Servis mi tamirci mi?

arabanızı servise mi emanet edersiniz yoksa neyi fesi belli olmayan tamirciye mi? bana göre aracınız arıza çıkartmanızı istemiyorsanız servise, yan sanayi parça çaktırıp çok kısa sürede aracınızın arıza yapmasını istiyrsanız tamirciye...

• SERVİS
    50% (23)47% (22)48% (45)Oy Ver
  • Tamirci
    9% (4)11% (5)10% (9)Oy Ver
  • Param oldu mu servise param yanımda yoksa tanıdık tamirciye
    24% (11)17% (8)20% (19)Oy Ver
  • Servisede giderim tamirciye de...
    17% (8)25% (12)22% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|32

En İyi Erkek Görüşü

• tamirciler ölmesin:/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• arabam da yok zaten; gideyim ben.

0|0
    0|0
  • servis

0|0
    0|0
  • bakkal mı süper market mi gibi. abim tamirciydi eskiden. o yüzden yaşasın küçük esnaf !

iyi tamirci arabadan fazla parça çıkarandır derdi. :)

0|0
    0|0
  • tabiki servise

sanyide sözlü ve görsel tacizcilerden kurtulmak için servis

0|0
    0|0
  • : S : SERVİSERVİS

0|0
    0|0
  • olmuşken iyi olsun güvenilir olsun servis olsun

0|0
    0|0
  • Param oldu mu servise param yanımda yoksa tanıdık tamirciye.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Servise Gönderirim Tamirci Ne Anlar :)

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Yan sanayi parça bok atmadan önce ne olduğunu bilmenizi tavsiye ederim.

Sizin orjinal parçaya saçacak çok paranız olabilir ama insanları yanlış yönlendirmeyin. Zaten az para kazanan insanları gereksiz yere yüksek para ödemeye teşvik etmeyin.

0|2
    0|0
  • servisler de bazen işin cılkını çıkarıyor. 30.000 bakımı için benden 400TL istediler. aynı bakımı oto tamircisine 90TL ye yaptırdım. takılan parçalar da üzerindekiler ile aynı marka.

0|0
    0|0
  • tamirci işaretledim ama servisede giderim az çok anladığım için genelde tamirciye gidiyorum ve onların dediğini değil benim dediğimi yaptırıyorum misal geçenlerde enjektör arızalandı servis 5 enjektöründe değişmesi gerektiğini aksi halde düzelmeyeceğini fiyatının ise 7500 tl olduğunu söyledi tamirciye götürdümki sıradan insanlar değil 350 tl yaptırdım basit bir pul kırılmış

0|0
    0|0
  • parça değişimi olacaksa eğer kendiniz orjinal parça alarak işçilik daha ekonomik olacağı için (işin mahiyetine göre bazen aradaki fark %500-600 kadar olabiliyor) tamircidende yaptırtabilirsiniz ancak yetkili serviste yaptırırsanız işiçilik garantiside verilmektedir,

0|0
    0|0
  • Yaşı genç araba ise servis, eski ise tamirci.

0|0
    0|0
  • İyi bir tanıdığın sanayici dostun yoksa servisten şaşmayacaksın..

Arabadan arabaya olan fark da önemlidir burada..Sıfır ve sıfıra yakın otomobillerin dizaynı hakkında sanayicilerin tam anlamıyla yeterli bilgisi yoktur..Servisdekiler kadar yoktur en azından..

0|0
    0|0
  • yan sanayi parça taktırmam. kesin bir köylüm ya da saglam bir tamıratcım her zaman olur. tamiratı işaretliyorum burada. aracımı ilk aldıgım zaman servise sokucam dedım aradımda. 500 TL dedi ya zaten götürmeyecektımde bir soram dedim. bizim köylü bir uzaktan akraba vardı bmw üzerine calısıyor gayette titiz çalışır. 300 e soktum servise üstüne üstelik arabanın triger kayışını bile değiştirmiş .. allah razı olsun. sanayıden vazgecmem yani :)

0|0
    0|0
  • servise tabikide elalemin adamına güven olurmu heleki çoğu kayserili bozuk parçayı takar filan hiç uğraşamam

0|0
    0|0
  • Benim hiç Arabam olmadı abi :(

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • servislik iş var, bir de başka işler var, kaza yaptım servise 900 TL verdim, aynı kazayı yaptım, sanayi de 350 TL verdim,

0|0
    0|0
  • nerdeee o eski ustalar

0|0
    0|0
  • Ben Makina Mühendisliği okuyorum ve hocamın birebir sözüdür : " Bozulmayan parça üretmeyin aç kalırsınız " :D

0|1
    0|0
  • A: SERVİS

0|0
    0|0
  • sanayide tanıdık var.hep oraya götürüyorum ben arabayı :D

0|0
    0|0
  • tabiki de özel servis komşum olur kendisi

0|0
    0|0
  • Garantim dolana kadar servise götürdüm. Şimdide tamircilik bir iş olmadı ama olursada sanayiye götürürüm.

0|0
    0|0
  • benim aracım klasik olduğu için çok özel bir tamircimiz var ona götürürm

0|0
    0|0
  • tamircim var benim hemde çocukluk arkadasım

0|0
    0|0
  • Sevisten başkasına aracımı elletmem. Kaputunu bile açtırmam.

0|0
    0|0
  • Servise giderim.

0|0
    0|0
  • boya icin tamirci diger hersey icin servis

0|0
    0|0
  • çok mecbur kalmadıkça servise gitmem

0|0
    0|0
  • Servisin böyle şeyler yapmadığı ne malum? Tanıdık bir tamirciyse kesin tamirciye götürürüm...

0|0
    0|0
  • servise yollardım ben

0|0
    0|0
  • garantiliyse servise

geri kalan herşey için mastercard

pardon sanayi :D

0|0
    0|0
  • X6'mı servise, kartal slx 'imi sanayiye...

0|0
    0|1
  • tamirciye giderim ama çok güvendiğim biri olursa.3 senedir bir tamircim var o tamirciye götürmeden önce araba çok bozuluodu 3 kere reno servise götürdüm bişey yapamadılar.Yine aynı enson kadosanda bir tamirci var ona götürdüm en sonra 3 yıl önce götürdüm işte ondan sonra hiç bir sorun olmadı arabamda :D

0|0
    0|0

0|1
    0|0
  • servise gidecek araç var,tamirciye gidecek araç var.. çok basit 2 örnek vermek istiyorum

woswagen 1303 servise gitmez onun tamircisine götürmen gerek...ama bir woswagen golf servise gitmek ister...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...