Eren Derdiyok Galatasaray'ın forvet boşluğunu doldurur mu?

Kasımpaşa Kulübü, Galatasaray'ın Eren Derdiyok için resmi teklif yaptığını açıkladı. Ben forvet boşluğunu dolduracağını düşünmüyorum. Alıp 3-5 maç oynatıp yedeğe atacaklarsa yazık olur.

1|0
2|23

En İyi Kız Görüşü

• eren tam bir çöp

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Lig için fena oyuncu değil ama bir ara Beşiktaş istiyor deyip kötuleyenler vardı , onlar öve öve bitirmez artik

0|1
    0|1
    • Ozaman laf edenler şimdi hayran kalmış :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Dolduramaz.

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Ligi tanıyan iyi bir forvet. Ayrıca zamanında Bundesliga macerası yaşamış değeri 10 milyon euroya yükselmiş bir oyuncu. Sakatlık yaşamasaydı değerini katlayabilirdi. Ayrıca geçen sezon Eren ligin en çok hava topu alan forveti. Böyle bir futbolcuya kötü demek haksızlık olur. Umuttan sonra Forvet hattımıza ilaç gibi gelecektir.

0|0
    0|1
    • Çok iyi olsa kasımpaşa da işi ne

• Sakatlik yaşadı yazdık. Düşüşe geçmese Türkiyeye gelmezdi zaten.

• kötü oyuncu değil ama gs nin oyun planında anlamlı olacağını düşünmüyorum, paraya kıyıp bir yabancıya yönelmeli, takımı ayaga kaldıracak bir oyuncu değil bence

0|0
    0|0
  • Alternatif olarak iyi oyuncu. Hava Toplarının hepsini alıyor nerdeyse ama Eren Galatasaray ın 1. Forveti olamaz. Erenin yerine forvette Podolskiyi tercih ederim.

0|0
    0|1
  • Başka forvet yok
    umutu göndermeye çalışıyorlar
    sinan gmüş ve podolski oynayacak forvette zaman zaman
    yani iş yapar
    Eren formda oldugu dönemde birçok avrupa kulubunun takibindeydi sakatlanmasaydı Türkiye ligine gelmezdi

0|0
    0|0
  • Daha kaliteli isimler tabiki olabilir ama zaten forvet yok tek hedefte lig zaten is illaki yapar bir ara bjk de resmi teklif yapmisti gomezden sonra o hafif kalirdi cenkte var zaten ama bizde forvet zaten yok :)

0|0
    0|0
  • sanmam.

0|0
    0|0
  • Forvet yok ki yedeğe alsınlar.

0|0
    0|0
  • Yerinde bir transfer. Yönetime tebrikler ama yeterli olduğunu takım için düşünmüyorum bir forvetin.1 forvete daha gerek var.

0|0
    0|0
  • Umutun yokluğunu kim olsa doldurur.

0|0
    0|0
  • Bence amokaçiyi geri getirsinler

0|0
    0|0
  • Fazla fazla doldurur.

0|0
    0|0
  • erenin şu an için derdi yok yakında olacak gibi duruyor

0|0
    0|0
  • İyi de Galatasaray'a çare değil. Rodallega bence çok daha iyi bir santrafor

0|0
    0|0
  • İyi transfer. Ben bir tane daha kaliteli santrfor transferinden yanayım. Ama Eren de ilk 11 de rahat oynar. Eskiden de böyle düşünüyordum ama Mehmet Demirkol'un Eren hakkındaki yorumlarından sonra iyice sindi içime.

0|0
    0|0
  • Kardeşim adebayor veya bony yani yine tank bir forvet ya da dzeko niesaaede hareketli gibide olurda sanırım da en uygunu nieasse

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bir Emenike olabilir mi? Ya da Robin van Persie?

0|0
    0|0
  • Eren Derdiyok kendi boşluğunu bile dolduramaz

0|0
    0|0
  • rodeiga alsınlar o çöp

0|0
    0|0
  • Umuttan iyidir

0|0
    0|0
    • Umuttan iyi olması yeterli olduğu anlama gelmez