GS IN FUTBOLUNU BEĞENEN KAÇ GALATASARYLI VAR?

ben galatasaraylıyım.şimdi eğri oturup doğru konuşalım.5-6 seneden beri galatasarayda kaliteli bir futbol seyredemedim ben..avrupada kıçını yırt gel burda sahada sanki filim çekiyorlarmış gibi rol yapıp hakemi kandırarak maç almaya çalış..yok öyle şey..BEN KALİTELİ FUTBOLLA ÖVÜLMEK,ÖVMEK,SEYRETMEK İSTİYORUM.TEK İSTEĞİM BU.2 Cİ GOL TAMAM HAKEM HATASI ANCAK GS BÖYLE YAPARSA ADAMLARDA BÖYLE YAPAR..HERŞEY KARŞILIKLI..

BURAKI ÖVE ÖVE BİTİREMEDİLER.adam başrol oyuncusu be.çinganeyi al kalenin önüne koy o bile gol atar.bütün herkes ona pas veriyor,ama kalite ve futbolculuk namına bir gıdım yetenek yok adamda.derbilerde emre belezoğlu ile sabri malını oynatmasınlar.adamlar oynamak için değil salakça hareketler yapıp kavga çıkarmak için oynuyorlar..

arkadaş hagi devrinden sonra kaliteli bir futbol seyredemedim ben galatasaraydan..avrupa maçlarını neden takip ediyoruz?çünki kalite var heyecan var adamlar seyrettiriyorlar kendilerini.bunları saddam gibi yapıcn yenildikçe basıcan sopayı kırbacı,bunlara böyle milyonlarca euro para verirsen adamların her heri kalkar.nasıl olsa paramı almışım yenilsem de şeyime yensemde şeyime diyor..bizde sap gibi strese giriyoz..helal olsun fenere,kutlarım adamları.onlar kadar rol yapmadılar.kazandılar.haa o kupada galatasayını bir tarafına girsin.feneri yenselerdide o kupayı almasaydık be..

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• real maderid maçını 10 da 1 ini oynasaydık 3-4 atardık rahat. top bile oynamadılarki zaten maçı izleyenler bilirler. objektif olarak yaklaşırsak olaya. 2. golde tamamen eboue nin salaklığı başka bir şey değil. topa vursa orada gol olmayacak. ama hakem fenevlilere haddinden fazla tolerans gösterdiğide bir gerçek...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yazının sadece başlığını okudum. Galatasaraylı'yım ve futbolumuzu da gayet beğeniyorum. Sadece bugünkü Fenerbahçe maçında ciddi ciddi iyi değildik onu kabul ediyorum. Şampiyonluğun verdiği rehabet vardı üstümüzde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sabri ne içmşti

0|0
    0|1
  • Valla maçtan sonra Selçuk İnan'ın gülmesinden belli maça o kadar da asılmadıklarının bu maç Şampiyonluk maçı olsaydı farklı olurdu böyle oynamazdık. Bence ne Fener güzel oynadı ne de biz ama maçı kazandılar. Eee sonuçta adamların ikincilikleri dahi belli değildi asıldılar :)

0|0
    0|1
  • Emre Belözoğlu çirkefliğin kitabını yazmş

0|0
    0|1
    • Bi pozisyonda bizim adam özür dilemeye gidiyor Emre gelip adamın özür dilemesini önleyip itiyor filan çirkefliğin piri...

• Galatsaray gerçekten çok kötüydü, Meireless ve Emre ikiside sakatlıktan yeni çıkan ortasaha oyuncularıydı.. Zorlanacağımızı düşünmüştüm.

Abi o değilde;

Webo'ya kim söylediyse artık Galatasaray’a gol atınca gerçek Fenerli olunduğunu.. Herif gerçek Fenerli olmaya doyamıyor..

0|0
    0|1
  • sabri bu oyuna girecek oyuncu değil sabriye volkanı attırma görevi verildi sabride görevini yaptı diye düşünüyorum katılırmısınız bilmem

0|1
    0|2
  • arkadaşlar beğenmiyorrrrrr

0|0
    0|0
  • Bu maçta puanım 10 üzerinden 1

0|0
    0|0
  • +5

insanın kendını bilmesi güzel birşey.

bir fenerbahceli olarak yaklasımını begendım.

bende kendı takımım ıcın aynı dertten muzdaripim.

0|0
    0|0
  • ben fenerbahçeliyim dediklerin harfi harfine dogru katılıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...