Galatasaray taraftarının Taksim kutlamaları

Real madride elenince sevinen galatasaray taraftarı bugünde Fenerbahçeye yenilince taksimde kutlama yapıyorlardı. sizce yenilince üzülmek gerektiğini bilmiyorlar mı?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• gs taraftarı bu akşam rencide oldu. takımlarının şahsiyetsiz futboluna tanık oldular

bu rezilliği şampiyonluk kutlamasına atıfta bulunarak gidermeyi amaçlıyorlar.

1|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen daha iyi bilirsin karaktersiz :)

Şampiyon olmadığı halde kutlayan insanların sorduklari soruya bak rezil kepazeler :D

0|2
    0|1
    • bak güzelim burada galatasaraylılar benfica yenilgisinden beri dalga geçiyorlar benim ağzımdan bir tane hakaret çıkmadı o küçük ağzını topla

• Güzelim lafına zaafım var :D Hemen sinirim geçti :D

• ahahahaha harbi güldürdün :D

Galibiyete sevinmek ile şampiyonluk kutlamak arasındaki kalın çizgiyi hala anlamadınız mı ? O zaman haftaya kupa törenine bekleriz!

1|1
    0|0
  • Real Madridi yendik , elendigimiz için degil.

Şampiyon olduk, yenildigimiz için degil

1|2
    1|0
  • gs neden böyle seyler yapiyor.

0|0
    0|2
  • şampiyonluk kutlamasıyla bu gecenin tesellisini arıyor olabilrler..

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 7

• bi takım ezeli rakibine kaybedecek ama kutlayacak aslında kınanacak bir durum üstelik o rakibini kutlama yaptığı yerde 15 yıldır yenemiyorsa küçük düşürücü bir hareket.geçen sene tamam şampiyon çıktın o sahadan ama bu akşamki kutla ne beaa.gönül isterdiki daha büyük olaylar çıksın maç yarıda kalsın 10 kırmızı kart çıksın falan üzgünüm olmadı:( Beşiktaşım Oleeeeeeeeee

0|1
    2|0
  • Biz şampiyon olmadan şampiyonluk kutlayanları gördük (:

O yüzden bunlar gayet normal kalıyor onların yanında

2|1
    1|2
  • futbolda üzülmenin tadı bu ülkede yok. Sevinç gösterisinin sebebini anlamış değilim hatayda vatandaşlarımız ölmüşken. Bir fenerbahceliyim sevinemiyorum. Ama gönül ister ki her zaman gülen tek tarafli olmasın 2takımda gülsün bugünku gibi

0|1
    0|0
  • arkadaşım senin bu gs ile alıp veremediğin nedir bilemedim :) Yendiniz Tebrik ederim.Ama şundan emin ol ki biz şampiyon olduğunu sanıp sevinen bir takım değiliz en azından :)

1|2
    1|0
    • etkiye tepki be kardeş 1 haftadır galatasaraylılar yazıyordu bırakta 15 yıllık yenilmezliğe sevinelim yoksa galatasaraylılarda kardeşimiz

• öğrenmemişler demekki

0|0
    0|1
  • içiniz gidiyor demi kupayı alamadınız diye nasıl bir çatlama modelisin sen

2|1
    1|1
  • kuyt : ilk defa yenildiğine sevinen takım gördüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...