Bu surecte ne yapmaliyim sizce?

97 kiloyum :( spora basliycam yarin ve yuzmeye gidicem sizce ben bu surecte ne yapaim zayiflarsam ask ve arkadas hayatim olurmu cu ku arkadasim bile yok. Ask desen umudum hic yok sizce ne yapaim zayiflarsam babam beni ise koycak:) cevrem genislermi zaten taniniyorum ama samimi oldugum yok. Bende artik biraz ortamlarda popiler olmak istiyorum

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Valla yüzmeyi 40 dk boyunca her gidiş gelişte 1 dk dinlen bu şekil de kendine set halinde yaparsan ve en az kilona göre günlük zorla da olsa 4 litre üzeri su içersen 5 6 ayda rahat 40 kilo verirsin daha fazla da verebilirsin yemekten kesemiyosan su iç 2 3 dilim ekmek bir bardak suya eşit bu şekilde kendini konuşlandırılmalısın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ortamlarda popiler olucam diye zayıflamaya çalışırsan duygusal anlamda çökersin. Kendin için zayıfla. 97 baya yüksek bir rakam. Çatlaklar ve sarkmalar olur zayıflarsan baya. Şanslısın ki ne kadar kiloluysan o kadar hızlı zayıflarsın. Diyet yap. Yemiyerek zayıflanmaz diyorlar en nefret ettiğim şeydir. Yemeyerek zayıflanıyor. Bol su iç. Ekmekten ve unlu mamüllerden uzak dur. Salata agırlıklı beslen. Sadece yaşamak için ye. Spor olarak 80'e düştüğün zaman 40 şınav-40 mekik. Ondan öncede en az 40dk youtubeden aerobik bakıp yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Az ve yağsız beslen. Salata ağırlıklı. Sabah akşam ılık sütte kinoya tozunu iç yemekten yarım saat önce. Ekmek yeme demeyi gerek görmüyorum.

0|0
    0|0
  • Populer olmayi bosver de, sosyal aktiviteler senin sosyalligini yeni insanlar tanımanı sağlar. Arkadas edinirsin, sevgilide bulabilme ihtkmalin var tabiki

0|0
    0|0
  • Ben kilolu değilim. Zayıfım tipimde yerinde ama 1 tane arkadaşım yok. O iş kilo meselesi değil. Lakin zayıflarsan tabi yaparsın. Biraz da kafa yapına bağlı. Ama azmini kaybetme.

0|0
    0|0
  • Hamurisi ve tatlıyı bırak salata tukrt

0|0
    0|0
  • Cok cok sıkı bir 6 ay geçirmezsen sıkıntı buyuk

0|0
    0|0
  • Popi olayim derken anne olmada

0|0
    1|0
  • arkadaşım içinde bekleyen ne çılgınlıklar vardır şu an kimbilir :) yılların patlaması geliyor sanki. şahit olmak isterim. saygılar :)

0|0
    0|0
  • Popiler olmak çok önemli değil. Önceliğin sağlığın olması gerek.

0|0
    0|0
  • hayatta her şey olur

1|0
    0|0
  • Kilon azaldıkca arkadaşlarının sayısı ters orantılı olacak bundan emin ol

0|0
    0|0
  • yoğurt diyetıne de başla aşk da olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kilo verirsen bütün hayatın değişir her şey istediğin gibi olur. Azmet ve başar kızım hadi bakalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...