Kapat

Şükrü Saraçoğlu vs Türk Telekom Arena

Şimdi objektif olarak bir soruya cevap vermenizi istiyorum, fonksiyon, alabildiği kişi sayısı veya dış görünüş olarak felan Türk Telekom Arena mı daha iyidir yoksa Şükrü Saraçoğlu stadyumu mu? Gerçekten merak ettiğimden ve bilmediğimden soruyorum lütfen tuttuğunuz takımı bir kenara bıran ve objektif bir şekilde cevap verin

• Şükrü Saraçoğlu
    A seç
  • Türk Telekom Arena
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• İki stadın olumlu olumsuz taraflarını yazayım iki takımı da sevmem kadıköyde oturduğum için saraçoğlunu iyi bilirim gerçi ben ona sazanoğlu diyorum da neyse..

Şükrü saraçoğlu..

1-Otopark sorunu var..

2-Taraftar giriş çıkışlarında akışkanlık yok yığılma var..

3-Mimari olarak dışardan bakıldığında klasik kutu stadı..

4-Stat akustiği 10 yıl önce yapıldığı için arena kadar etkili değil..

Türk telekom arena..

1-Otopark sorunu yok çevre ve parkı geniş..

2-Dışardan bakıldığında mimarisi göze hitap ediyo..

3-Koltuklar son derece özel ve konforlu..Son teknoloji ile yapılan stadın akustiği az sayıda taraftarla bile çok etkili..

4-Giriş çıkışlarda yığılma yok maç bitiminden yarım saat sonra stat etrafında yığılma ve kalabalık oluşmaz..

1|0
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu kıyaslama ne kadar dogru olur sence?

Arena sıfırdan yapıldı ama saracoglu üste inşa. yıkılmadı bile.

bu durumda kıyaslasan bile saracoglu gibi olamadı arena.

0|1
    1|1
    • Stadyumlar hakkında hiç bir şey bilmiyorum, şu an söylediklerini de yeni öğrenmiş oldum, hiç bir şey bilmediğim için sordum zaten hangisi daha iyidir diye bilseydim sormazdım.

• şunu yapabilirsin. olimpiyat mı yoksa tt arena mı soru bu olursa daha iyi olurdu.

Neyse boşver

• git işine ya :D

• TT arenada atmosfer mukemmel,şükrünün dış görünüşü daha iyi,tt arena yarım bırakılmış inşaat gibi görünüyo, hani sıvası bitmişte boya atmayı unutmuşlar gibi bok gibi g*tüm gibi

1|4
    1|1
    • sakin olun agzınızı bozmayın, "görünüyo"dan sonrasını yazmasaydın keşke

• sinirleniyorum bu konu açılınca,en fenasıda mecidiyeköyun gobegındekı arsayı bırakıp dağın başına gidilmesi maça yetişmek için 2 gün önceden yola çıkıyoruz

• bu sıra aklımdaki tek stat inönü

0|1
    1|0
  • stad olarak soruyosan türkiyeyi geç avrupanın en modern stadlarından birisi tt arena ama iki takımın taraftarınında yarattığı etki avrupada ender görülecek cinsten bu arada gs liyim

1|0
    0|1
  • şükrü saracoglu daha guzel tt arena otoban kenarında bı bok yok mac cıkısı dogru evıne gıdersın ama kadıkoy farklı :)

0|1
    1|0
  • B: Türk Telekom Arena

1|0
    0|0
  • Ben ikisine de gittim hatta Uefa Kupası finalinde Saraçoğlu'ndaydım. Açıkçası eski stad falan denilebilir ancak Tt Arena'dan çok daha güzel. Tt Arena Toki'nin birçok masraftan kaçarak yaptığı bir stad. Ayrıca Galatasaray Mecidiyeköy'deki şehrin göbeğindeki stadını verip dağın başına gitti o stad için. Metroya binmek tam biz eziyet, her maç sonu izdiham...

Saraçoğlu çok çok daha iyidir. Arena devlet yapımı olduğu için sesini de çıkartamadı Galatasaray.

0|1
    0|1
    • bedavaya sahaya kondu kardeşim daha ne sesini çıkartsın ki.. ama trilyonluk transferler yap saha zemininin haline bak bu tam saçmalık

• Hocam ama öyle deme. Ben taraftarı olsam isyan ederim. Mecidiyeköy nere Aslantepe nere. Bedavaya konmak istese Beşiktaş da konardı ama vermediler o mis gibi araziyi devlete yoksa Beşiktaş'ı da atacaklardı bir dağın başına. Geçende Drogba golden sonra kaydı büyük pişmanlık yaşamıştır heralde, öyle bir zemin Sivasspor'un sahasında yok, o iklim koşullarına rağmen

• Türk Telekom Arena hem eğitimli misafirperver elit insanımızla güzel maçlar olur kanıtları bütün sezon maçlarımıza bakın

1|1
    0|2
  • stad olarak soruyosan türkiyeyi geç avrupanın en modern stadlarından birisi tt arena ama iki takımın taraftarınında yarattığı etki avrupada ender görülecek cinsten bu arada gs liyim

1|0
    0|0
  • Ben BJK liyim;

Mimari ve görüntü: TT-Arena

Ulaşım ve Zemin(çim) : Saraçoğlu.

1|0
    0|0
  • insanlar maçtan sonra kavga etmez adam öldürmez taraftarıyla insanıyla hatta stadıyla Saraçoğlu.. Kadıköy.

0|2
    2|1
    • gslilerde fb lilerde şu an insan değil o zaman her maç çıkışı iki taraftta kavga ediyo, o karısıklıkta belki fbli fbliye zarar vermiş olamaz mı, orada mıydın? dediğin gibi olsa bile bunun stadyumlarn fonksiyonlarıyla bir ilgisi yok.. akustik vs vs özellikleriyle karsılastırın demiştim

• ayrıca sana kim insan kim değil demedim hangi stadyum daha iyidir dedim

• polis arabaları , kadıköyü havaya uçurmaya ramak kalma olayı , bursalıları bıcaklama vs vs

• Fenerbahçeliyim gerçektende Türk Telekom Arenayı beğeniyorum. Özellik olarakta sanırsam daha iyi. Ama bulunduğu yere bakarsak Şükrü Saraçoğlu ezip geçer. Kadıköy sonuçta :)

1|0
    0|1
  • A şıkkı emekle ypaılan bir stad B ise tokinin yaptırdığı stad

0|0
    2|0
  • Saracoglu=Küfür Cenneti.

1|1
    0|1
  • İnönü stadı en iyi atmosfer ayrıca konum olarak da denizin kıyısında şehrin çok güzel bir yerinde ve atmosferi de süper.

0|0
    1|0
  • Tabiki Kadıköy..

Bizim yıllardır adresimiz belli..

1|1
    1|4
  • KS'de fenerli daha çok ondan Şükrü Saraçoğlu daha fazla denmiş...

1|0
    0|1
  • Siz kadınsınız alış verişe gitsenize.. Bırakın erkekler konuşsun bunları.. (=

0|0
    1|0
    • Kadınlar futbolla ilgilenez mi.. Bayılıyorsunuz her şeyi kalıplara sokmaya...

• Türk Telekom Arena

0|0
    0|0
  • Tek gerçek İnönü.

0|0
    1|3
  • Adil bir kiyaslama degil.

0|0
    1|0
  • konuyla alakası pek yok ama gs ye kuvvetli geçirdik galiba

0|1
    1|1
    • sordugum soruya bak verdiğin cevaba bak.

• süper oldu

• ben şahsen trabzonsporlu olarak Şükrü Saraçoğlu stadyumu derim...çok değişti ...1933 senesinde yapılmasına rahmen...

Türk Telekom Arena ise 15 Ocak 2011 tarihnde açıldı... yeni stat olmasına rağmen bence saraç oğlu kadar atmosferi yok... hele olimpiyat stadını hiç söylemiyorum o başlı başına felaket

0|3
    2|0
  • Galatasarayliyim ama Saracoglu ulasim bakimindan daha iyi.

Arena'da akustik olarak inanilmaz guzel.

1|2
    0|0
    • hımm anladım, işte bu şekilde yaklasmanızı istiyorum konuya, objektif davrandıgın için tesekkürler, +1 :))

Kızlar Ne Diyor 12

• TT arena elbette.

1|1
    0|1
  • Tabiki Türk Telekom Arena..

1|1
    0|2
  • Onu bunu bilmem de inönü bu haliyle bile manzara ve atmosferiyle hepsine açık ara farkı zaten koyuyordu . yeni stadımız nasıl olur düşünemiyorum bile :) Bu arada soruna cevap . Obejektif bakıyorum ve bu kıyaslama doğru olmaz saraçoğlu eski bir stad arena ise çok yeni .

0|1
    0|0
  • TT Arena.

1|1
    0|1
  • stad olarak arena, mekan olarak kadıköy. ama hiçbiri bir İNÖNÜ değil!

0|0
    1|0
  • şükrü saraçoğlu stadı:)))

0|1
    1|1
  • TÜRK TELEKOM ARENA

1|0
    0|1
  • Şükrü Saraçoğlu

0|0
    1|0
  • Şükrü Saraçoğlu iyidir

0|1
    1|0
  • Türk Telekom Arena.

1|0
    0|1
  • yada her ikisi

0|0
    0|0
  • El Emeği Göz Nuru Tabiki Kadıköy.. Devlet parasıyla değil kendi parasıyla!

0|4
    1|3
Yükleniyor...