Hangi derbiler daha zevkli ?

Ben Fenerbahçe'li olarak Fenerbahçe-beşiktaş derbilerini daha keyifli,zevkli ve çekişmeli buluyorum.. en azından eboue burak sabri gibi çirkeflik yapanlar çıkmıyo!

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• galatasayla yapılan maçlar derbi havasından çıktı 14 senedir elleri boş dönüyorlar. iki ezeli rakibimiz vardı bundan sonra bizim ezeli rakibimiz sadece beşiktaş.

2|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 13

• Beşiktaşla Feneri toplasan 1 Galatasaray etmez zaten ayrıca Çirkeflikten bahsediyorsun kendi takımındaki Emre´den Volkan´dan bahsetseydinde ne kadar İnsanlıktan anladığını görseydik

0|2
    2|1
    • oha 15 sene mi oldu ? .s.s.s.s

• Biz bu galibiytleri Şampiyon olmak için almıyormuyuz?Ben Şampşyon olamadıktan sonra galip gelmişim ne yazar?Büyük takımlar aldıkları kupalarla küçük takımlar büyük takımları yenmekle övünür

• Çirkefliğin daniskasını fenerliler yaptı tribündekilerde dahil.Galatasaraydaki siyahi futbolculara muz gösteren hakaret eden ırkçı taraftar olayını ilk fenerde gördüm.Maçtada 1. yarı emre 2. yarıda volkan yaptıklarıyla maçı katlettiler kim ne derse desin gerçek ortada maçın özetini izleyenler bilemezler.Derbi Maç konusundada Türkiyedeki hiç bir derbi müsabakasını güzel bulmuyorum ne GS-BJK ne FB-BJK hepsindede maçın dışında kavga gürültü başka birşey yok.

0|2
    2|0
  • Beşiktaş-Fenerbahçe derbilerinden çekişmelisi yok

2|0
    0|1
  • 5 puan verdim :)

2|0
    0|0
  • eskiden daha iyiydi deplasman seyircisi oldumu çarşıyla bizimkiler başlıyodu süper oluyodu :D

1|0
    0|0
  • allah aşkına çirkefin büyüğü sizde ya.maçta emre bir pozisyonda bildiğin sahanın öbür tarafında.hakem pozisyonun dibinde.emre ordan koşup geldi itiraz etti ya.yuh artık dedim

0|0
    2|0
  • sen hangi maçları izliyosun kardeşim bu akşamki maçı izledin mi sen. volkanın emrenin yaptıklarını gördün mü? biraz futbol bilgisi aşıla kendine sonra gel..

0|1
    3|0
  • Celtic - Rangers. En keyifli derbilerden biri.

1|0
    0|0
  • Emre,Volkan melek melek !

0|1
    1|0
  • Pis fenerli :) Derbi değilde Premier lig hepsi iyi

0|1
    0|0
  • hiçbir derbiden zevk almam hep öfke, sinir, kavga

0|0
    0|0
  • kadıköy hatırası 2 sampiyonluk kaldığı yerden

0|2
    2|0
  • Aynen Katılıyorum sana Ama Galatasaray-Real Madird derbileri hiçbirşeye değilşilmez

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bndende 5 ...

sonuna kadar haklısın özellıkkle sabriii :(( :))

3|1
    1|1
  • Ah bu cincon ve kıskançlıkları :D

0|2
    1|0
  • içinde beşiktaşın olduğu bütün maçlar güzel :)

2|1
    0|0
  • Ooo Eboue, Burak, Sabri gibi çirkeflik yapanlar çıkmıyormuşşşş!

Sizde ki Volkan, Emre ve Caner'e ne desek ki? Çirkef kelimesi bile yetmiyor onların yanında!

0|0
    2|1
  • Fenev bugün ölü galatasarayı yendi :) galatasaray tiye almadı nede olsa şampiyonuz 2. bjk mi olur fb mi olur bize ne dedi. galatasaray gerçek ruhu ile oynamadı ki sevinsinler diye. kısaca fb gs derbileri hoşuma gidiyor.

0|1
    3|2
  • sonuç hep kavga, eleştri :)

hepside aynı işte :)

0|0
    0|0
  • Sabrime laf atma :/ Gs-Fb. Canere bak.

1|0
    0|0
  • Yataktakiler. N'oluyo bana?!

0|0
    0|0
Yükleniyor...