

0|1
    0|1
    • kendine güveniyorsun.

• Her zaman daha iyisi cikabilir nerden biliyorsun belki baska zaman baska biryerde ?

• ayy yazık üzerine alındı -1 vermiş bide =))

• evet kesinlikle var

0|1
    0|0
    • ama arada kurunun yanında yaş da yanıyor...

• yapacak birşey yok zamanla anlar ya kime güvenip kime güvenmeyecegini :)

• Insanlara karsi güven sorunum var !

0|0
    0|0
  • yani kısmen haklılık payın var.kimi arkadaşlarım çok ön yargılı, soruşturmacı oluyor.yeni bir ilişkiye başlarken didik didik.sürekli kuruntulu.ben hep sıfırdan başlamayı tercih ediyorum.biri bana aynı tutumu sergilese kırılırım.ama böyle düşünme de her iki tarafında katkıları yadsınamaz bir gerçek.

0|0
    0|0
  • Ben daha cok cevredeki kizlara guvenmem. Adami ayartiyorlar yani. Gelde sevgilini yalniz birak. Saka maka bir yana ben kimseye pek guvenmem. Annem,babam ve kardesim haric.

0|1
    0|0
  • erkeklere güvenemıyorum nerde daha güzeli varsa hopp oraya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen iyi olunca onlar bişeylerin ters gittiğini düşünüp sana güvenmiyorlar bunu çok yaşadım tatlı dilli kötü niyetli ol kızlar yanından ayrılmıyor ne yazık ki böyleler ( istisnalar kaideyi bozmaz ) arkadaşlıkları iyidir iş ikili ilişkilere gelince ...

0|1
    0|0
  • bütün kızlar bana güvenir onları kötü yola düşmekten kurtarırım öğüt veririm hepsine asıl amacım babacan görünüp onlara sokulmak sarılmak içlerine kadar girip sıcak nefeslerini hissetmek ellemek değdirmek kankavari ayağına öpülmek ve okşanmaktır <3

0|2
    0|0
  • insanlara güvenmiyorum ya sonra da fazla kıskanç falan diyorlar :/

0|1
    0|0
  • ewet var bakıslarından ve sözlerinden bunu görmek zor olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...