Beşiktaş mı en şerefli takım ?

arkadaşlar benim görüşüme göre her takım az çok şike yapmıştır. beşiktaşın hiç adını duymadım yaptı mı ?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Allah herkese Trabzon'dan şampiyon dönerken aynı uçakta TS'liler var diye şampiyonluk kutlatmayan Süleyman Seba ahlakı versin..

5|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• şike yapsaydılar diğer takımlarla arasındaki şampiyonluk farkı az olurdu. :)

1|3
    0|0
  • Beşiktaş şikeci olaydı 15 yıldan fazla bir zamanda 2 şampiyonluğu olmazdı Beşiktaşım Oleeeeee

1|2
    0|0
  • Şike yapmayan takım yoktur, Önemli olan o yaptığın şeyi gizli tutabilmektir..

1|1
    0|1
  • türkiyede her takım şike yapmıştır bence ama fenerbahçe ve galatasaraya göre beşiktaş melek melek heleki gs aman allahım tarihi şikelerle anılan bir takım...

0|2
    0|1
  • Yaptımı yapmadı mı bilmiyorum ama yaptıysada güzel saklıyor :)

0|0
    0|0
    • ben de hiç duymadım bjknin şike yaptığını. ama yapmıştır ya hepsi yapmıştır:D

• her takımın şike yaptığı dönemler var başkana göre değişiyor.

1|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşın yeri her zaman ayrıdır ve evet en şerefli takım sosyal mesajlarıyla ve sağ duyularıyla beşiktaş onurlu bir takım

0|3
    0|1
  • Ben Beşiktaşin bariz bir şeyini hatirlamiyorum ama galatasaray ile fenerin çok var.

0|2
    0|1
  • saldır beşiiiikktaşıım hoooleeey

0|0
    0|0
  • Şike davasından içeri giren Tayfur Havutçu Çorum Belediyesporun teknik direktörü müydü?

0|2
    0|1
    • valla ben bilmiyorum :/ olayları ayrıntılı yazar mısınız? bir bjkli arkadaş şike yapmadık falan dedi de

• Olayları hiç birimiz bilmiyoruz malesef. Bu ülkede adalet adil bir şekilde dağılmadığı sürece de öğrenemeyeceğiz...

• ben söylim ibb ile türkiye kupasinda karşilaştik 2 sene önce daha beşiktaş ile ibbnin finale kaldiği bile belli değildi yöneticimiz serdal adali ibbli futbolcu ibrahim akina transfer teklifi yapti ikiside at yarişina merakliydi serdal adali transfer karşiliği atlarindan birini ibrahim akina verdi bunu o maçta ibrahimin kötü oynamasi için verildiği iddia edildi ve ibrahim o maçta bir golün başlangicinda pa sahibiydi birde gol atti böyle işte.

• Şike yapmayan takım yokkk.

0|1
    0|0
    • beşiktaşlılar hangi maçta şike yaptı bilginz var mı

• en şerefli takım galatasaray. bjk fb de şikecidir demirören o yüzden federesyon başkanı

0|3
    0|1
    • bjk hangi maçta şike yaptı ?

gs de şike yapmış eskiden

• malatyalilara para veren kulüp mü en şerefli güldürme beni :)

• tayfuru niye içeri aldılar ozaman ? çok karışık işler bunlar bilemem

0|0
    0|1
  • Halkın takımı Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Milyon euroların döndüğü yerde hiç bir takım temiz kalamaz birbirimizi kandırmayalım.Hepsinin irili ufaklı yediği naneler vardır.En kötü hatır şikesi yapar yine yapar

0|0
    0|0
    • haklısınız ben de öyle düşünüyorum :D

• yapmadı tabiki çarşı şikeye karşı tabikide

0|0
    0|0
  • şike gs 8 ankaragücü 0

0|2
    0|2
  • Zor zamanlar geçirsekde en şerefli takımlardan biriyiz.

0|1
    0|0
  • açık bulamadınmı gizli

0|0
    0|0
  • annene sorsana

3|3
    0|2
  • duymadıysan duy kardeş link

Büyük üstad Süleyman Seba sonrası bjk de pisliğe battı :(

2 yıl önceki türküye kupası finali,ibrahim akın konusunu saymıyorum bile

1|1
    3|2
    • Linkle ilgili bir şey söyleyemicem ama ibrahim akin olayinda kesinlikle şike yoktur.

• doğru olabilir bir şey diyemem anlaminda söyledim illa söylememi istiyorsan biz 100.yilda Türkiye liginin çok üstünde bir futbol oynuyorduk 100.yilda şikeyle şampiyon olduğumuza inanmiyorum. Süleyman Başkan gittikten sonra kiymeti anlaşildi zaten yapacak bir şey yok ama şunu net bir şekilde söyleyebileirm şike konusunda en temiz kulüp Beşiktaştir.

• o konuda hemfikirim senle kardeş ama Süleyman başkan bırakana kadar...

• Beiktaş ayak kulubü ondan duymamıştırsın :))

0|1
    0|1
  • 2009 / 2010 sezonunda son maçı bursaya sattı. (Şerefli takım)

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• O kadar borçla yaptılarsa helal olsun :D

1|1
    0|1
  • hepside yapmıştır bence..

duyulur ya da duyulmaz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...