Yaptığınız espriyi açıklamak zorunda kaldınız mı hiç?

Gerçekten kaliteli ve ince olduğunu düşünerek yaptığınız esprinin karşındaki kişinin boş bakışlarıyla ne..nasıl.. demesiyle başlayan durum, esprinin bittiği andır işte.

Ben genelde neyse boşver derim ama inatla açıklamamı istiyorsa son bir gayretle haniii bıdı bıdı bıdıı olurda bilmem ne..? Karşıda ki insan evladının haaa anladıım demesiyle esprinin katledilmesi şeklinde kapanır konu..

Geldi mi hiç başınıza?

0|0
16|26

En İyi Erkek Görüşü

• Geldi...

İğrençbir durumdur

Bu kişiye ıhlamur verdikten sonra kişinin güzel çaymış yorumunu yapması gibi birşey... Hiç açıklama yapmam, boşver hayat devam ediyor derim :))))

cut.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Hayatımın tamamına yakını izahatla geçiyordu baktım zekası zekama denk insan az artık ... et diyerek geçiştiriyorum.

Aslında anlamamaları daha çok hoşuma gidiyor.

Dökülür yediverenler teninden rengarenk

Açarsın mevsimli mevsimsiz bir tanem.

Değişir kokun ısınır kanın beni yakarsın

Vazgeçilir gibi değil bu med cezirler.

1|0
    0|0
  • benim hep geliyor zeki insan bulmak zor ;) açıkla dendiğinde onun zeka seviyesine uygun başka bir espriyle geçiştiriyorum olayı hee tamam o zaman diyo :))

3|0
    0|0
  • N'aber?

Sorunu cevaplayacak bir şey yaşamadım hiç.

Öyle geçiyordum, yazayım dedim başlığına şu an..

link

2|0
    0|0
    • Çok iyi sen nasılsın?

Seni genelde lafı gediğine koyan kategorisine alıyorum ben :))

Parça için teşekkürler.

• Olm buna da gülmüyorsanız doktora falan gidin dediğim insanlar var

Ama kafa dengi arkadaş grubumun olmadığı yerde sıvanacak espriler yapmam

0|0
    0|0
  • başak geçme sanatında açıklamalara yer yoktur !

0|1
    0|0
  • Elbette, illaki açıklama yapmak zorunda kalırsam karşımdakinin espri karşısındaki bilgisizliğine küçük dokunuşlar yaparak gerçekleştiririm bunu :D

0|0
    0|0
  • deyer verdiğim bir arkdaş alındıdı ona yönelik olmadığını açıkladım umursamadığım birisi ise açıklamam istediğini düşünsün !

0|0
    0|0
  • oyle bir espiri olayında anlamayanlar ıcın yenı bı esprı yapıyorum ben dunyada mal mı yok dıyorum anlıyan anlıyor bakıyorum agız kıpırdatıyor he he ondan dıyorum 2. kapak oluyor

0|0
    0|0
  • anlamadıysa o kısmı onu biraz rencide ederek açıklarım genelde

0|1
    0|0
    • LA gerizegalı temel ata binmiş işte lan nesini anlamadın maybaşşş

Gibisindenmi? Onu bende yapıyordum bir zamanlar..

• Evet biraz önce geldi başıma o talihsizlik :((( :D

0|0
    0|0
  • sürekli olan bir durum bu yüzden inceespiriyi kaldırabilecek kaliteli insanları yanımda tutarım

0|0
    0|0
  • evet böle bişi başıma gelmişti. açıklıyosun yine anlamıyr, insan espiri yeteneğini kaybeti sanıyor ama sorun karşısındadr.

0|0
    0|0
  • Merinos koyunu gibi bakıp duruyor. ney nededın diyor anayınnn... anladınmı diyom hep öyle diyenlere :D sinir ediyolar cunki

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin. sonuç hayal kırıklığı dimi?

ortamdaki eş dost ile aynı duyguyu yakalayamamak benim sorunum değil.

zeki olmak bazen böyle dezavantaj oluyor işte

0|0
    0|0
  • Oo Cok daha bügün arkdaş sarı bişey giymiş bütün böcükler üzerine konuyor.Dedim git çıkr sunu kamikaze hedefi gibisn.bişey olacagı yok ama insan bekliyor işte.

0|0
    0|0
  • acıklama yapmıyorum.kendı dusunsun.benımkılerı anlaması ıcın 40 fırın balık yagı tuketmesı lazım zaten.bır de boyle dumenden heee anladım dıyenler var daha fazla gerızekalı oldukları anlasılmasın dıye.onlar da ayrı bir mevzu:)

0|0
    0|0
  • :D Kesinlikle harika anlatmışsın.

0|0
    0|0
  • Evet. İnsan bazen aptallarla sohbet etmek zorunda kalabiliyor.

0|0
    0|0
  • Anlamazsa masanın altından bak diyorum

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar açıklamak zorunda kalmadığım hiç bir espiri yapmadım

0|0
    0|0

• Ahahah

Cogu kez evet:)

1|0
    1|0
  • yoo anlamazsa neyse sittir et der geçerim açıklasam da gülmeyecektir çünkü

0|0
    0|0
  • Nadiren Olabiliyor. :)

0|0
    0|0
  • Pek espiri yapmadığım için böyle bir olay başıma gelmedi :) Gelmesini de istemem :DDD

0|0
    0|0
  • Evet, zaten ondan sonra ciddi bir soguma oldu

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 16

• bazen anlamayanlar oluyor.açıklayinca da tadı kaçıyor.o zaman diyorsun işte nerden anlatım diye de iş işten geçmiş oluyor ..

0|0
    0|0
  • Evet bazen oluyor. Zaten o ruh haliyle öyle bi' espri yaptığım için ben eziliyorum.

0|1
    0|0
    • Bide o var hay dilimi eşek arısı soksun diye başlayan bir pişmanlık :))

• Inside joke diye bir şey var ya bazen bilmeyenler arasında yapınca anlamıyorlar doğal olarak o yüzden çokça açıklamışlığım vardır...

0|0
    0|0
  • Dışım neyse zittir et derde içim bok varda mı yaptın anlamadı işte gerizekalı rezil oldun diye kendi kendime tribe girer.

0|0
    0|0
  • o tip insanlara ee nasılsın diye devam ettiriyorum genelde

0|1
    0|0
  • yok öyle durum olmadı zaten şakayı zeki insan anlar herkese şaka yapılmaz...

0|0
    0|0
  • ya ben espiri yapamıyrm ya da etrafımdakiler espiriden anlamıyo çok geliyo başıma bu yaa

0|0
    0|0
  • çok defa sonuçta artık ing. bile o kadar iii ki o dilde bile espri yapabiliyom zaten tr esprilerimi bile anlamıyolar ing yaptığıma fr. kalıyolar hahahha walla benim taşınmam lazım yeni çevre gerek

0|0
    0|0
  • Evet zorunda kaldım, espriyi de hatırlayaydım iyiydi :)

0|1
    0|0
  • geldi çok sıkıcı oluyo:)

0|0
    0|0
  • Evet ve bu duruma çıldırıyorum resmen

0|0
    0|0
  • evet : )

0|0
    0|0
  • dünyadaki en kötü şey. açıklamaya çalıştım ama açıklamamdan da anlamadı gerizekalı.

0|0
    0|0
  • Evet,çok dramatikti.Anlamamıştı dangoz

0|0
    0|0
  • her zaman :(( açıklamamayı tercih ediyorum ama :(

0|0
    0|0
  • böyle durumlarda "sıçtın espriye mal" diyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...