Direkt kasa mı yoğunlaşsam zayıflasam mı?

Merhaba daha açık anlatmak gerekirse 167 civarı boyum var 56 kiloyum Zaman'ında 20 kg verdim ama sporsuz verdiğim için pek fit durmuyorum. Benim amacım vücut geliştirmek öyle çok şişmek değil tabiki fit durmak kas çizgilerinin belirginleşmesi. Vücut yap oranımı biraz daha mı düşürüp başlayayım yoksa direkt kasa mı yoğunlaşayım. Hem kas hem kardio gibi düşünüyorum bir yandan, gittiğim spor salonunda grup dersleri var yoga pilates gfx gibi onlara gidersem yani hem kardio hem kas yaparsam bu vücut işi çok uzar gibi düşünüyorum biraz da sabırsızım. Tabi 2 3 ay kimin kas yaptığı görülmüş bayanların 6 7 aydan fazla sürüyor ama daha uzasın istemiyorum. Ne yapmalıyım?🙏🏻

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kasa yoğunlaş evet

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaa nasil verdin 20 kiloyu? Ben cok kiloluyum zayiflamam gerek lutfen yardim ett

0|0
    0|0
    • www.kizlarsoruyor.com/.../a67299-saglikli-zayiflamaya-motive-olun Bence yazmıştım ama Bencede Nasıl beslendiğini yazmadım çünkü herkesin bildiği gibi düzenli beslendim 3 ara 3 aana yemek olarak. Başka farklı birşey yapmadım. Bizlerin beyni kilolu eğer beynini başta zayıflatırsan zaten kilo vereceksin

• KahvAltı normal yumurta peynir bir dilim ekmek ara öğünlerim kuru meyve - meyve ana öğünler biri protein içeren biri sebze. Fakat artık vücut geliştirmeye başladığım için protein ağırlıklı besleniyorum

• Ekmek olayın nasildi?

Erkekler Ne Diyor 2

• Kasa yogunlas

1|0
    0|0
  • Yağ oranın %20-23 arasında çok güzel duruyor kadınlarda kardiyo yapmana gerek yok yani kardiyodan kastım yarim saat koşular fazla kardiyo kas kaybına neden olur iyi beslenmen lazım kilo başına 2gr protein olarak hesaplarsak 110 gr protein alman lazım kas kaybetmemek için burdakilerin fikrini aldıktan sonra kendinde detaylıca kendin araştır derim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...