Gözünüzün önünde bir adam...

adam karısını ve küçük çocuğunu dövse ne yaparsınız. tepkiniz ne olur.?

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek hanımını döverse , kıyamette onun davacısı ben olurum..[Hz Muhammed (s.a.v)]

3|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 14

• çocuğu kurtarabiliyorsam kurtarırım.kadın içinde polis çağırırdım tabi yardımsever vatandaşlar çıksa işimiz daha kolay olurdu da şiimdi öldürseler kimse el uzatmıyor.

0|0
    0|0
  • bagirirdim herkez duysun ve korksun diye bir yandan ya da polisi arardim baktim hic olmuyor bende adama girisirdim

0|1
    0|1
  • deli olurum heralde..

bende ona daalarım kesn.. dayak yiyeceğimi bilsem bile..

0|1
    0|1
  • bunu devamlı yapıyorsa polisi arardım

0|1
    0|1
  • ben 2005 te yardım etmiştim polis çağırmıştım adam bir da bana çıkışmıştı küçücük boyumla komşuların yapamadığını yapmıştım, bence kesinlikle müdahale edilmeli sonra vicdan çekmek var

0|1
    0|0
  • hic bisey yapamiyorsam kufur eder sonra ordan hizla kacarim :D bayan oldugum icin kaciyorum yoksa bende onu doverdim :D

0|0
    0|0
  • Karısını ve küçük çocuğunu dövüyorsa kafayı yemiş demektir. Polisi ararım.

0|1
    0|2
  • müdahale ederim laftan anlamıyorsa direk polisi cagırırm kadın cinayetleri malum komşudan gürültü duyup polisi aramıslıgım bile var

0|0
    0|1
  • HEMEN GİRERİM ARAYA fena kavga ederim lise yıllrndan kalma bir hanmagalık var halaaa :D

0|0
    0|1
  • Elime kesici bir alet alırdım; (yaklaşırdım)

-Pardon bu anahtar sizin mi ? ( Avucumun içini gösterecekmiş gibi yapıp en çok yaklaştığım anda kalıcı yara bırakacak bir darbe vurup çocuk ve kadınları istedikleri bir yere götürürdüm.

0|0
    0|1
  • valla ben araya giremem polis çağırırım

0|0
    0|0
  • karısını değil de o çocuğu dövdürtmem.

0|0
    0|1
  • en kötü ihtimal hiçbirşey yapamazsam polise haber veririm fotoğraflarını çekip

0|0
    0|1
  • adamı iyi bir döverim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• başta ayırmaya çalışırım, muhtemelen sen ne karışıyorsun der, alttan alırım, çok ileri gidip sövecek işte o an yapıştırırım, sonra karakolluk olacağız ve karısı benim kocam döver de sever de sen ne karışıyorsun diyecek. orada kadına da bir tane yapıştırırım, sonra yine kocasını döverim, sonra kodese tıkarlar beni. ve bu sonucu bilmeme rağmen yinede gidip bunları yaparım.

3|0
    0|0
  • Allah ne verdiyse artık :)

1|1
    0|1
  • tutmaya çalışırım baktım sanane aile işine karışma diyo bişey diyemem. sonuçta karısı da sanane diyebilir. bu memlekette ayırmaya çalışırsın kadın sanane kocamla arama girme der suçlu sen olursun :D

0|0
    0|0
  • Düşmüşe vuruyorsa bundada ısrarcıysa uyarırım dinlemezse döverim.

1|0
    0|0
  • oldu bı kezz abimle adamı çektik kenara gucun yetiyorsa hadi bizide döv dedik ama adam sizden özür dilerim dedi biz git onlardan özür dile dedik konu kapandı

1|0
    0|1
  • Direk uçan tekme.

1|0
    0|1
  • dövebileceksem döverim olmadı polise haber veririmki poliste bişey yapmıyor en iiysi kendim dövüyüm

1|0
    0|1
  • Konuyu bilmeden aile içi olaylara karışmam, eğer konuyu biliyorsam ve adam haksızsa yine karışmam canımı sokakta mı buldum mk.

0|0
    2|0
  • tepkim bende o adamı döverim kardeşim ya

0|0
    0|0
  • büyük çocuğunu dövmüyor mu?

0|0
    1|0
  • Bakmam bile. Bana ne sanki.

0|0
    1|1
  • adamla konusmam bıle direk anasını s.kerim orda

1|0
    0|1
  • adama sataşırdım beni de dövecegini sanmıyorum.

1|0
    0|1
  • Öyle polismiş falan filan neyine uğraşacam la direk girerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...