170 boyunda 55 kiloyum. Beslenme ve antrenman programiyla sıkı bir sekilde calisip vucut yapmak istiyorum biraktigimda?

170 boyunda 55 kiloyum. Beslenme ve antrenman programiyla sıkı  bir  sekilde calisip vucut yapmak istiyorum biraktigimda?

Beslenme ve antrenman programiyla sıkı bir sekilde calisip popo kaldirmak baseni yok etmek dumduz ve hafif kasli bir vucut elde etmek istiyorum sizce duzenli yaparsam yaklasik ne kadar surede sonuc alirim ve ilerde birakirsam sporu ve duzgun beslenmeyi nolur vucudum kotu olur mu? Ve bir de basenim var ust taraf hafif kalin orasi incelir mi?

Güncellemeler:
Mukemmel fizige kavusmam icin bir egitimci aylik 200 diyor ama zorladim 150 yapti sizce iyi mi deger mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu istiyosan en az 6 ay araliksz spor sornada korumak lazm tabi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 hafta da kendin hissedersin bir gelişme oldugunu düzenli yaparsan görünüş olarak 1-2 ay içersinde gözle görülebilir farklılıklar görülür

1|0
    0|0
    • Peki duzenli yaptigimda guzel bir vucut elde eder miyim? Cok zayiflarim veya bacakta kar olusur flan diye korkuyorum

• düzenli yaparsa kendini yormadan elde edersin beslenme konusundan pek üstüne düşme ağırlık felan kaldırmayı düşünme hafif kolay hareketler ile günde kendini yormadan fit olursun. beslenme saatleri dikkat et yeter.

• Yaklaşık 6 ay en az.

1|0
    0|0
    • Egitimciden yardim alcam aylik 200 dedi ama 150 dusurttum sence deger mi iyi mi yoksa pahali mi soyledi?

• Fiyati soruyorum sence iyi midir

• Uzaktan eğitim olayıyla hiç ilgilenmedim. Bunu yapan arkadaşlara danışmanız daha iyi olur.

• Yapsrsin

1|0
    0|0
    • Bacak incelir mi peki selulitler de olmadan puruzsuz bir bacak ve kalca olusur mu?

• Olur spor salonuna gir beslenmene dikkat et

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...