Karnım acıyor 😔😔?

İlk gün 30 yarım mekik çektim ve plank yaptım. İkinci gün de 60 tam mekik çektim ve yine plank yaptım. Bunları aralıksız yaptım, setler halinde değil. Dünden beri karın acısından ölüyorum. Eğilip kalkamıyorum ve gülemiyorum. Ne zaman geçer ki bu? 😔😔

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yaklaşık olarak 3 gün içinde geçer ve yeniden mekik çekebilirsiniz. bir daha yaşamamak için yüksek sayıda mekik çekmeden önce yavaşça birkaç kere mekik çekip biraz plank yapın. sonra biraz dinlenin o kaslarınızın hafif yanmaya başladığını hissedince. sonra asıl antrenmana geçin. ve nolursa olsun antrenman sonu yine başta uyguladığınız ısınma hareketlerini uygulamayı unutmayın. biraz yavaşça mekik biraz plank yapın. böylece kaslarınızı başta nasıl ısıttıysanız sonda da soğutmuş olursunuz ve ağrı olmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• sakın olaki bırakma sporu bu vücudunu şaşırttığını kaslarını çalıştırdığını gösterir yaklaşık 1 hafta çok fazla mekik çekmeden azaltarak spora devam et vücudunu fazla sıkma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ne zaman mı geçer benim şapşik aşkım o kadar uyarıyoruz dinlemiyorsun ki ;)

1|0
    0|0
  • Benimde karnım acıkıyor :(

1|0
    0|0
  • Su kaplumbağası kendını kucuk kardesıne dövdurseydın bu kadar canın yanmazdı masaj gbı gelırdı sana ne alıp veremedıgın vrdı vucudunla

0|0
    0|0
    • 43 kilo almam lazım

• 43 mü vaybe bn devamlı masaj için sırtımı 70-80 kiloluk kişilere çiğneten biriyim demekki sen zıplaya zıplaya dans etsen yıne kütletemezsin herqlde cok zayıf bea boy kaç ki

• Kas ağrısı normaldir kas gevşetici kullanabilirsin aile hekimine danış derim ama önce ne olur ne olmaz. ya da kendiliğinden 3 güne geçer.

0|0
    0|0
  • Yipratma karnini karin kasin olcakta nolcak karin kasi erkekte onemli bayanda onemli olan kalca ve gogus ☺️

0|0
    0|0
  • acırr

0|0
    0|0
  • ilaş filan kullanıp zehirleme kendini bir haftaya geçer spor hamlığı ağırdır ama bir haftaya bişeyin kalmaz

0|0
    0|0
  • Hamlık var ondan ağrı olması normal 3 günde geçer.

0|0
    0|0
  • 3 güne geçer hamlık seni

0|0
    0|0
  • bu akşamda tekrar yapar oradaki hamlığı atarsan yarın ağrısı olmaz

0|0
    0|0
  • masaj yapılması lazım

0|0
    0|0
  • Bir gün arayla yaparsan kaslar bir gün dinlenir diğer türlü sadece yıpratırsın kendini

0|0
    0|0
  • Daha başındasın dinlendir biraz

0|0
    0|0
  • Hamlıktan avisi gecene kadar yaa sonra devam et ilk herkese oyle oluyo

0|0
    0|0
  • gaz sıkısması olmustur osurunca gecer

0|0
    0|0
  • ısınmadan spor yapılmaz iyice ısın terden kavrul

0|0
    0|0
  • acı yoksa başarı da yok :)

0|0
    0|0
  • 3-4 güne kaslarını ısındırmadan yaptığın ve kaslarının spora alışık olmamasından bu ağrı oluyor

0|0
    0|0
  • Opum gecsn

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal, gecer

0|0
    0|0
  • Kasa cevirmek istedigin dokuya fazla yuklenmissin 3 4 gune kadar gecer😊😊

0|0
    0|0
Yükleniyor...