BİZ ŞİKE YAPMADIK #DemidikMİ?

Fenerbahçe'nin yeni ürününü nasıl buldunuz? Twitter'da tt oldu 2. sırada BİZ ŞİKE YAPMADIK #DemidikMİ?

Güncellemeler:
Tişörtler yaklaşık 30 dk önce tamamen tükendi :)

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• hala şike var diyen Vatan Haini Feto'cudur aksi iddaa edilemez.

T-shirt ler güzel ve anlaamlı olmuş satışa çıksada alsak

Fiyat politakısıda güzel olmuş herkes giysin diye 20 TL tebrik etmek lazım

0|1
    0|2

En İyi Erkek Görüşü

• sarı lacivert bir duvara tosladılar onlar :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok beğendim :) tişörtün üzerindeki tarih neyi ifade ediyor?

0|1
    0|0
  • memleket elden gidiyor ne ya?

0|0
    0|0
    • Aziz yıldırımın söyledi bir söz zamanında Ne şikesi Memleket elden gidiyor. dediğinde herkes gülmüştü

• Terbiyesizlik yapmış.

• Kim yapmış aziz yıldırımmı yapmış yoksa onu umarsamayıp ona gülenlermi. görüyorizki aziz yıldırım yine haklı çıktı son olaylara bakarsak. Fenere soruşturma açanların hepsi fetocu çıktı alayı hapise girdi ya da kaçtılar.

Erkekler Ne Diyor 3

• Dediniz ama ortada şike yok değil:)) kabak size patladı Atatürkçü bir başkanınız olduğu için. Allah aziz beye sağlıklı uzun yaşlar versin.

0|1
    0|0
  • Bu süreçle şikenin ne alakası var dönemin tff başkanı Aydınlar fnerli olmadığını bile yok ben olmasam fener küme düşerdi ben kurtardım diyor siz hala şike olmadığına inanıyormusunuz tescillidir sizin şikeniz.

0|0
    0|0
    • Dedigin adam Fenerbahçeye başkan adayı olup içten bu takımı ele geçirmek istedi. Fenerbahçe aklansın 45 milyon cebimden vercem dedi şu an ülkede yok kaçtı sesi solugu kesildi. Bu mu Fenerli?
      Biraz gündemi takip et İlker başbug ne demiş bır bak?
      + olarak cnn türk e katılmış üst düzey askerlerin konusmalarına bak cemaat önce sarı lacivert duvara tosladı demek ne demek? aziz yıldırımın elini herkes öpmeli diyen üst düzey askerler ve hasta beşiktaşlı mete duran , galatasaraylı ümit karan neler anlatmış bir bak?
      Prof. Dr. Ahmet Şimşirligil; konusmalrına bak ve 1 tane kanıt olmadan boş boş yorum yapma

• @ÇakiÇino Helal olsun sana ya kimse bukadar güzel açıklayamazdı şuanki durumu

• @ÇakiÇino Herşey iyi güzelde bunlar fb nin şike yaptığı gerçeğini değiştirmiyor he bjk ts diğer adı geçenlerde yaptı kabak bize patladıd ersen eyw olur ama yapmadı dersen buna kimse inanmaz fblilerin bazıları hariç :)

• Dün akşam Hüseyin Gülerce röportajında bu olayı belirtmişti.

1|1
    0|0
Yükleniyor...