Kadıköyden şampiyon çıktık şampiyon geldik daha ne olsun bire

fenerbahçenin kazanmasıyla galatasarayın kaybedeceği hiç bir şey olmadı fifi bir maçtı sizcede galatasaray i·çi·n deği·şen fark eden bi·rşey var mi?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Değişen birşey var Aziz ve Aykutu bu galibiytele Fenerde kalmaya garantilerdiler bu durumda seneye yine açık ara Şampiyonuz gerçi her türlü Şampiyonuzda Aziz ve Aykut olunca işimiz dahada kolaylaşıyor

4|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• değişen var tabi derbi maçı bu sonuçta kazanmamız gerekirdi ama kötü oynadık. yinede canları sağolsun en azından volkan ve emre gibi şerefsizlik yapmadı oyuncularımız.

3|2
    0|0
  • derbiler önemlidir her zaman

0|0
    0|1
  • Cüneyt Çakır'ın fb'nin 2 faullük golünü vermesinden sonra mücadele etmenin manası yoktu.Hakem her sekil bu macı fb'ye kazandıracaktı.

Netice olarak maçlar gelip-gecer,Şampiyonluklar Kalır,ne olursa olsun Mayıs bize hep feneri hatırlatır:)

2|2
    0|0
  • benim için değişen birşey var bu sene ilk defa maç izlemeye gittim hem de kızılaya apaçilerin arasına lan yenil tamam sorun değil ama insan bir mücadele eder tamemen salmışlar şamp olduk diye. fener maçı istedi ve haketti elinden geleni yaptı adamlar hakkını verelim. biz birşey kaybetmedik ama maçı salmaları hiç hoş değildi okadar taraftar izliyor.

1|0
    0|0
  • gireriz çıkarız gene şampiyonuz :)

4|0
    1|0
  • ne gereği var kuzum Şampiyonuz garibanlar sevinsinler

3|1
    2|0
  • 14yıla +1 yıl daha kaybetti

0|0
    0|0
  • Maçtan önce '' Elimizden geleni yapacağız '' diyen ebemdi demi?

2|2
    3|2
    • PUAN FARKI 7 HAH HAAAAA HAAAAAA

• ŞAMPİYONUZ BİZ VE PUAN FARKIMIZ 7 AZ UZMU 19. ŞAMPİYONLUĞUMUZ LİGDE EN ÇOK ŞAMPİYON TAKIMIZ YETMEZ Mİ

• Lan maden şampiyosunuz. Madem 7 puan fark var. Niye maçtan önce artist artist konuşuyorsunuz o zaman? Ya yencez demiyceksiniz ya da yenilince sevinmeyeceksiniz.

• şampiyonluk dediğin nedirki zaten her sezon 3 büyüklerden biri alıyor önemli olan 14 yıldır yıkılamayan kadıköydür. ayrıca hakem kuyta yapılan faulde penaltımızı vermedi alacağı olsun

0|1
    2|3
  • afferin seni takdir ettim.ama o sondaki bire ne lan

2|0
    0|0
  • Geçen sene beraberliğe bu sene yenilgiye sevindiniz, seneye ne olacak acep..

2|1
    4|2
    • zeka seviyen bukadarmış biz o maçlar sonunda şampiyon olduk şampiyon şampiyon şampiyooooooonluk kutluyoruz biz

• Gercekten mi ?

Vaybe bilmiodum sağ ol

• 14 yıldır ordam maç alamıyorsun kızım

2|0
    3|2
  • Yok Eğlenceli Oldu.

1|0
    0|0
  • hahahah zikerttik onları + 5 sana :))

1|0
    1|1
  • tamam

0|0
    1|0
  • onun için 3 forvetle çıktınız zaten hahaha

0|0
    3|3
  • Volkan - emre kişiliğini bir kez daha ortaya koydu

3|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her sene ezeli rakibi Galatasaray'ın şampiyonluğunu izlemek için stadı dolduran ve kendi evinde izlemek için onca paran veren topluluğa fenevbahçe denir :))

Doğruya doğru kim yenerse yensin en heyecanlı derbi GS - Fener derbisi.Keşke diğer takımların maçları da böyle heyecanlı ve çekişmeli olsa.

2|2
    2|1
  • 13 sene var napcaz o 13 seneyi :D

2|0
    0|0
  • Derbi benim için çok önemliydi ama olmadı Canı Sağolsun Cimbomun..

Teşekkürler Galatasaray'ım.. <3

0|0
    0|0
  • fenere yenilmeden şampiyon olamıyoruz totem yaptık <<3

0|0
    0|0
  • Onların ki bahtsızlık artık şekerim...Volkanıma yazıkk ! :/

0|0
    1|2
Yükleniyor...