Gunde 1 saat kadar dans etmek zayiflatir mi?

merhaba ben kilolu degilim 50.7 kg im ama cok fazla hareket etmedigim icin bel, kalca be bacak bolgem yagli. Yediklerime dikkat etmeye basladim ama arti olarak bir aktivite gerekiyor bu yuzden dans etmeye karar verdim. Arastirdim ve nerdeyse herkes zayiflaticagini soylemis ayrica butun vucut ayni anda calisiigi icin (disko tarzi danslarda) butun vucudu zayiflatip, guzel bir sekile soktugundan bahsetmisler. Aslinda bende bu faydalarinin olduguna inaniyorum tabiki duzenli ve her gun yapildigi takdirde. Peki dans ederek zayiflayan, vucut hatlarini guzellestiren sikilasan var mi ya da bilgisi olan? Yaglardan kurtulmak istiyorum..

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yediklerine dikkat edersen evet.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Geriye kalan 23 saati yemek yemekle gecirmezsen zayiflarsin

0|0
    0|0
  • Orantısız zayıflarsın.

0|0
    0|0
    • Neden? Butun vucut ayni anda hareker ediyor

• Bel bölgen zayıflasın istiyorsan mekik çekmen gerekir öyle kabaca bütün vücut aynı anda hareket ediyor demekle olmaz. Tabi karar senin yine

• bence bol su içip bol protein ile hareket güzel motivasyon ile incelmene yardımcı olabilir.

0|0
    0|0
  • günde bir saat dansedip bol bol yağlı şekerli yersen rüyanda zayıfladığını görebilirsin.

0|0
    0|0
    • Yukarida aciklamada yediklerime dikkat etmeye basladim yazmistim... Gormedin sanirim

• ettiğin dansa göre yemelisin bu da demek oluyor ki çok çok az yemelisin. Yani dans o kadar fazla kalori kaybettirmez

• Vucut olculerin ne bnce kilon az bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...