Fenerbahçe nin Bu Seneki Batışı Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Turkiyede herkes Caner ve Gökhan gibi bekler ararken adamlar ikisini gönderdi.
Neustader ve Skritel gibi iki tane balon aldılar. Geçen sene hücumdaki en üretken ve en hareketli Nani gitti.

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• Evet ben sahsen bir fenerbahceli olarak hos karsilamiyorum artik bazi seyleri.
    Bu sene sanki hic iddaasi olamayan sadece turkiye ligine odaklanmis bir takim var.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim saçmalamışsın bence ;

Şöyle gelelim konuya Canerin gönderilmesi başlı başına hataydı kabul ediyorum (Vitor a yapacagın kadroyu s**** demiş :)) haklıda )

Gökhan iyi bekti ama 2 sezondur ortada yoktu. Geçen sezon sadece 2 asisti var istatisliklerde VDW gibi bir adam geldiki gökhandan çok daha iyi şu an ilk hazırlık maçında ve ilk avrupa maçında 2 asist yaptı gökhan ın istatislige şimdiden erişti. Açtıgı ortaların hepsi yerine hucumda çalım ve direnç i çok üst düzey gökhandan 3 gömlek üstün kaldı ki gökhan şu an bjk da hazır olmayan adammış.

Gelelim Skrtel ve Neustader e balon demen. Skrtel açık ara ligin en iyi stoperidir. Geçen sezon ove ove bitirilmeyen kjaer in performasını gölgede bırakta sadece ilk maçında maçın adamlarından biri oldu bak unutma hazırlık dönemi 6 gün falan bu adam maçın adamı oluyo. Neustader ise şuanda gayet iyi hatası yok. Kjaer ve Skrtel kadar defansif ozellige sahip degil ama ortasaha oynadıgı için ayaklarına çok hakim özellikle 3 lü savunmada aranılan adam.

Naniye gelince dogru diyorsun ama özellikle deplasman maçlaında ortada yoktu (zeminden vs)
    Salih ve emenike çok iyi döndü. Aatıf , volkan şen, alper bu ligin en başarılı çalım atan oyuncuları geçen seneden daha alternatifli kadro ve özellikle defans gücü şu an açık ara ligin en iyisi. Ve cuma günüde bir transfer açıklancak ortasahaya

0|0
    0|1
    • Kardeşim ben dış medyaya takip eden biriyim. İngiltere medyası Fener Skritelin bu hatalarina şimdiden alışsın diyor hava toplarında iyi ama yerden çok berbat bir adam. Neustaderi ise Avrupa Şampiyonasında izledim ve igrendim resmen Kjaerin tırnağı olamaz bunlar.
      Nani bana göre Emenike, Atifla falan kiyaslanamayacak bir oyuncu

• Şahsen bende takip ediyorum dış basını Liverpool Taraftar gruplarınıda Skrtel hiç bir zaman kötü oyuncu olmadı. Yıllardır Liverpoll savunmasının en önemli isimlerinden Skrtel bu ülkede en son eleştirilecek isim şu an. İlk maçında kjaer in performansını gölgede bırakmış bir adamdan bahsediyoruz. Neustader e gelirsek Milli takımda Ortasaha oynuyor performansı üst düzey degildi evet ama 3 lü savunmada uzun toplar önemli oldugu için bu kadar ayagına hakim bir stoper lazımdı nitekimde ilk maçtan iyi iş yaptı. Savunma olarak eksikligi olacaktır sonuçta tamamen bir stoper degil.

Nani çok maç kurtardı haklısın ama deplasman maçlarında ortada hiç olmadı.

Aatıf kötü zeminde iş yapsın diye alındı zaten deplasman da maç kazandırsın diye ilk 11 oyuncusu degil , olmayacak.

Emenike'De çift forvette italya'dan gördügümüz bir pivot yanındada yırtıcı çok koşan santrofor görevinde başarılı olacaktır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• Aziz Yıldırım ikinci olmaya alışık zaten çok koymaz onlara

0|0
    0|1
  • Futboldan gram anlamıyorsun.

1|0
    0|1
  • ülkem insanının futbol bilgisi

2|0
    0|0
  • Sen ne saçmalıyon la skrtele balon dedi ve neustader skrtel stoper diyerleri bek ne alaka. ikiside gayet iyi perfonmas gösteriyor. sadece canerin gitmesi hataydı gökhan zaten yaşlanmıştı güzel oldu yeniledek wiel daha iyi.

0|0
    0|0
    • Kardeş Neustaderi hiç anlatmaya bile gerek yok adam bildiğin bidon
      İngilizler skritelin bu hatalarina artık alışın diyor. Ayrica Nanide gitti. Kim maç kazandirak

• Skritel ve Neustader Türkiye klasının üzerinde oyuncular avrupada soru işareti. Fb teknik değiştirirse oturmuş bir bjk den iyi olur.

0|0
    0|0
  • Diego gitti van pörsük de gider wiel atıf iyi

0|0
    0|0
  • Bekler gitti ama defans fena değil şu anda

0|0
    0|0
  • yanlış anlamada sen futboldan anlıyor musun acaba daha adamların kaç maçını izledin boşuna dememişler cehalet var ama öğrenirsin geçer ama eşşeklik bakidir diye :)

1|1
    0|1
Yükleniyor...