Fenerbahçe 2.liği garantilemek için oynadı neredeyse bjkye kaptıracaktı

şahsen galatasaray maçı tiye almadı bence eğer öyle olmasa 3 forvetle maça çıkmazdı sizler ne düşünüyorsunuz

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Maçın Özeti:Galatasaray Şampiyonluğu Fenerbahçe 2.liği kutladı

3|2
    1|2

Erkekler Ne Diyor 20

• geçmiş olsun

0|0
    0|1
  • ikinciliğe sevinmek onlarında hakkı.kapansın artık bu konu.

0|1
    0|0
  • yok renkdaşım öyle değil. Galatasaray çok kötü oynadı. fenerbahçeli oyuncular çok adilik yaptı. bu maç iki takımın da hakkı değildi. volkan ve emre gibi şerefsizler olduğu sürece derbileri ağzımızın tadıyla izleyemeyiz. ama diyorum ya bizde çok kötü oynadık.

0|2
    0|0
  • sneijder tribündeydi zaten :D Meksikalı taraftar havasında maçı izliyordu :D dany kulübedeydi. bizimkiler sahada önümüzdeki sezon için farklı hareketler denediler :D melo bize kırgındı bonservisi alınmadığından pek oynamak istemedi. burak her zamanki sakarlıklarına devam etti :D Selçuk zaten çalımman :D bir de hakem rezaleti eklenince sonuç böyle oldu :D fazla yorulmasaydık yeriydi ama madem sahaya çıkmış bizimkiler azda olsa ter atalım dediler işte :D ...

0|1
    0|1
  • feneri tebrik ediyorum.. oynadılar, aldılar maçı.. bir kaç hakem hatası olsa da hak ettiler genelinde.. bizimkilerin de canı sağolsun..

0|1
    0|0
  • niye tiye alan takımlar 5 forvetlemi çıkıyo :D gs her maçı tiye almıyo ozaman hep çift forvet çıkıyoyaa

0|0
    0|0
  • Galatasaray fenere fark atmak için üç forvetle çıktı. Aykut kocamanın yine defansif oynatacağını düşündü Fatih terim. Eğer tiye almasaydı bu kadar gerilimli geçmezdi.

0|0
    0|0
  • öyle oynadı.güzelde oynadı.Ben gsliyim bizim takım kendini hiç zorlamadı.Çok rahat oynadılar.Fener haklı bir galibeyet aldıı

0|0
    0|0
  • kısaca prestijsiz galatasaray.

0|0
    0|0
  • Didier Drogba: Kadıköy’de Fenerbahçe'yi yeneceğiz.. *.*

Sabri Sarıoğlu: Sen yenisin galiba..

1|2
    2|2
  • maçtan önce asıcaz kesicez 5 atıcaz diyodunuz yenilince olsun şampiyon geldik şampiyon gidiyoruz :D

0|2
    0|2
  • hashashhas nerdeyse kaptıracakmışız bak bak bak ashashhashahs :DD hahaha :D

0|0
    0|0
  • İlginç :) ( Erkekler Kadar Kızlarda Saçma Konular Açabiliyor. )

1|1
    0|0
  • Siz ne için oynadınız peki?

0|1
    0|0
  • yazık sevinsi n garibanlar kaç maçtır yeniliyorlar :D

0|1
    0|0
  • Maç öncesinde çıkıp '' Elimizden geleni yapacağız '' Diyende ebemdi demi?

0|1
    0|1
    • baros15 cevabını okuda kapak olsun

• Evet evet haklısınız. Siz yendiniz bizi. Dünyanın en büyüğüsünüz. Tüm takımlar karma yapsa yine sizi yenemez.

• katılıyorum sana fenerliyim webo adamım. sen de gözdemsin :)

0|0
    0|0
  • 1999 dan beri yenemedik hani bir umut yeneriz diye 3 forvetle cıkıldı.

sonuc : yenemedi.

0|0
    1|2
  • sen öyle san

0|0
    0|0
  • 3 değil 10 forvetlede çıksanız size kadıköy galibiyeti yooooooooook:))))))))))))))

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Kaç senedir Fenerbahçenin sahasında yenemedikleri için tiye alması gerekiyordu ki rezillik sona ersin..

1|0
    1|0
  • maçın özeti: Galatasaray bir terörist edasıyla yine can aldı!

burak yıldırım adlı bir arkadaşımızı metrobüste bıçaklayıp öldürdüler!

0|1
    0|1
    • Nasıl olsa döveriz, parçalarız diye 1 kişiye 7 kişi dalanlar terörist değil, bıçaklayan terörist dimi? Geçin siz onları...

• Üzülmeyin diyorum sadece :D

0|1
    2|1
    • biz kupa alacaz kendinzi kandırmayın asıl üzülen febe

• bu vatandaş febeli anlamaz onların tek derdi gs kadıköyde yenmek küçük takım olmak nasıl bir duygu tuzakcım

• şu cevapları ben uyumadan önce verecektiniz

ne biçim büyük takım ama anlı şanlı bir kupa bile alamıyosunuz

hep yenilerek alıyosun salatasaraylılar sizi :D

• 3 forvetle çıktık güya ama ben ortada forvet falan göremedim nedense. Ciddiye almadığımız o kadar belliydi ki. Zaten hakemde taraflıydı kendi kendilerine sevinip sevinip oturdular. Biz yine Kadıköy'de şampiyonluk sevincimizi yaşadık ya o yeter! :)

0|0
    0|1
  • oldu bitti gitti :)

0|0
    1|0
  • 0|0
    2|1
  • kedi köpek gibi birbirlerini yediler işte her zaman ki gibi muhahahaha :D Beşiktaşım Oleeeeeeeeyyy

0|1
    0|0
Yükleniyor...