Maksimum sinirde yaptığın saçmalık...

Yakın tarihten örnek verecek olursam, az önce 350 kişilik Facebook arkadaş listemi 14'e indirdim nedeni; Fenerbahçeli olmaları. Sizde var mı aşırı sinir saçma olay ?

Güncellemeler:
Bu saatten sonra soruyu güncelleyeni eşekler kovalasın... Yeter mk.

0|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• sevmediğim birisi eşyalarıma dokunursa her şeyimi yıkarım

0|0
    0|0
    • Sen ne garip mahluksun :)

• Yoh öyle bi' şey :) Teyzemde öyledir, peki evinde herkesin havlusu ayrımıdır ?

• en azından benim ayrı :) aslında o cildiyeci söylediğinden beri ayrı.sonra da hep ayrı kaldı

• bende bir fenerbahçeliyim ve bu kadar kinci olmanız çok saçma ikiside türk takımı sonuçta, ayrıca gsliysen tebrik ederim şampiyonsunuz. (beni engellemezsin umarım bu sinirle)

soruna gelince, sevgilimden ayrılıp, faceden silip engellemiştim sinir anında

0|0
    0|0
    • Kincilikle alakası yok, adam kof heyecanı ile Galatasaraylılara nasıl koyduk diyor, onun koydukları içerisinde bende varım ve akrabamız şimdi tutup annesine bacısına küfür edip tekme tokat dövmek var birde silmek var kansız olanını seçtim.

• gecen yil annemle disarda bulusucaktik,son anda arkadasim aradi ve hemen gitmem gerekti.annemle olan gorusmeyi ertelemek icin annemi ard arda kac defa aradim hatirlamiyorum ama acmadi,geldiginde neden acmadigini sorunca "zaten gorusucez diye acmadim" dedi.o an sinirden elinden telefonu alip nehire firlattim olabildigince uzaga.baka kaldi bisey demedi ama benle 2 ay kadar bir sure de konusmadi

not:anneme tel konusunda onceden de doluydum evdeyken teli hep duymadigi icin.bidefa acmadi diye degil yani:D

0|0
    0|0
  • balkondan atlamıştım.

0|1
    0|0
  • Oyunumu yani bunu : link ikiye bölmek.. Ağlamışdım günlerce.

0|0
    0|0
  • yuha.

yok . öfkeyle kalkan zararla oturur.

keskin sirke küpüne zarar.

sakin ol evlat.

0|0
    0|0
    • Yok be can, işime yaraıyor ipn*ler sadece kuru kalabalık.

• Soruyu soralı 16 saat olmuş konu diğerler'e kayıtlı nasıl bir azimle bulup cevap veriyorlar anlamıyorum.

• biz öyle bir milletiz işte

• =D ustume toprak at Fenerbahceliyik

0|0
    0|0
    • Engellerim bah.

• Gece gece iyi güldüm sana ha :D Fani dunya dostum ne fark eder Fbç gs. ?

sinirlendıgımde zirvem evdeki kapıları kırmak,camları dokmek ve kıyafetlerimi kesmek olur otesıne gecmedım.

• Bir nevi gemileri yakmak deyimi dedikleri bu olsa gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hayır ben okey felan oynarken sarı ve mavileri yanyana getirmem kırmızı ayarları hepte sen bende manyak çıktın ya :)

0|0
    0|0
  • Evin zili calmıyor diye gidip yeni zil aldıktan sonra o zili yumrukla kırdım.Annem bana kızınca arkamdan yeni aldıgım zili gösterdim ne kadar sevindi görmelliydiniz:)

0|0
    0|0
  • öfkene hakim ol, bende cok siliyorum. sohbet etmeyen, kurukalabalık yapanları hep siliyorum. silmeseydim sanırım 3-4k arkadaşım olmuştu xD

0|0
    0|0
  • listende olsam silinen şanslı 336 kişiden biri olmak isterdim <3

0|0
    0|0
  • senin mantığınla sülalem davranmış olsaydı beni vururlardı 7 sülalemde sadece ben galatasaraylıyım alayı beşiktaşlı mk :D

0|0
    0|0
    • :) Sinir oluyor insan mk. 15 sendeir yenemiyosunuz filan diyebilecek bi'şeyde yok küfür edicem akrabadır en iyisi sil gitsin.

• Büyük takımlar kazandıkları kupalar ile küçük takımlar büyük takılmları yenmek ile övünürler. Düzeltme.

• düzeltme için teşekkürler :)

• demek listendeki herkes fenerbahceliymiş geri kalan 14 kişide diğer takımları tutuyormuş trabzon, bursa,antalya vs.

0|0
    0|0
  • kahvaltı yapmadan öğle yemeği yemiştim.

0|0
    0|0
  • Evet hükümet yanlılarıyla ilişkimi kestim .Kesmeye de devam ediyorum.

0|0
    0|0
  • Aynaya yumruk atmıştım elim kesildi 6 dikiş atıldı acısı geçti yeri duruyor

0|0
    0|0
  • göztepe maçlarında oluyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...